Novinka

Aqua Nobel Alkalická Pramenitá Voda Originál - 500ml

441
Neohodnoceno

Svěží, přirozeně zásaditá pramenitá voda pocházející zpod krásných plání jižního Švédska. Co nemilovat zabalené v minerálech a elektrolytech v krabičce šetrné k zemi?


  • Skladem - ihned k odeslání
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
35 Kč
Kategorie: Alkalické minerální vody
Hmotnost: 0.5 kg
 

Pramen Aqua Nobel se nachází v Mörarpu na jihu Švédska v hloubce 105 metrů. Po 100 let voda migrovala a čistila se přes pískovec, morénu, břidlici a ruly, aby se konečně dostala ke zdroji, kde je vypuštěna - zcela čistá a bez vnějších vlivů. Věříme, že voda pramenící v zemi je právě tou nejzdravější. Voda má příjemnou vyváženou a přirozenou mineralizaci s hodnotou pH 8,2. Alkalická minerální voda Aqua Nobel má pozitivní účinky na lidský organismus, má silnější hydratační účinky než běžná voda, ničí volné radikály, je to silný antioxidant a zvlášť se v těle lépe vstřebává.  

Aqua Nobel hned zaujme svým vzhledem a recyklovatelným obalem, který je vyroben z papíru ze švédských lesů. Šroubovací uzávěr je zcela biologický a skládá se převážně z cukrové třtiny, což činí obal ještě obnovitelnějším. Kromě toho je balení snadno znovu a znovu použitelné. 

Podle pozorovatelů v USA byla voda Aqua Nobel Källa dva roky po sobě označována jako nejlepší pramenitá voda na světě. Voda neobsahuje E-látky, je bez přidaného cukru a ochucení je vyráběno pouze z organických ovocných šťáv a přírodních vůní.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.