Body Attack Arginine Zero - 500g

Značka: Body Attack
  • 100% nejčistší forma L-argininu - 99,99% čistota
  • 100 porcí - vysoce dávkované - veganské - nejvyšší biologická dostupnost
  • laboratorně testováno a vyrobeno v Německu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: 10750
569 Kč –29 % 399 Kč
Body Attack Arginine Zero - 500g
Značka: Body Attack
Body Attack Arginine Zero - 500g
Akce
569 Kč –29 %

ARGININE ZERO pro 100% ultra náročné tréninky! Hledáte nové tréninkové highlighty s efektem třesku? Tady něco máme. Extra vysoké dávkování, až do limitu. To dokáže pouze prášek L-ARGININE ZERO. Aminokyselina L-arginin je dokonalým pomocníkem pro nové špičkové výkony. Díky vazodilatačnímu účinku dodá vašim svalům více živin. Výsledek? Pumpový efekt, o kterém každý fitness fanoušek jen sní. Dopřejte si svou novou extra motivaci v práškové formě s nejčistším L-argininem na trhu!

L-ARGININE ZERO: PUMPUJTE SE NA NOVOU ÚROVEŇ

Nová bestie v tělocvičně? Jsi ty! Díky extra silnému efektu pumpy ohromí i vašeho tréninkového partnera. Představujeme L-ARGININE ZERO. Prémiový L-arginin od BODY ATTACK s ARGIZ.

Co je ARGIZ? ARGIZ je nejkvalitnější a nejčistší forma L-argininu dostupná na trhu. ARGIZ znamená arginin nejvyšší kvality - 100%. Zatímco jiné formy, jako je L-arginin hydrochlorid, poskytují pouze 80 % aminokyselin, ARGIZ dodává do vašeho těla 100 % aktivní složky. To je důvod, proč získáte vysokou dávku 5000 mg na denní porci v ZERO od BODY ATTACK. 

Co je L-arginin? Aminokyseliny jsou součástí bílkovin. L-arginin – také známý jako arginin – je jednou ze semiesenciálních aminokyselin.To znamená, že vaše tělo si tento typ dokáže samo vyrobit jen částečně – ale celkově ne v dostatečném množství. Díky své nejčistší formě je náš L-ARGININE ZERO tak silný, že vaše svaly by s takovou pumpou mohly snadno růst mimo sebe.

Co dělá L-arginin? Shrnutí účinku argininu: Vaše tělo produkuje oxid dusnatý v kombinaci s kyslíkem a argininem, čímž rozšiřuje vaše krevní cévy. Klíčové slovo: efekt pumpy během vašeho tréninku! Vazodilatační účinek má také výhodu pro vaše svaly, které jsou argininem zásobovány větším množstvím krve. To umožňuje, aby se do vašich těžce trénovaných svalů dostalo více živin. Skutečný propagátor zisku, tento arginin!

Jak nejlépe užívat arginin? U L-ARGININE ZERO se v Body Attack rozhodli pro práškovou formu – jednoduše si ho přidejte do předtréninkového nakopávače nebo do velké sklenice vody před tréninkem a dostanete se k tvrdému železu. 

S DOPLŇKEM VITAMÍNU B6

Jak by to mělo být u nás jinak? Jasně, půjdeme na lepší! Nebo do L-ARGININE ZERO přibalíme další velmi speciální složku: vitamín B6. Vitamín se často používá v energetických nápojích kvůli jeho klíčové roli v energetickém metabolismu*. Ostatní rozdávají při posledním opakování? Díky doplňku vitamínu B6** jsou unavené a nezáživné tréninky minulostí.

Doporučené dávkování: V tréninkové dny užívejte 5 g prášku (2 odměrky) s velkým množstvím tekutiny (300 ml) cca. 30 minut před tréninkem. V netréninkové dny užívejte ihned po ranním vstávání nebo před spaním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: L-Arginin (ARGIZ®) (99,99 %), Pyridoxin hydrochlorid.

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (5g)
Energie 85 kj / 20 kcal
L-arginin 5000 mg
Vitamín B6 0,21 mg

 

Doplněk stravy v práškové formě s L-argininem a vitamínem B6. Doplňky stravy by se neměly používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud bude zachován neotevřené na chladném a suchém místě

Doplňkové parametry

Kategorie: Arginin
Hmotnost: 0.5 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo