Prom-in 100% Zinc Bisglycinate - 120 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Prom-in

Chelatací připravená organická sloučenina zinku.
Jedna z nejlépe vstřebatelných forem zinku vykazující lepší bio dostupnost než jiné organické sloučeniny.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 2957
136 Kč
Prom-in 100% Zinc Bisglycinate - 120 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Prom-in

PROČ ZINEK BISGLYCINÁT?

Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost, oblíbené slovo pro „absorpci“. Takzvaná chelatace zajistí u minerálů výrazně vyšší bio dostupnost než tu, kterou disponují anorganické formy minerálů, v našem případě například oxid zinečnatý.

CO JE TO VLASTNĚ GLYCINÁT/BISGLYCINÁT ZINEČNATÝ?

Jedná se o zinek v takzvané chelátové vazbě, kde je zinek navázán na dvě aminokyseliny glycinu. Chelatace je proces, při němž se organické sloučeniny, v našem případě aminokyseliny, váží na kovové kationty, v našem případě zinek. Chelatace se využívá pro zlepšení vstřebávání minerálů organismem. Minerály se v chelátové formě lépe vstřebávají o několik řádů snadněji oproti pouhé minerální formě.

CO ZINEK VLASTNĚ UMÍ?

Zinek představuje jeden z nejdůležitějších esenciálních stopových prvků v lidském těle známý pro své antioxidační vlastnosti. Zdůrazňuje se jeho důležitost pro správný růst a vývoj plodu v těhotenství, v dětství a v období dospívání člověka. Podílí se také na řadě imunitních funkcí a jeho správná hladina je důležitá pro zdravou hladinu testosteronu. 

PROČ PIPERIN?

Používáme výhradně patentovaný extrakt z černého pepře standardizovaný na minimálně 95 % piperinu, který může ještě zvýšit bio dostupnost zinku, a to až o 30 %. U této látky byl prokázán pozitivní vliv na oběhový systém. Mimo to je antioxidantem, a podporuje zdraví jater.     

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zinek
Hmotnost: 0.048 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Česká Republika
Položka byla vyprodána…