Cocovi Spirulina Prášek 140 G

348
Neohodnoceno

Spirulina je mikroskopická jednobuněčná řasa, která žije na Zemi od té doby, co zde žije. Tato modrozelená mikrořasa má spirálovou strukturu, z níž odvozuje název spirulina. Silná modrozelená barva Spiruliny pochází z vysokého obsahu listové zeleně a exotického modrého barevného pigmentu.

Spirulina je možná jediné výživně husté jídlo na naší planetě a je plné cenných živin, bílkovin a vitamínů, zejména pro sportovce a vegetariány.

  • Výrobky bez lepku, mléka a přísad
  • Vynikající kvalita 
  • Certifikát ekologického zemědělství FI-EKO-201

  • Skladem - ihned k odeslání
    Můžeme doručit do: 25.10.2021
269 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg
 

SPIRULINA POWDER ORGANIC, FI-EKO-201

(Arthrospira maxima)

Řasy spirulan jsou bohaté na bílkoviny (66%) a také na mikroživiny vápník, hořčík a železo. Aztékové byli prvními, kdo si dávno všimli posilujícího účinku spiruliny. Od té doby spoléhali na jeho sílu i astronauti.

CocoVi spirulina se pěstuje na malém ostrově v Jihočínském moři. Sladkovodní bazény jsou naplněny vodou čerpanou z hluboké podzemní vody, která je před použitím pečlivě filtrována. Chemické sloučeniny, pesticidy atd. se v procesu pěstování spiruliny vůbec nepoužívají. Organicky certifikovaná spirulina se pěstuje venku, pouze za použití vody a slunečního světla. Klima je ideální pro pěstování spiruliny, přičemž každý rok se v této oblasti měří asi 2200 hodin slunečního svitu. Kultivační oblast je obklopena lesem a nehrozí riziko kontaminace chemickými látkami používanými jinými plodinami. Kromě toho je u každé dávky analyzována kvalita suroviny.

Když jsou spiruliny nejprve přidány do vody, sklizeň trvá asi 6 týdnů. Plodinu lze poté sklízet každý týden - pomocí husté síťoviny. Spirulina se vypláchne ručně a rychle se vysuší, aby se maximalizovala hustota živin. Tvrdé celulózové buněčné membrány spiruliny jsou poté narušeny mlýnem vyvinutým pro tento proces. Postup významně zlepšuje bioaktivitu cenných živin spiruliny a umožňuje, aby se cenné živiny řas snadno vstřebávaly v našem těle.

POZNÁMKA: Spirulina přirozeně obsahuje siřičitany .

Doporučené dávkování: začněte s nízkou dávkou 1/4 čajové lžičky / den a dávku postupně zvyšujte na 1 čajovou lžičku / den. Tím se zabrání nevolnosti způsobené očistnou reakcí těla.

Použití: prášek spiruliny lze přidat jako takový do vody nebo džusu a použít jej k výrobě smoothies bohatých na živiny. Spirulina je také vynikající jako přísada do salátových dresinků.

Skladování: při pokojové teplotě. V suché a vzduchotěsné krabici chráněné před světlem. Lze také skladovat v chladničce nebo na jiném chladném místě.

Země původu:  Čína

Bez lepku / bez mléka / bez přísad / organické / košer / veganské

Velikost balení: 115 g

Nutriční hodnoty 100 g
Energie 1420 kJ / 335 kcal
Tlustý 1,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny  
Sacharidy 13 g
z toho cukry  
Vlákno 5,1 g
Protein 66 g
Sůl 0,9 g
Hořčík 300 mg (80% DDD*)
Vápník 333 mg (42% DDD*)
Železo 6,6 mg (47% DDD*)

*DDD- doporučená denní dávka

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Naše věci jsou přirozeně bohaté na živiny obsahující suroviny . Říkáme ne E-kódům , bílému cukru a umělým sladidlům - včetně stevie .

 

Naše výrobky jsou čisté a organicky pěstované a minimálně zpracované , a většina z našich produktů nesou organický certifikát . Všechny tyto suroviny, které používáme, jsou ze své podstaty bezlepkové a mléko bez .

 

Odlišný straně zeměkoule pěstuje suroviny vyžadují důkladnou znalost sebe sama jako suroviny , půdy , životního prostředí , ekologických zemědělských metod a na příležitosti pro rozvoj , jakož i na kulturu a postupy znalosti . Máme mít dlouhodobé partnerské vztahy s různými surovinami jsou zhoršené profesionálové s , takže můžeme zaručit  kvalitní produkty a dobré podmínky pro zemědělce, aby mohli rozvíjet své dovednosti a živobytí .

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.