My Supps Caffeine Boost 300 - 150 kapslí

Značka: My Supps

  • Kofein ze 2 šálků kávy/kapsle
  • Osvěžující vlastnosti
  • 300 mg kofeinu/denní dávka
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4250507100376
259 Kč
My Supps Caffeine Boost 300 - 150 kapslí
Značka: My Supps

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe 1 kapsli 60 minut před psychickou a/nebo fyzickou zátěží zapijte dostatečným množstvím tekutiny (300 ml). Dělat nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: Plnivo (mikrokrystalické celulóza), kofein (24,6 %), želatina (skořápka tobolky (hovězí maso)), separační látky (stearát hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

Nutriční hodnoty:

Na denní dávku (2 kapsle)
Energie

14 kJ / 3 kcal

Kofein
300 mg

 

Upozornění: Vysoký obsah kofeinu (300 mg/denní dávka). Není vhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem, kardiovaskulárními poruchami, citlivými na kofein lidem, pro těhotné, kojící ženy a děti. Poraďte se prosím se svým lékařem při užívání léků.

My Supps Caffeine Caps dodávají 300 mg kofeinového extraktu na denní dávku (2 kapsle). Tento kofeinový extrakt se nachází také v kávě, cole a čokoládě. Biologická dostupnost je téměř 100 procent.
Mnoho lidí oceňuje kofein pro jeho rychlé, povzbuzující účinky , protože okamžitě přechází do krevního oběhu a zůstává tam několik hodin.
Ale někteří lidé, sportovci také, nemají rádi kávu kvůli její hořké chuti a také odmítají vysoký obsah cukru v cole .
My Supps Caffeine Caps jsou v těchto případech ideální alternativou . Jedna kapsle obsahuje tolik kofeinu jako 2 šálky perkolované kávy nebo 6 sklenic koly.
Povahově uvědomělí lidé ocení My Supps Caffeine Caps ve své každodenní výživě, protože neobsahují žádný cukr . Náš tip: Při užívání tohoto produktu se vždy ujistěte, že pijete dostatečné množství tekutin (> 2 litry vody/den).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kofein, Spalovače tuku v kapslích, Spalovače tuku s příchutí natural, Nakopávače ve formě kapslí, Kofein v kapslích
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-200 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo
Položka byla vyprodána…