Zdravé mouky

Mouka patří mezi základní stavební kameny většiny jídelníčků. Zatímco naši předkové měli na výběr jen z omezeného množství plodin a druhů, my žijeme v úplně odlišném světě. A to reflektuje i naše nabídka. Projděte si ji a zpestřete svůj jídelníček kvalitními produkty značky Protella.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
harina de arroz original
Protella Rýžová Mouka Original - 1000g
Skladem - ihned k odeslání
299 Kč / ks
Kód: 516
harina de arroz speculoos
299 Kč / ks
Kód: 515

Vychutnejte si různé příchuti

Kvalita potravin roste, a to samé platí i šířce nabídky. Díky tomu si nyní můžete pochutnat na úplně nových pokrmech a zařadit je do svého každodenního jídelníčku. To samé platí i pro mouky. V našem e-shopu si můžete vybírat ze základní verze, nebo vsadit na dosud nepoznané příchuti. Vyzkoušejte například rýžovou mouku s kousky sušenek a vychutnejte si ji například během snídaně či večeře.

Spousta bílkovin a dalších živin

Mouky se díky svému složení přizpůsobí širokému spektru diet. Mají dostatečně vysoké množství kalorií a bílkovin, takže vás zasytí. Díky různým druhům z naší nabídky si ji pak užijete naplno. Vysoký obsah bílkovin a vlákniny přitom nepatří mezi její jediné výhody. Zařadit mezi ně můžeme například schopnost kontrolovat cholesterol. Stejně tak podporuje nižší kyselost. K tomu všemu jsou také dobře stravitelné.

Kvalitní mouky od prověřeného výrobce

Vysoké množství bílkovin a lahodná chuť - to je dobrý základ pro skvělou snídani, svačinu, ale také oběd a večeři. Projděte si tedy naši nabídku a vyberte si přesně takovou mouku, která vám bude vyhovovat. Přidejte ji do svých pokrmů, případně si s jejich pomocí vytvořte těsto pro palačinky, sušenky nebo připravte lahodnou kaši. Volbu máte ve svých rukou. Protella patří mezi světově proslulé značky lahodných doplňků stravy. U nás tedy budete mít jistotu, že nakupujete pouze kvalitní produkty od prověřeného výrobce.