Czech Virus Melatonin - 200 kapslí

Značka: Czech Virus

  • Melatonin s 1 mg účinné látky v tabletě
  • Tělu vlastní látka zodpovědná za spánkovou regulaci
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Kód: 2502
249 Kč
Czech Virus Melatonin - 200 kapslí
Značka: Czech Virus

CZECH VIRUS MELATONIN 200 TABLET​

Melatonin je látka tělu vlastní (tzv. spánkový hormon), která se vyskytuje se u řady organismů včetně savců. Jeho hladiny jsou silně závislé na střídání světla a tmy. Hlavní místo jeho tvorby je u člověka v šišince, odkud je uvolňován do krevního oběhu. Melatonin je jedním z nejdůležitějších spánkových regulátorů. Schopnost jeho tvorby se ale s narůstajícím věkem postupně snižuje. To může být považováno za jeden z důvodů zvýšeného výskytu nespavosti ve vyšším věku a u osob se sníženou hladinou melatoninu v krvi.

Doporučené dávkování: 1/4 tablety před usnutím zapijte vodou. Melatonin účinkuje ve tmě, proto nenarušujte jeho účinky světlem. Zejména se vyhněte zdrojům tzv. modrého světla (mobily atd.).

Složení: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), melatonin, protispákající látka: stearan hořečnatý (rostlinného původu)

Nutriční hodnoty:

Látka
Obsah v 1 tabletě
Melatonin
1 mg

 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud se léčíte s hladinou krevního cukru, konzultujte užívání melatoninu se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné do 18-ti let. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika a adaptogeny, Balení 101-300 kapslí
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Česká Republika