Cocovi MCT Olej 500 ml

110620320420
Neohodnoceno
  • Výrobky bez lepku, mléka a přísad
  • Vynikající kvalita 

  • Skladem - ihned k odeslání
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
419 Kč
Kategorie: Kuchyňské oleje
Hmotnost: 0.5 kg
 

Název MCT olej pochází ze slov triglyceridů se středním řetězcem. Mastné kyseliny v MCT oleji mohou být tělem vstřebávány snadněji než jiné tuky. To je důvod, proč zejména sportovci a redukční přístroje po celá desetiletí upřednostňují tento bezbarvý olej bez chuti jako zdroj energie, který podporuje metabolismus tuků. Olej se také běžně používá při nutriční léčbě poruch vstřebávání tuků a na podporu ketogenní stravy.

MCT oleje na trhu se obvykle izolují z kokosového oleje i oleje z palmových jader. Olej CocoVi MCT je vyroben ze 100% kokosu a obsahuje pouze mastné kyseliny se středním řetězcem - jak kyselinu kaprylovou (C-8), tak kyselinu kaprinovou (C-10).

Popularita MCT oleje za poslední rok výrazně vzrostla, např. kvůli fenoménu „neprůstřelné kávy“. Mnoho lidí dnes opravdu začíná den kávou, která je obložena olejem MCT, který dodává rovnoměrnou energii a zpomaluje vstřebávání kofeinu.

Doporučené dávkování: neexistuje žádné jasné doporučené denní množství, proto používejte podle svých energetických potřeb a cílů, např. 1 polévková lžíce (15 ml) 1–3krát denně. Doporučujeme však začít používat MCT olej opatrně, abyste zjistili individuální toleranci. Lžíce je obvykle tolerovaná dávka, ale příliš vysoká dávka MCT oleje pro vaši vlastní toleranci může žaludek zmást.

Použití: olej bez chuti a zápachu je vhodný pro přidání k jakémukoli jídlu nebo nápoji. Olej se však nedoporučuje používat při vaření při vysokých teplotách (nad 160 stupňů), které narušují chemickou strukturu oleje a způsobují hořkou chuť. Můžete také použít MCT olej mezi kávu a jiné teplé nápoje.

Skladování:  při pokojové teplotě. Po otevření v chladničce nebo na jiném chladném místě.

Země původu:  Německo

Bez lepku / bez mléka / bez přísad / košer / vegan

Velikost balení: 500 ml

Nutriční hodnoty 100 g
Energie 3700 kJ / 900 kcal
Tuky 100 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 100 g
Sacharidy <1,0 g
- z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny <0,5 g
Sůl <0,03 g
Kyselina kaprylová (C8) 57,2 g
Kyselina kaprinová (C10) 41,8 g
Kyselina laurová (C12) <1,0 g

 

Naše věci jsou přirozeně bohaté na živiny obsahující suroviny . Říkáme ne E-kódům , bílému cukru a umělým sladidlům - včetně stevie .

 

Naše výrobky jsou čisté a organicky pěstované a minimálně zpracované , a většina z našich produktů nesou organický certifikát . Všechny tyto suroviny, které používáme, jsou ze své podstaty bezlepkové a mléko bez .

 

Odlišný straně zeměkoule pěstuje suroviny vyžadují důkladnou znalost sebe sama jako suroviny , půdy , životního prostředí , ekologických zemědělských metod a na příležitosti pro rozvoj , jakož i na kulturu a postupy znalosti . Máme mít dlouhodobé partnerské vztahy s různými surovinami jsou zhoršené profesionálové s , takže můžeme zaručit  kvalitní produkty a dobré podmínky pro zemědělce, aby mohli rozvíjet své dovednosti a živobytí .

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.