QNT Day Burner - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • aktivuje metabolismus lipidů během dne
  • přispívá k redukci tuku
  • pomáhá s regulací hmotnosti
  • užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: QNT1319
419 Kč
QNT Day Burner - 90 Kapslí
Značka: QNT

PROČ SI UŽÍVAT DOPLNĚK STRAVY DAY BURNER?

Day Burner je doplněk stravy, který vám pomůže spalovat tuk po celý den. Jeho chytře připravené složení kombinuje složky, které aktivují metabolismus lipidů tím nejoptimálnějším možným způsobem. Jeho působení v těle vám umožní spalovat tuky. Day Burner je doplněk na spalování tuků, který se má užívat během dne (na rozdíl od svého protějšku Night Burner) díky účinkům jeho složek, které poskytují další zdroj energie, který vám pomůže aktivovat metabolismus lipidů. Díky akci dva v jednom spálíte více tuku a budete mít dostatek energie na to, abyste zvládli i ty nejrušnější dny.

A co víc, účinky jeho kompletní receptury v kombinaci s pestrou a vyváženou stravou vám mohou pomoci efektivněji zhubnout. Díky přímému působení na spalování tuků vám aktivní složky obsažené v Day Burneru umožní lépe řídit svou váhu. Tento doplněk vám proto pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí.

qnt-care-bruleur-jour-perte-de-poids

Informace Zdroj 1 kapsle
Zelený čaj Zelený čaj 225 mg
Zázvorový extrakt Zázvor 225 mg
Extrakt z černého pepře Černý pepř 225 mg
Extrakt z kajenského pepře Extrakt z kajenského pepře 225 mg
Acetyl L-karnitin Acetyl-L-karnitin HCl 99% 150 mg
Kofein bezvodý Syntetický 4,2 mg

 

SLOŽKY, KTERÉ AKTIVUJÍ SPALOVÁNÍ TUKU BĚHEM DNE

Day Burner působí jako ultra účinný spalovač tuků díky svému působení na metabolismus. Jeho složky jsou silnými aktivátory spalování tuků. Kamélie a paprika jsou některé ze složek, které aktivují metabolismus, a proto vyžadují, aby tělo během dne spalovalo více tuku.

Byly vybrány ingredience pro účinnost jejich korespondence. Jsou rostlinného původu, byly kombinovány pro zachování kvality jejich účinných látek. Asijský zelený čaj obsažený v Day Burner pomáhá stimulovat metabolismus a tím rychleji a efektivněji spalovat tělesný tuk. Kromě spalování kalorií zelený čaj podporuje oxidaci tuků a pomáhá snižovat chuť k jídlu. Spalovač tuku Day Burner obsahuje také vysokou koncentraci jihoamerického kajenského pepře. V kombinaci se zeleným čajem jeho aktivní složky přispějí k metabolismu lipidů a umožní vám regulovat chuť k jídlu, aby vám pomohly s regulací hmotnosti.

Ve složení Day Burner se nacházejí také přísady jako černý pepř a zázvor. Extrakty z černého pepře a zázvoru obsahují účinné látky, jejichž účinky podpoří hubnutí stimulací odbourávání tuků. Více, než je nutné, proto jejich přítomnost zvýší účinek doplňku Day Burner na spalování tuků. QNT receptura také obsahuje L-karnitin, složku, která je také ideální pro lidi, kteří chtějí zhubnout. Jeho úlohou je podporovat transport mastných kyselin do mitochondrií, aby dodaly tělu dostatek energie a nedocházelo k hromadění zbytečné tukové zásoby. Vzhledem k energetickému zisku, který poskytuje aktivací tělesného metabolismu, je Day Burner spalovač tuků, který se má užívat během dne. Ingredience jako kofein a zelený čaj vám dodají extra energii, která vám pomůže aktivovat metabolismus tuků. Jeho působení v těle spustí spalování tuků a zároveň uvolní energii. Zdroj energie vám pomůže zvládnout aktivní dny, kdy je váš metabolismus lipidů v plném proudu.

DAY BURNER, EFEKTIVNÍ SPALOVAČ TUKU

Díky svému zvláště účinnému složení bude spalovač tuku Day Burner schopen aktivovat metabolismus lipidů. Po aktivaci vám pomůže spálit více tuku během dne. Jeho složky vám také umožní uvolnit extra energii, která vám pomůže zůstat aktivní a nastartovat metabolismus. Kromě toho, že ingredience obsažené v Day Burner přispívají k metabolismu, pomohou snížit tělesný tuk. Tato akce podpoří hubnutí snížením pocitu hladu, což pomůže při regulaci hmotnosti.

Day Burner obsahuje přírodní bylinné složení, které účinně uspokojí vaše potřeby na udržení hmotnosti. Toto je kompletní řešení, které vám pomůže zhubnout spalováním tuků.

Kdy si vzít Day burner? Day burner by se měl užívat s vodou mezi jídly.

Kolik kapslí? 1 kapsle 3x denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.