Czech Virus L-Tryptophan & Valerian Root - 90 kapslí

Značka: Czech Virus

  • Přírodní kombinace pro podporu relaxace a spánku
  • Poctivá dávka L-tryptofanu a kozlíku lékařského 
  • 90 kapslí, 45 dávek 
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: 2529
349 Kč –14 % 299 Kč
Czech Virus L-Tryptophan & Valerian Root - 90 kapslí
Značka: Czech Virus
tryptophan valerian root
Akce
349 Kč –14 %

 

CZECH VIRUS L-TRYPTOPHAN & VALERIAN ROOT 90 KAPSLÍ, DOPLNĚK STRAVY

Komplexní produkt s obsahem L-tryptofanu, kozlíku lékařského a vitamínu B6. Tato kombinace souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Hluboký spánek je základ pro zdravé fungování těla - od imunitního systému, přes regeneraci až po obnovu energetických zásob. Spánek má vliv na psychiku, pamět i celkovou pohodu. Při spánku také dochází k největšímu uvolňování přirozeného růstového hormonu. 

L-Tryptophan - Aminokyselina, která je důležitá pro mozkovou činnost a centrální nervovou sestavu. Zásobuje nervové buňky glukózou a dodává jim tedy palivo. Přes mozkovou bariéru vstupuje jako serotonin (tzv. hormon štěstí), což je neurotransmiter zodpovědný za nervové přenosy. Při nedostatku serotoninu je typická emoční podrážděnost, náladovost, nervozita a horší spánek.

Kozlík lékařský - Bylina, která se používá staletí pro celkové zklidnění organismu a problémy spojené s nespavostí. Kozlík obsahuje tzv. GABA kyseliny, které působí na psychickou pohodu a ovlivňují schopnost usnout. Kozlík má schopnost zklidnit nervový systém při projevech podráždění a stresu.

Vitamín B6 - Pro lepší absorbci a využití tryptofanu. B6 působí jako kofaktor při přeměně tryptofanu na serotonin, který je nezbytný pro biosyntézu melatoninu. B6 také prospívá centrální nervové sestavě a metabolismu. Má vliv na přeměnu jídla na energii a pomáhá při tvorbě neurotransmiterů (serotonin, dopamin)

Kombinace látek v našem produktu pomáhá bezproblémovému usínání a zdravému spánku, dále také zmírnění stresu a zklidnění nervů a v neposlední řadě má další pozitivní efekty - pomáhá s normálním trávením, podporuje srdeční činnost a u žen může pomoci zmírnit projevy PMS.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně ideálně před spaním.

Složení: L-Tryptofan, Kozlík extrakt (0,8% Valeriana), veganská kapsle HPMC, Pyridoxin Hydrochlorid

NUTRIČNÍ HODNOTY

Látka Obsah ve 2 kapslích
L-Tryptofan 600 mg
Kozlík extrakt (0,8% Valeriana)
400 mg
Vitamin B6 (Pyridoxin HCl) 5 mg


Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud se léčíte s hladinou krevního cukru, konzultujte užívání melatoninu se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny - jednotlivé látky
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Česká Republika