Prom-in Adaptotest - 150 Kapslí

Neohodnoceno
Značka: Prom-in

Adaptotest není TESTOSTERON BOOSTER! Je to produkt pro ty, kteří chtějí přirozeně optimalizovat své hormonální prostředí, chtějí lépe spát, podpořit své sexuální zdraví a zvýšit svůj fyzický a mentální výkon.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
30.5.2023
Kód: 2934
599 Kč
Prom-in Adaptotest - 150 Kapslí
Neohodnoceno
Značka: Prom-in
Prom-in Adaptotest - 150 Kapslí
Novinka

UŽÍVEJTE EFEKTIVNĚ

Navrhujeme toto dávkování: v tréninkové dny užijte jednu dávku (2-3 kapsle) 30-60 minut před tréninkem. Druhou dávku (další 2-3 kapsle) ráno nebo večer podle toho, zda cvičíte dopoledne nebo večer (asi hodinu nebo dvě před spaním) s jídlem. Vhodná je i kombinace s Health Balance, která nabízí synergické řešení pro podporu celkového zdraví a redukci stresu. Ve dnech odpočinku od posilovny užívejte jednu dávku ráno a jednu dávku večer s jídlem. Pro podporu spánku stačí užít 2-4 kapsle s večeří. Samozřejmě jsou možná mnohá další schémata dávkování. Dle vašich specifických požadavků.

SLOŽENÍ 

Fenugreek
FENUGREEK

Každá dávka Adaptotest obsahuje 450 mg vysoce kvalitního extraktu fenugreek (česky řeckého sena). Tato zajímavá rostlina obsahuje furostanolové saponiny s několika zajímavými efekty. Tyto saponiny prokázali ovlivnění činnosti leydigových buněk aktivací určitých enzymů zodpovědných za přeměnu cholesterolu na testosteron. Fenugreek současně výrazně snižuje oxidační stres, a právě varlata jsou velmi citlivá na oxidační působení.

Ashwagandha
ASHWAGANDHA

Adaptotest pracuje s vysokou dávkou 300 mg ashwagandha extraktu s poměrem 5:1. To odpovídá 1500 mg čistého prášku ashwagandhy. Ta velmi efektivně pomáhá eliminovat negativní působení stresu. Současně jako adaptogen, podobně jako fenugreek, chrání varlata před oxidačním stresem.  O efektech zlepšení spánku a pozitivního působení na duševní rovnováhu není třeba hovořit, protože ajurvédská medicína k dosažení těchto cílů využívá právě tuto bylinu po mnoho staletí.

Rhodiola Rosea
RHODIOLA ROSEA

Další adaptogenní rostlina, která působí v synergii s ostatními složkami produktu. Nejedná se sice o složku, která by měla přímý vliv na hladinu testosteronu. Její komplexní působení však v konečném důsledku působí na celkový hormonální balanc. Rhodiola pomáhá redukovat příznaky stresu a celkově zlepšuje výkon a fyzickou kondici. Současně optimalizuje hladinu krevního cukru a má pozitivní vliv na oběhový systém.

Panax Ginseng
PANAX GINSENG

Snad nejznámější adaptogenní bylina. Jako téměř všechny adaptogeny zajistí silné antioxidační vlastnosti. Podobně jako ostatní adaptogeny podporuje vitalitu, duševní výkonnost a zlepšuje náladu. Využívá se v podpoře sexuální výkonnosti a zvyšuje libido.

Muira Puama
MUIRA PUAMA

Mluvit u adaptogenů o zvyšování hladin testosteronu je jen omezené vnímání celku a nepochopení, že takto to prostě nefunguje. Muira Puama má jako jeden z mála adaptogenů přímo potvrzený efekt na optimalizaci hormonální rovnováhy. Je samozřejmě také antioxidantem, a navíc jako tonikum podporuje přímo vaší fyzickou výkonnost.

POPIS PRODUKTU:

Doplněk stravy v tobolkách.

AdaptoTest představuje směs extraktů rostlin obsahujících adaptogeny. Ty jsou s úspěchem užívány na podporu celkové vitalizace organismu. Jejich komplexního působení využívá především tradiční čínská a ajurvédská medicína.

Všechny extrakty jsou standardizovány na obsah účinných látek. Díky tomu produkt AdaptoTest jen těžko nalezne srovnání s podobnými produkty na trhu. 

 

Dávkování:

3 tobolky denně

SLOŽENÍ:

Transparentní rostlinná tobolka, pískavice řecké seno extrakt 8:1, ashwagandha extrakt (Vitánie snodárná), rozchodnice růžová extrakt 10:1, muira puama extrakt 4:1, korejský ženšen extrakt 5:1, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin.

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK:

  v denní dávce
(3 tablety)
Pískavice - řecké seno extrakt 8:1 450 mg
Ashwagandha extrakt 300 mg
Rozchodnice růžová extrakt 10:1 150 mg
Muira puama extrakt 150 mg
Korejský ženšen extrakt 5:1 150 mg

 

Balení obsahuje 150 tobolek.

UPOZORNĚNÍ:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C a chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není náhradou pestré stravy

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Země Původu: Česká Republika