Body Attack CREAZ XPAND Creatine-Booster Příchuť Orange - 300g

Značka: Body Attack
  • 300 mg čistého kreatinu pro maximální výkon
  • 300 mg čistého citrulinu pro optimální krevní oběh
  • S vitamíny skupiny B - sbohem únavě!
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Kód: 2559
329 Kč
Body Attack CREAZ XPAND Creatine-Booster Příchuť Orange - 300g
Značka: Body Attack

Je čas na růst svalů! Hledáte dokonalou kombinaci síly, soustředění a napumpovaných svalů pro svůj další trénink? Už nehledejte dál - tento posilovač tréninku má všechno! Čistý kreatin se spojil s L-citrulinem a kofeinem, aby vám poskytl naprosté soustředění, čistou sílu a maximální napumpování. Přidané vitaminy skupiny B nemají s vaší únavou slitování. S tímto veganským energetickým práškem budete drtit své staré tréninkové rekordy!

CREAZ XPAND - PRO PUMP, KTERÉ PRASKÁ VE ŠVECH!

CREAZ Xpand je ideální volbou pro podporu následujících cílů:

  • Dlouhodobé zvýšení síly
  • Maximální soustředění při tréninku
  • Intenzivní a náročné tréninky

CREAZ Xpand je ideální pro:

  • Fitness nadšenci, kteří chtějí zvýšit svou sílu
  • Amatérští a profesionální sportovci
  • Vytrvalostní sportovci

CREAZ XPAND - MAXIMÁLNÍ VÝKON PRO VÁŠ TRÉNINK!

Ten pocit mravenčení těsně před dalším těžkým setem - všichni jsme ho zažili. Inovativní Body Attack CREAZ Xpand Creatine Booster vám pomůže napumpovat váhy. Katapultujte svůj trénink na další úroveň.

100% účinné látky pro 150% úspěch!  Díky patentovanému přípravku CREAZ si v každé porci* tohoto tréninkového boosteru vychutná 100% čistý kreatin bez obsahu vody. Při pravidelném dávkování** poskytnete svým svalům optimální podporu a užijete si výrazný nárůst síly. 

CREAZ obsahuje 100% nefiltrovaný L-citrulin pro optimální prokrvení během tréninku. Na rozdíl od jiných tréninkových posilovačů obsahuje CREAZ Xpand díky inovativnímu systému CitruSyn v každé dávce vysokou dávku čistého citrulinu. Prvotřídní podpora!

Trojnásobný matrix ve vašem nejnovějším tréninkovém parťákovi není jen jedna, ale hned tři vysoce koncentrované formule. Glycopump Matrix dodává 428 mg glycerolu a 300 mg volného kreatinu. Společně tito dva silní hráči poskytují působivou pumpu a nárůst síly - takže ze sebe můžete vydat opravdu všechno! S Amino ATP Matrix si užijete 300 mg nefiltrovaného L-citrulinu. To vede k masivnímu zvýšení prokrvení při tréninku. Což znamená vyboulené svaly a mohutnou pumpu!
Focus & Mental Matrix nabízí tým snů: 200 mg kofeinu a 8 mg niacinu! Zamávejte únavě s těmito dvěma povzbuzovači*** Tunelové vidění zaručeno! Tak na co ještě čekáte? Využijte šanci a skočte do matrixu!

PŘIDANÉ VITAMINY SKUPINY B

Aby vás únava opravdu přešla, CREAZ obsahuje tři vitaminy skupiny B, které vás nakopnou****!

* Na doporučenou dávku 15 g
** Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při krátkodobé intenzivní fyzické zátěži při silovém tréninku. Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba užívat 3 g kreatinu denně.
***** Kofein přispívá ke zlepšení bdělosti. Kofein přispívá ke zlepšení koncentrace. Pro dosažení požadovaných výsledků by měla být užita minimální dávka 75 mg kofeinu (jednorázová dávka). Nepřekračujte maximální jednorázovou dávku 200 mg.
*** CREAZ XPAND byl vyvinut výhradně pro dospělé. Denně by nemělo být konzumováno více než 400 mg kofeinu ze všech zdrojů.
Niacin pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.
**** Vitamíny skupiny B pomáhají snižovat únavu a vyčerpání.

Doporučené dávkování: 15 g prášku (1 odměrka) rozmíchejte ve 200 ml vody a vypijte přibližně 30-60 minut před tréninkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

*Poznámka: Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v po sobě jdoucích dávkách krátkodobého, vysoce intenzivního cvičení. Na dosažení pozitivního účinku 3 g kreatinu by měly být konzumovány denně

Složení: Inulin, Bezvodý kreatin (CREAZ®) (20,3 %), L-Citrulin (CitruSyn®) (20 %), Aroma, Okyselovač (kyselina L-(+)-vinná), Glycerolový prášek (GLYCOPUMP®) (Glycerol 65 %, Separační činidlo (oxid křemičitý) 35 %), Dicitrát hořečnatý, adenosintrifosfát disodný (ATPURE®), L-Glutathion, kofein (1,3 %), sladidla (Acesulfam K, sukralóza, sacharin, steviol-glykosidy), nikotinamid, riboflavin, barvivo (beta karoten), Kyselina pteroylmonoglutamová.

Nutriční hodnoty:

Denní dávka (15 g)
Energie
122 kJ / 29 kcal
Kreatin
3000 mg
L-Citrulin 3000 mg
Glycerol v prášku
428 mg
Adenosintrifosfát disodný
300 mg
L-Glutathion
300 mg
Kofein
200 mg
Niacin
8 mg
Vitamin B2
0,6 mg
Kyselina listová
100 µg
Hořčík
56,4 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornění: Vysoký obsah kofeinu (200 mg/denní dávka). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud je uchováváte neotevřené na chladném a suchém místě, minimální trvanlivost do konce/číslo šarže: viz tiráž. Po otevření rychle spotřebujte. Chraňte před přímým teplem a světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin, Kreatin v prášku, Nakopávače v prášku, Kreatin v balení 101-500 g, Komplexní PRE v prášku
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Pomeranč
Země Původu: Německo