Easy Body Anti-Cellulite Skinny Gel - 100 ml

Značka: Easy Body

- Pomáhá odstraňovat celulitidu
- Rychle působící a dlouhotrvající
- Posílený účinky CLA a L-karnitinu

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: EB00964
249 Kč
Easy Body Anti-Cellulite Skinny Gel - 100 ml
Značka: Easy Body

Skinny Gel Cellulite se snadno aplikuje a rychle se stane vaším ideálním partnerem v boji proti celulitidě. Účinnost jeho působení vám pomůže odstranit efekt pomerančové kůže z vaší pokožky. Díky svému složení obohacenému o CLA a L-karnitin vám tento gel pomůže účinněji se zaměřit na celulitidu tím, že odstraní tuk zodpovědný za efekt pomerančové kůže a nepravidelnosti, které způsobuje. Pro dosažení optimální účinnosti se doporučuje aplikovat Skinny Gel Cellulite ráno a večer, abyste pomohli zlepšit kvalitu své pokožky.

CO JE CELULITIDA?
Celulitida je způsobena nahromaděním tuku, který způsobuje změnu tukové tkáně, zejména v oblasti nohou, břicha a hýždí. Celulitida může být důsledkem různých faktorů, jako jsou hormonální výkyvy, zadržování vody a stárnutí tkání. Přebytečný tuk se proto ukládá v tukových neboli adipózních buňkách. Při jejich hromadění může docházet k zánětům, které způsobují ztrátu pružnosti pokožky. Toto zvětšení objemu tukových buněk pod kůží vede také k vyboulení pokožky, známému jako celulitida. V neposlední řadě může být celulitida způsobena také poruchami krevního oběhu, které rovněž zabrání vylučování toxinů.

ÚČINNÝ GEL PROTI CELULITIDĚ
Gel proti celulitidě od společnosti QNT vám pomůže v boji proti celulitidě. Díky Skinny Gel Cellulite budete moci ztratit celulitidu v cílových oblastech. Tento gel stimuluje krevní oběh a díky stimulaci tuků podporuje odvodnění vašeho těla. Pro dosažení optimálních výsledků masírujte denně cílové partie ráno a večer, aby gel dobře pronikl do pokožky. Pro účinnou aplikaci gelu nezapomeňte používat malé krouživé pohyby, které podpoří vylučování toxinů a tuků zodpovědných za celulitidu. Abyste plně využili účinných látek tohoto gelu, nezapomeňte jej aplikovat do hloubky pro cílenou stimulaci, která vám přinese nejlepší výsledky.

Anticelulitidní působení gelu Skinny vám pomůže postupně odstranit celulitidu na nohou, břiše a v oblasti hýždí. Výsledek působení tohoto gelu vám umožní mít pocit lehkosti a zároveň sníží efekt pomerančové kůže.

Zdravá a vyvážená strava a sportování mohou pomoci snížit projevy celulitidy, ale ne vždy to stačí. Výživou svalových vláken může v boji proti celulitidě pomoci také příjem bílkovin. Používání Skinny Gel Cellulite v každodenním životě pomůže díky svému pronikavému působení snížit nevzhledné projevy celulitidy. Tento gel pomůže zpevnit vaši pokožku a zabrání jejímu napínání.

PŘÍPRAVEK NA ZMÍRNĚNÍ PROJEVŮ CELULITIDY
Skinny Gel Cellulite se vyznačuje složením obsahujícím restrukturalizační složky a obohaceným o CLA a L-karnitin, díky čemuž má na celulitidu kompletní účinek. Snadno se nanáší a jeho rychlé vstřebávání pomáhá zpevnit pokožku. Při aplikaci dvakrát denně jeho působení pomůže redukovat tukové usazeniny způsobující vzhled pomerančové kůže, které jsou uloženy pod kůží. Dvojí stimulační účinek aktivních složek CLA a L-karnitinu pomůže vypnout pokožku tím, že působí na odstranění lipidů obsažených v tukových nebo tukových buňkách. Účinnost těchto 2 složek zmenší vzhled pomerančové kůže tím, že odstraní podkožní tukové masy. Navíc prodloužený účinek tohoto anticelulitidního gelu pomůže odstranit dolíčky na pokožce a stimulovat krevní oběh, aby se zlepšil transport tuku.

Skinny Gel proti celulitidě tedy nejen pomůže odstranit pomerančovou kůži a zlepšit epidermis, ale bude působit i na hubnutí. Tento gel proti celulitidě od QNT vám pomůže získat zpět pevné nohy, baculaté hýždě a ploché břicho při zachování kvality pokožky. Nečekejte déle a využijte vlastností tohoto gelu, které jsou prospěšné pro vaše tělo a vaši pohodu.

Doporučené dávkovaní: Aplikujte dvakrát denně (ideálně ráno a večer). Pro lepší účinek obalte cílovou část plastovou fólií a po 30 minutách ji odstraňte bez otírání.

Složení: voda, dipropylenglykol, voda z listů hedera helix, extrakt z equisetum arvense, extrakt z fucus vesiculosus, karbomer, hydroxid sodný, karnitin hcl, voda z listů rosmarinus officinalis, kaprylylglykol, methylnikotinát, benzoát sodný, ci 42051.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Gel
Balení: 1-100 ml
Země Původu: Belgie