PureGold Pure Glamour - 60 Kapslí

Neohodnoceno
Značka: Puregold

Doplněk stravy Pure Glamour kapsle obsahující komplexní složky. S 520 mg kolagenu z více zdrojů na porci. Dále obsahuje extrakt z pupalky dvouleté, kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Kód: 3385
279 Kč
PureGold Pure Glamour - 60 Kapslí
Neohodnoceno
Značka: Puregold

Kapsle doplněk stravy Pure Glamour


Kapsle doplněk stravy Pure Glamour s komplexními složkami. Obsahuje různé zdroje kolagenu, extrakt z pupalky dvouleté, kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C. 

Pupalka dvouletá- přírodní poklad pro ženské zdraví

Pupalka dvouletá je až 2 m vysoká bylina, kvetoucí sytě žlutým vonným květem. Dříve byla využívána zejména pro svůj dužnatý kořen jako kořenová zelenina, čerstvé lodyhy sloužily jako krmivo. Později proslula hlavně jako léčivá rostlina, ze které se sbírají semena, z nichž se za studena lisuje pupalkový olej. Ten obsahuje esenciální mastné kyseliny linolenovou, linolovou a olejovou (GLA), které se podílejí na imunologických funkcích lidského organismu. GLA kyseliny mají v lidském organismu nezastupitelné místo. Tyto látky (někdy souhrnně označované jako vitamín F) si tělo nedokáže samo vyrobit a je tedy odkázáno na jejich příjem z potravy.

 • Kyselina linolová je silný antioxidant a účastní se v těle celé řady důležitých metabolických procesů.
 • Kyselina gama-linolenová je známá především svými pozitivními vlastnostmi na kůži a uplatňuje se také při ženských hormonálních potížích souvisejících s menstruačním cyklem a menopauzou.

Pupalka přispívá k udržení zdravé pokožky, pomáhá udržovat její pružnost, jemnost a celkové zdraví. Podporuje kardiovaskulární systém, imunitní systém a optimální komfort před a během menstruace. Přispívá k podpoře snižování tělesné hmotnosti, při redukci tuků a přispívá k udržování zdravých kloubů. Olej z pupalky pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, také známá jako hyaluronan nebo glykosaminoglykan, je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Nejvíce se nachází v pokožce, pojivové tkáni a očích. Její hlavní funkcí je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost.

Výhody:

- dodává pokožce potřebnou hydrataci a pružnost
- pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky na povrchu pokožky
- podporuje syntézu kolagenu a elastinu
- chrání organismus proti zhoubným účinkům volných radikálů
- podporuje pohyblivost kloubu a zabraňuje vzájemnému tření chrupavky
- snižuje příznaky suchého oka

Koenzym Q10:

Koenzym Q10 je sloučenina, která je esenciální pro většinu našich buněk v těle. Její význam spočívá v tom, že se podílí na mnoha důležitých biologických procesech. Z nich klíčové jsou především ty, které souvisejí s tvorbou energie z přijaté stravy.

Koenzym Q10 známe také pod názvem ubichinon, přičemž je ve velké míře podobný vitamínům. Naše tělo si jej dokáže vyrábět samo a zároveň i uskladnit pro budoucí použití. Nachází se zejména v játrech, ledvinách a srdci. To znamená v orgánech, které spotřebovávají větší množství energie. Vyšší hladiny koenzymu Q10 naznačují, že člověk žije zdravěji a s předpokladem pro delší život.

Účinky:

 • Reguluje metabolismus - je nezbytným pro výrobu energie, která je potřebná pro práci všech našich buněk. Tím, že se přímo podílí na výrobě energie pro buňky (ATP), reguluje také celý metabolismus a jeho energetický výdej.
 • Chrání srdce - s poklesem hladiny koenzymu Q10 klesá i množství energie, které jsou schopny mitochondrie produkovat. A to je problém hlavně pro naše srdce, které té energie potřebuje hodně. Jeho pravidelné doplňování proto může pomoci ke zlepšení celé kardiovaskulární činnosti a pomoci při problému s vysokým krevním tlakem.
 • Stimuluje energetické procesy v buňce - nízké hladiny koenzymu Q10 se běžně vyskytují v případě snížené činnosti nadledvinek. A to vede ke stresu, ztrátě vitality, k trvalé únavě, přibývání na váze, suché pokožce a pomalému trávení či vylučování.
 • Chrání buňky před poškozením - nebezpečné jsou zejména volné radikály. Jedná se o reaktivní molekuly, které stojí za řetězovou reakcí poškození našich buněk. Ty následně nedokážou vykonávat svou práci čehož důsledkem je nakonec snížení činnosti celých orgánů a tkání. Koenzym Q10 je výborným společníkem dalšího silného antioxidantu - vitamínu E.
 • Zlepšuje plodnost - plodnost žen klesá s věkem v důsledku poklesu počtu a kvality dostupných vajíček. Tento proces se účastní i koenzym Q10. Jeho pravidelné doplňování však může do určité míry tento proces zvrátit nebo oddálit.
 • Udržuje zdravou pokožku - pokožka je největší orgán. Ohrožují ji však jak vnitřní, tak vnější faktory. Přímá aplikace na pokožku však na základě antioxidačních vlastností koenzymu Q10 dokáže v tomto procesu pomoci a pokožku udržovat mladou a bez vrásek.
 • Pomáhá při migréně - nesprávná funkce mitochondrií může vést ke zvýšenému příjmu vápníku buňkami a nadměrné produkci volných radikálů. A to vede v mnoha případech ik migréně a ke snížení antioxidační ochrany. Koenzym Q10 však zvyšuje funkci mitochondrií a proto dokáže pomoci i při bolestech hlavy.
 • Zvyšuje tělesnou kondici - a to hlavně snížením oxidačního stresu v buňkách a zlepšením mitochondriálních funkcí.
 • Pomáhá při cukrovce - podle jedné studie, pravidelné doplňování koenzymu Q10 výrazně snížilo hladinu cukru v krvi nalačno u pacientů s diabetes mellitus typu.
 • Snižuje riziko rakoviny - nízké hladiny koenzymu Q10 jsou přímo spojeny s až o 53,3 % vyšším rizikem rakoviny. Rovněž se spolupodílejí na špatné prognóze různých typů rakoviny.

Vitamín C:

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a tím k udržení: 

- normálního stavu a činnosti krevních cév
- normálního stavu kostí
- normálního stavu a funkce pokožky
- normálního stavu zubů
- přispívá k normální činnosti nervové soustavy
- přispívá k normální funkci imunitního systému

Doporučené dávkování:  Užívejte 2 kapsle denně s jídlem.  

Složení:  extrakt z Oenothera biennis (semena) 4:1, hydrolyzovaný hovězí kolagen, jedlá želatina, kyselina askorbová, hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselina hyaluronová, kuřecí kolagen, barvivo (oxid železitý), koenzym Q10 

1 dávka: 2 kapsle   Dávka v produktu: 30
Obsah živin:   NRV %*

Extrakt ze šípku 450 mg  
Hydrolyzovaný hovězí kolagen 450 mg  
Vitamín C 160 mg 200%
Hydrolyzovaný rybí kolagen 50 mg  
Kyselina hyaluronová 40 mg  
Kuřecí kolagen 20 mg  
Koenzym Q10 2 mg  

* NRV%: Referenční hodnota denního příjmu pro dospělé.

Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Produkt nenahrazuje smíšenou stravu a zdravý životní styl! Nepřekračujte doporučené denní množství!

Informace pro alergeny:  Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové ořechy, ryby a přísady z korýšů. 

Zachová si kvalitu:  Do konce měsíce uvedeného na obalu (měsíc/rok) 

Skladování:  Výrobek skladujte chráněný před slunečním zářením nebo jiným teplem, při teplotě 6 až 26 ºC a do 65% relativní vlhkosti!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály na vlasy, nehty a pleť
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Maďarsko