Cocovi MSM-Prášek - 300 G

Neohodnoceno
Značka: Cocovi

MSM je sloučenina síry, která se přirozeně vyskytuje v našem těle. Ve své čisté formě je to bílý krystalický prášek bez zápachu s mírně hořkou chutí.

(Methylsulfonylmethan)

  • Výrobky bez lepku, mléka a přísad
  • Vynikající kvalita 
  • Certifikát ekologického zemědělství FI-EKO-201
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Brzy skladem
Můžeme doručit do:
15.2.2023
Kód: 110190320210
219 Kč
Cocovi MSM-Prášek - 300 G
Neohodnoceno
Značka: Cocovi

 

CocoVi MSM je čistý prášek MSM. MSM, nebo methylsulfonylmethan, je přirozeně se vyskytující organická sloučenina síry, která je zvláště oblíbená pro sportovce a ty, kteří aktivně cvičí. Prášek CocoVin je vyráběn americkou společností Bergstrom Nutrition metodou čtyřcestné destilace. Získá se tak farmakologicky čistý 99,9% prášek MSM. Pouze produkty MSM byly podrobeny dvojitě zaslepeným studiím a prášky mají silné vědecké důkazy.

Síra je součástí chrupavky a pokud ji lidé příjímaji nedostatek z potravy, pak je pro ně CocoVi MSM jedinečný produkt, která má ochranný účinek na chrupavku a předchází tak bolestem kloubů, artritidě, ztuhlosti, problémy s kolenem a zády a omezeným pohybem. 

Podle výzkumu MSM může působit jako přirozené analgetikum, které pomáhá předcházet a léčit svalové bolesti, otoky a současně zlepšuje pohyb a mobilitu. Bylo zjištěno, že podporuje regeneraci po cvičení, úrazech a po operacích. 

Tip : Kyselé příchutě nejlépe maskují hořkost MSM. Smíchejte prášek podle pokynů pro dávkování se sklenicí vody a vymačkejte citronovou šťávu podle chuti. Vitamín C podporuje vstřebávání MSM a vyrovnává chuť.

Obsah:  99,9% methylsulfonylmethanu

Doporučené dávkování: začněte s práškem MSM v nízké dávce (1/2 čajové lžičky) a postupně zvyšujte aplikační dávku (2 čajové lžičky na 3 polévkové lžíce). Doporučená denní dávka: 1 / 2–2 čajové lžičky (udržovací), 1–3 polévkové lžíce (terapeutická dávka). Dávka by měla být rozdělena do několika částí během dne. Například si dopřejte 1 čajovou lžičku ráno a 1 čajovou lžičku večer.

Použití: jako takový smíchejte s vodou nebo džusem nejlépe čerstvý citronový džus. MSM funguje nejlépe ve spojení s vitamínem C.

Skladování: při pokojové teplotě, ve vzduchotěsném vaku nebo nádobě.

Země původu:  Čína

Bez lepku / bez mléka / bez přísad

Velikost balení: 300 g

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá výživa
Hmotnost: 0.3 kg
Země Původu: Finsko
Položka byla vyprodána…

CocoVi- Nejoblíbenější superpotraviny ve Finsku!

Produkty značky CocoVi patří mezi velice oblíbené a kvalitní superpotraviny, které pocházejí z Finska. Široká nabídka superpotravin Cocovi zahrnuje výrobky, jež jsou založené na surovinách v přírodní formě. Jsou tak vhodnou volbou pro každého, kdo chce jíst zdravě a obohatit svůj jídelníček o zdravé potraviny.