QNT BCAA'S 4:1:1 + Glutamin - 180 kapslí

Značka: QNT

- Pomáhá zvyšovat sílu a vytrvalost
- Extrémní antikatabolický účinek
- Zlepšení procesu regenerace svalů
- Formule obohacená o L-glutamin a vitamin B6

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: MAS0032
389 Kč
QNT BCAA'S 4:1:1 + Glutamin - 180 kapslí
Značka: QNT

CO JSOU TO BCAAS?
BCAA 4:1:1 (L-leucin, L-valin, L-isoleucin) jsou vytvořeny na základě nejnovějších výzkumů v oblasti sportovní výživy. Tento optimální poměr 4:1:1, obohacený o L-glutamin a vitamin B6, zajišťuje posílení procesů budování svalů a regenerace. Tyto 3 aminokyseliny jsou nezbytné pro rychlejší regeneraci po cvičení a optimální růst svalů. BCAA 4:1:1 jsou klíčovým produktem pro profesionální sportovce, ale jsou také ideálním partnerem pro amatéry, kteří chtějí rozvíjet nebo udržovat svou svalovou hmotu. Přídavek L-glutaminu ve složení umožní ještě optimálnější asimilaci BCAA v těle a tím plně využít jejich příznivých účinků na svaly.

Před tréninkem potřebujete energii a soustředění. Na konci tréninku je to váš potréninkový šejkr, který zasahuje a přispívá k posílení a obnově svalů. Užívání BCAA 4:1:1 těsně před a těsně po tréninku vám pomůže tím, že podpoří váš imunitní systém a sníží únavu během intenzivního tréninku. Budete tak připraveni zvládnout další tréninky se vší energií.

Tyto nové tablety byly navrženy tak, aby byly vysoce koncentrované a BCAA byly doplněny vitaminem B6, který zvýší vaši energetickou hladinu, a L-glutaminem, který umožní lepší asimilaci. Mají pohodlnou velikost, takže je můžete snadno užívat pravidelně před a po tréninku s malým douškem vody. Doporučené dávkování jsou 3 tablety na jednu dávku. Jedná se o doplněk stravy více než nezbytný pro vytrvalé sportovce provozující jakoukoli formu sportu. Užíváním pouhých 6 tablet během tréninku vám BCAA 4:1:1 dodají 4500 mg BCAA v poměru 4:1:1 a zároveň 2,4 mg vitaminu B6 a 600 mg L-glutaminu, které podpoří váš energetický metabolismus a napomohou asimilaci BCAA.

BCAA 4:1:1 POMÁHÁ SE SYNTÉZOU PROTEINŮ

Kombinace BCAA s vaším tréninkem podporuje optimální syntézu bílkovin ve vašem těle. Další výhodou BCAA je, že pokud si dáte pauzu v tréninku kvůli zranění nebo nedostatku času, zvýšení příjmu BCAA může minimalizovat ztrátu svalové hmoty. A co víc, i bez fyzického cvičení stimulují BCAA syntézu bílkovin ve svalech. Je to proto, že udržování svalové tkáně může nastartovat váš metabolismus a omezit nabírání tuku, když necvičíte. Proto podporují růst a udržení svalů i při delší době nečinnosti.

BCAA 4:1:1 POMÁHÁ SNÍŽIT KŘEČE PO TRÉNINKU

Dalším pozitivním účinkem BCAA 4:1:1 je, že výrazně pomáhá snížit bolestivost svalů způsobenou silovým a vytrvalostním tréninkem. Pro lidi, kteří nejsou zvyklí pravidelně cvičit, je to obrovská výhoda proti bolestem, které jsou někdy velmi bolestivé. BCAA proto pomáhají zachovat integritu svalových vláken a snižují únavu po tréninku, což vám umožní trénovat intenzivněji a častěji, zatímco přidaný vitamín B6 pomáhá snižovat únavu a stimuluje metabolismus pro lepší výkon a regeneraci po každém tréninku a přidaný L -glutamin pomáhá dále zvyšovat účinky BCAA na tělo pro optimální výsledky.

Doporučené dávkování: Užijte 3 tablety před a po tréninku. Nepřekračujte.

Složení: L-Leucin, plnidlo: E460, L-Isoleucin, L-Valin, L-Glutamin, protispékavá látka: E572, E551, Vitamin B6.

Nutriční hodnoty:

  100 g: 3 kapsle:
Energie 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
- nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
- z toho cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 61 g 2,55 g
Sůl 0 g 0 g
L-leucin 35715 mg 1500 mg
L-isoleucin 8928 mg 375 mg
L-valin 8928 mg 375 mg
L- glutamin 7143 mg 300 mg
Vitamín B6 28,5 mg 1,2 mg

  

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA aminokyseliny
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.