QNT Creatine Monohydrate - 200 kapslí

Značka: QNT
  • přispívá ke zlepšení výkonu
  • zvyšuje svalovou kongesci
  • přispívá k lepší regeneraci
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: QNT1040
399 Kč
QNT Creatine Monohydrate - 200 kapslí
Značka: QNT

QNT Creatine Monohydrate - 200 kapslí je doplněk stravy, který přispívá ke zlepšení fyzické výkonnosti během vašich tréninků. Jeho působení je optimální v kombinaci s vysokou intenzitou cvičení. To je důvod, proč je jeho příjem ideální pro sportovce, kteří potřebují sílu nebo výkon.

CO JE KREATIN MONOHYDRÁT?

Kreatin je látka, kterou tělo produkuje přirozeně. Přirozeně se také vyskytuje v některých potravinách, jako je maso a ryby, a ve velmi malých množstvích v zelenině. Kreatin je derivátem následujících tří aminokyselin: glycinu, argininu a methioninu. Jeho účast vám umožní zvýšit zásoby kreatinu ve svalech, což je důvod, proč to může být důležité pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svůj výkon.

Kreatin monohydrát se ukládá především ve svalech. Kombinací vysoce intenzivního fyzického cvičení s příjmem 3 tablet kreatin monohydrátu denně před výkonem přispějete ke zlepšení své fyzické výkonnosti. Kreatin monohydrát přispěje k urychlení syntézy ATP, což umožní okamžité uvolnění energie.

VÝHODY KREATINU

Doplněk kreatin monohydrátu umožňuje zlepšení fyzického výkonu během cvičení, které vyžadují velkou intenzitu během krátké doby. Je to ATP přítomný ve svalech, který dodá energii během tréninku. Bohužel zásoby ATP se rychle vyčerpávají. Příjem kreatinu vytváří nové ATP, které dodávají svalům extra energii. Kreatin monohydrát zlepšuje výkon krátkých a intenzivních cvičení. Toto zvýšení výkonu zlepšuje silový výkon. Kromě toho, že podporuje sportovní schopnosti a je ideálním doplňkem pro sportovce provozující vysoce intenzivní sporty, má kreatin monohydrát další výhody. Ve skutečnosti tím, že zvyšuje zásoby ATP ve svalech, snižuje pocit únavy, což vám umožní trénovat delší dobu. A konečně, kreatin monohydrát pomůže budovat svalovou hmotu a zlepší regeneraci podporou syntézy bílkovin.

PRO KOHO TO JE?

Kreatin je jedním z preferovaných doplňků pro sportovce, kteří potřebují sílu a výkon. Ve skutečnosti je kreatin kromě svých blahodárných účinků na regeneraci doplňkem používaným k zajištění podstatného přísunu energie během intenzivních tréninků. Je proto efektivní pro ty, kteří cvičí krátké tréninky vyžadující sílu a sílu. Navíc rychlá absorpce kreatin monohydrátu ve formě tablet je ideální pro aktivní lidi, kteří chtějí nabrat hmotu.

Doporučené dávkování: Užívejte 3 tablety denně před tréninkem v kombinaci s vysoce intenzivním cvičením.

Složení: Kreatin monohydrát, objemové látky: E341/E470b, zahušťovadlo: E460.

Nutriční hodnoty:

  100 g 6 kapslí
Energie kJ / kcal: 1220/292 100/24
Tuky: 0 g 0 g
 -z toho nasycené: 0 g 0 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 73 g 6 g
Sůl: 0 g 0 g
Kreatin monohydrát 73 g 6000 mg
Kreatin 64,2 g 5275 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.