QNT Burner - 90 kapslí

Značka: QNT
  • podporuje spalování tuků
  • pomáhá kontrolovat váhu
  • stimuluje bazální metabolismus
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: QNT1161
399 Kč
QNT Burner - 90 kapslí
Značka: QNT

Burner je ideální spalovač tuků pro všechny aktivní lidi. Tento doplněk kombinuje sadu ingrediencí s aktivními principy, které působí synergicky pro dosažení optimálních výsledků. Jeho okamžitý účinek vám umožní spálit maximum tuků a zároveň vám poskytne pocit sytosti a zároveň vám dodá energii. Tento spalovač tuku vám pomůže efektivně zhubnout tím, že vám poskytne ty nejuspokojivější výsledky.

EFEKTIVNÍ SLOŽKY NA SPALOVÁNÍ TUKU

Jeho bezkonkurenční účinnost je způsobena vysoce vyvinutým složením. Jablečný pektin, který je hlavní složkou tohoto spalovače, zachytí tuky přítomné v těle. Z tohoto důvodu je tento doplněk také ideální pro použití s ​​programem na hubnutí, protože má dlouhodobější účinky a podporuje lepší trávení. Kromě toho je nejdůležitější výhodou, že poskytuje pocit sytosti. Proto je Burner kromě účinku na tuky ideálním potlačovačem hladu. Zatímco spalujete tuky, brání vám to zvýšit příjem tuků.

Díky velkému množství guarany vám Burner poskytne podporu, která vám umožní čelit účinkům únavy. Ve skutečnosti aktivní složky guarany mají stimulační a energizující vlastnosti. Díky těmto výhodám guarana stimuluje metabolismus a aktivuje spalování tuků.

Burner obsahuje také L-karnitin. Tento prvek složený ze dvou esenciálních aminokyselin stimuluje spalování tuků. Jejich následný účinek na mastné kyseliny dělá z této složky skvělého komplice pro každého, kdo chce zhubnout. Účinkem L-Carnitinu v těle je urychlení a zlepšení transportu mastných kyselin do buněk. Tento účinek, který podporuje spalování tuků, také umožňuje zlepšení cirkulace kyslíku v krvi. Toto zlepšení krevního oběhu vám umožní odstranit momenty dočasné únavy.

JAK FUNGUJE BURNER?

Užívání Burneru pomáhá stimulovat váš metabolismus. Jeho aktivací spotřebujete více energie, což podpoří hubnutí. Tento doplněk vám pomůže obnovit vaši energetickou rovnováhu tím, že vám pomůže využít více, než přijmete. Usilovat o jednotnou energetickou rovnováhu není vždy snadné kvůli našemu současnému životnímu stylu a každodenní stravě. Ve skutečnosti vám Fat Burner pomůže odstranit tyto uložené tuky.

Burner je ideální spalovač pro optimalizaci procesu spalování tuků. Za prvé to dělá aktivací metabolismu prostřednictvím mobilizace tuků. Poté spaluje zásoby tuku, které brání tělu v jejich ukládání. Nakonec snižuje pocit hladu zvýšením sytosti. To jsou různé aktivní látky obsažené v kapslích Burner, které podporují mobilizaci tuků a pomáhají je spalovat.

Kromě toho, že tento spalovač působí jako ultraúčinný spalovač tuků, působí také jako potlačovač chuti k jídlu. Vzhledem k tomu, že zbytečné ukládání tuků je často v podstatě způsobeno pocitem nenaplněného hladu, činí tento doplněk velmi ceněným partnerem programu hubnutí. Posílení pocitu sytosti není jedinou výhodou užívání Burneru. Obsahuje také povzbuzující složky, které pomohou snížit momenty únavy po celý den. Díky své zvláštní účinnosti vám Burner pomůže dosáhnout vašich cílů díky svému optimálnímu vlivu na spalování tuků.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně mezi jídly. Nepřekračujte.

Složení:

Extrakt z guarany (22% kofeinu), jablečný pektin, kyselina hydroxycitronová, želatina, L-karnitin L-tartrát, extrakt z pampelišky, L-tyrosin, L-fenylalanin, pikolinát chromitý.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 g 1 kapsle
Extrakt z guarany 28,88 g 320 mg
- Kofein 6,35 g 70 mg
Jablečný pektin 22,56 g 250 mg
Kyselina hydroxycitrónová 18,05 g 200 mg
L-Carnitin 9,03 g 100 mg
Extrakt z pampelišky 4,51 g 50 mg
L-tyrosin 4,51 g 50 mg
L-fenylalanin 1,8 g 20 mg
Chrom 540 ug 6 ug

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.