QNT Hydravol Příchuť Citron/Limetka - 300g

Značka: QNT
  • zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost
  • rychlé svalové přetížení
  • zlepšuje koncentraci během tréninku
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Brzy skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Kód: MAS0021
399 Kč
QNT Hydravol Příchuť Citron/Limetka - 300g
Značka: QNT

Tento nový extra koncentrovaný předtréninkový trénink od QNT obsahuje komplexní směs ingrediencí pro intenzivnější trénink. HYDRAVOL je extrémně výbušná směs chytře namíchaných účinných látek bez cukru. Tato silná vzpruha poskytovaná tímto špičkovým předtréninkovým přípravkem vás požene k intenzivnímu a trvalému tréninku.

JAK PRE-WORKOUT FUNGUJE?

Pre-workout by měl být proveden asi 30 minut před relativně intenzivním tréninkem, při kterém budou vaše svaly vytlačeny na maximum. Pomůže vám zapracovat na vaší síle, energii a vytrvalosti a zároveň přispěje ke zlepšení vašeho výkonu během cvičení. Za tímto účelem zvýší předtréninková sekrece vašeho oxidu dusnatého (NO), čímž se vytvoří optimální překrvení a vazodilatace. Posílí vaši energii příjmem BCAA, kofeinu a vitamínů. Kreatin a arginin pak působí na vaši svalovou sílu.

HYDRAVOL se doporučuje používat při intenzivních a relativně dlouhých trénincích (trvajících více než 45 minut). Je zvláště vhodný pro cvičení uvnitř na stroji nebo s volnými činkami. Není to však užitečné pro pomalé kardio nebo jiné cvičení, které využívá málo svalů.

HYDRAVOL ZVYŠUJE VÝDRŽ

Jedním z hlavních účinků Hydravolu je jeho vliv na váš krevní oběh. To bude stimulováno zejména produkcí oxidu dusnatého v těle, který bude přímo působit na rozšíření vašich cév. To také umožňuje živinám lépe cirkulovat ve vašich svalech, rychleji odstraňovat odpadní produkty a zvyšovat přísun kyslíku pro intenzivní a trvalé úsilí.

To vám logicky umožní trénovat déle během cvičení při zachování téměř konstantní úrovně síly. Zejména vám umožňuje přidat jedno nebo dvě další opakování na cvičení pro stejnou zátěž - což představuje obrovské zlepšení pro sval. HYDRAVOL vám tedy umožní překonat vzdálenost ve vašem tréninku a zároveň pokračovat v progresi, a to i v těžkých obdobích, kdy máte tendenci stagnovat nebo se cítit unavenější.

A konečně HYDRAVOL působí i na regeneraci po tréninku. Rozšíření cév umožňuje větší přísun živin do svalů, které jsou lépe "vyživené" a tudíž lépe regenerují po tréninku.

HYDRAVOL ZVYŠUJE ENERGII

Zvýšení energie je jednou z hlavních funkcí předtréninku. Zejména pomáhá snížit vaši únavu a udržet vás v chodu po celou dobu tréninku, aniž byste museli zpomalit. HYDRAVOL vám proto umožní vyhnout se poklesu intenzity uprostřed tréninku a udržet si energii bez ztráty koncentrace. Díky působení kofeinu se již od začátku cvičení budete cítit dynamičtěji a motivovaněji, zvláště pokud jste na jeho účinky velmi citliví. Právě kofein také zlepšuje vaši koncentraci. Beta-alanin také pomůže zvýšit vaši energetickou hladinu a oddálit pocit pálení svalů. To vám umožní cvičit intenzivněji a hlavně déle.

HYDRAVOL ZVYŠUJE SVALOVOU SÍLU

Zvýšením vaší energie, vytrvalosti a koncentrace se nepřímo zlepší vaše síla. Kofein stejně jako taurin vám pomohou zvýšit vaši koncentraci a reaktivitu, díky čemuž budete silnější. Zlepšený přísun kyslíku a živin vám také pomůže vybudovat větší sílu během cvičení. Hydravol je navíc obohacen o kreatin, který je mimořádně užitečný pro sílu a krátké intenzivní úsilí, které se vyskytuje zejména při budování těla. Nakonec zvažte předtrénink, ve kterém je množství cukru minimální nebo dokonce žádné.

HYDRAVOL : OPTIMÁLNÍ SLOŽENÍ

Komplexní složení HYDRAVOLU bylo odborně sestaveno pro dosažení optimálních výsledků při cvičení. HYDRAVOL navíc neobsahuje přidaný cukr, což je velmi důležitá vlastnost kvalitní předtréninkové přípravy. Je zvláště obohacen o vitamíny B6 a B12, které hrají roli v energetickém metabolismu a které posilují účinnost předtréninku. V kombinaci s kreatinem a taurinem získáváme ingredience v dokonalé synergii pro zlepšení vašeho energetického systému.

PRE-WORKOUT: CHYB, KTERÝCH JE TŘEBA SE VYHNOUT

Musíte mít správné načasování. Vzhledem k tomu, že vstřebávání a účinky produktu nastávají minimálně 20 minut po jeho konzumaci, na předtréninkové cvičení po příchodu do posilovny je již pozdě.

Protože se tělo přizpůsobuje a účinky jsou méně patrné, neužívejte jej před každým tréninkem. Doporučujeme, abyste si jej vyhradili pro nejintenzivnější cvičení (např. cvičení zahrnující nohy spíše než paže). Pokud ho budete brát příliš často, tělo bude potřebovat větší dávky kofeinu, což vás unaví a účinek bude kontraproduktivní.

Není třeba se předávkovat. Protože předávkování může způsobit požadovaný opačný účinek, takže se budete cítit velmi nepříjemně.

Doporučené dávkování: Denně rozmíchejte 10 g ve 250 ml vody

Složení: Dextrin, beta-alanin, L-Arginin AKG, taurin, kreatin monohydrát, L-citrulin, aroma, extrakt z rhodiola rosea, sladidla: E950/E955, okyselovadlo: E330, kofein, barvivo: E102, vit.B6), (pyridoxin HCL), (pyridoxin HCL). vit.B12 (kyanokobalamin).

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (10g) 100g
Energie 12 kcal 117 kcal
Tuky 0,02g 0,2g
 - z toho nasycené 0g 0g
Sacharidy 0,48g 4,85g
 - z toho cukry 0,07g 0,77g
Bílkoviny 1,56g 15,65g
Sůl 0g 0g
Beta-alanin 2000 mg 20000 mg
L-Arginin 1525 mg 15253 mg
Taurin 1000 mg 10000 mg
L-Citrulin 566 mg 5664 mg
Kreatin 660 mg 6600 mg
Extrakt z rhodiola rosea 250 mg 2500 mg
Vitamín B6 1,4 mg 14 mg
Vitamín B12 2,4 ug 24 ug
Kofein 80 mg 800 mg

 

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Citron, Limetka
Země Původu: Belgie
Položka byla vyprodána…

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.