Czech Virus Joint Max Ultimate Blend - 460 g

Značka: Czech Virus

  • Komplexní kloubní výživa s Peptan® peptidy
  • Více než 8600 mg aktivních látek v jedné dávce!! 
  • 460 g, 40 dávek  
Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 4251/TRO 4251/TWI Zvolte variantu
749 Kč
Czech Virus Joint Max Ultimate Blend - 460 g
Značka: Czech Virus

CZECH VIRUS JOINT MAX ULTIMATE BLEND PEPTAN® 460 G

Komplexní kloubní výživa s vysokým obsahem funkčních látek v jedné dávce (přes 8600 mg!). Jedinečné složení navržené tak, aby podporovalo dobrý celkový stav kloubů nadměrně zatížených při zvýšené fyzické aktivitě.

Podpora chrupavky a pojivových tkání
- Zvýšení rozsahu pohybu
- Komplexní složení s obsahem patentované směsi peptidů
- Více než 8600 mg aktivních látek v jedné dávce
- Dobrá rozpustnost a skvělá chuť
Zcela bez cukru
 

Jedinečná kloubní výživa s obsahem kolagenových peptidů typu I (Peptan®), MSM (methylsulfonylmethan), dalších chondroprotektiv, vitamínu C, kurkumy a kyselinou hyaluronovou.

Peptan® je jedničkou v oblasti kolagenových peptidů vyráběnou nizozemskou společností Rousselot. Obsažené kolageny jsou shodné s kolagenem přirozeně se vyskytujícím v lidském těle, obsahují v suchém stavu více než 97 % bílkovin a byla u nich prokázána vysoká bio dostupnost. Jsou tedy pro organizmus velmi dobře využitelné. Peptan® představuje unikátní kombinaci 18 aminokyselin (včetně glycinu, prolinu a hydroxyprolinu), které jsou primární složku bílkovin a podílí se na stavbě našich tkání, vyživují buňky pojivových tkání a podporují jejich množení. Chondroprotektiva, mezi která patří mimo jiné chondroitin sulfát a glukosamin sulfát, chrání kloubní tkáň před poškozením a opotřebením. Glukosamin se přirozeně vyskytuje v kloubních chrupavkách a pojivových tkáních, chondroitin sulfát je pak součástí kloubní chrupavky, kostí, rohovky a kůže.

Výrobek je dále obohacený o vitamín C přispívající k normální tvorbě kolagenu a fungování cév, kostí a chrupavek. Ve složení najdete také kurkumu, která podporuje zdraví kloubů a kostí, přispívá k normálnímu trávení, krevnímu oběhu, imunitní funkci organizmu i činnosti jater. Důležitou součástí je také hyaluronát sodný, sůl kyseliny hyaluronové, která tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 dávku (11,5 g) 1× denně rozmíchanou ve 300 ml vody.

Složení (Tropical): Peptan® (Hovězí kolagenové peptidy), Methylsulfonylmethan (MSM), Glukosamin Sulfát 2KCl (z korýšů), Aroma, Chondroitin Sulfát, Regulátor kyselosti (Kyselina citrónová, Kyselina jablečná), Protipěnivá složka (Sušené máslo z mléka), Xanthanová guma, Sladidlo (Sukralóza), Kyselina L-askorbová, Barvivo (extrakt z papriky) Hyaluronát sodný, Extrakt z Curcuma longa (Oddenek)(95%) 20:1

Složení (Twisted Popsicle):  Peptan® (Hovězí kolagenové peptidy), Methylsulfonylmethan (MSM), Glukosamin Sulfát 2KCl (z korýšů), Aroma, Chondroitin Sulfát, Regulátor kyselosti (Kyselina citrónová, Kyselina jablečná), Barvivo (extrakt z červené řepy), Protipěnivá složka (Sušené máslo z mléka), Xanthanová guma, Sladidlo (Sukralóza), Kyselina L-askorbová, Hyaluronát sodný, Extrakt z Curcuma longa (Oddenek)(95%) 20:1

NUTRIČNÍ HODNOTY: Tropical

Účinná látka
Množství v 1 dávce (11,5 g)
Peptan® (hovězí kolagenové peptidy)
4000 mg
Methylsulfonylmetan (MSM)
2000 mg
Glukosamin sulfát 2KCl
1600 mg
z toho čistý glukosamin sulfát
1176 mg
Chondroitin sulfát (90%)
1000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová)
100 mg (tj. 125% RVH*)
Hyaluronát sodný
22 mg
Kurkuma
20 mg

 

*Referenční výživová hodnota

Alergeny: ve složení tučně. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a chraňte před mrazem. Výrobce a prodávající neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Tropické Ovoce, Twisted Popsicle
Země Původu: Česká Republika