QNT L-Glutamine 6000mg Prášek - 500g

Značka: QNT
  • chrání svaly po tréninku
  • pomáhá při regeneraci svalů
  • pomáhá podporovat imunitní systém
  • užitečné pro jakýkoli druh sportu
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: QNT1076
439 Kč
QNT L-Glutamine 6000mg Prášek - 500g
Značka: QNT

CO JE L-GLUTAMIN?

L-Glutamin je neesenciální aminokyselina. Je velmi hojný (tvoří téměř 2/3 aminokyselin, které tvoří svalovou bílkovinu) a je hojně využíván svaly, ale v omezeném množství je produkován lidským tělem. Je proto důležité zajistit dostatečný příjem potravy a případně doplňků stravy. Sportovci, kteří trénují obzvláště tvrdě, by měli zvážit doplnění stravy o L-Glutamin 6000 pro dosažení nejlepších výsledků.

L-Glutamin je jednou z 20 přirozeně se vyskytujících aminokyselin (nazývaných stavební kameny bílkovin) a je v lidském těle nejhojněji zastoupen. Je nesmírně důležitý pro správné fungování organismu, protože hraje hlavní roli v různých metabolických reakcích. Svaly, které prošly velmi intenzivním nebo dlouhým úsilím, jako je silový trénink nebo dlouhotrvající vytrvalostní sporty, a vstoupily do takzvané katabolické fáze (období, během kterého se svaly zhoršují), musí poškozená vlákna obnovit. Během této fáze zotavení je nesmírně důležité zajistit, aby byl k dispozici dostatečný přísun glutaminu, aby byly zajištěny optimální výsledky.

qnt-l-glutamine

JAK JE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB POUŽÍVÁNÍ L-GLUTAMINU?

L-Glutamin 6000 se doporučuje pro všechny druhy sportů, zvláště pokud posouváte své limity. Je velmi cenným doplňkem pro vytrvalostní a silové sporty, kdy svaly potřebují dobrou regenerační fázi. Vysoký příjem L-Glutaminu (jedna dávka L-Glutaminu 6000 poskytuje 6 000 mg) umožňuje vašemu tělu velkou podporu v procesu obnovy a regenerace svalů. Sportovci, kteří to myslí s tréninkem vážně a chtějí dělat pokroky bez překážek, by měli zařadit L-GLUTAMINE 6000 do své každodenní stravy!

Pro optimalizaci účinků L-Glutaminu 6000 doporučujeme smíchat jednu dávku (6 g) s vodou nebo oblíbeným ovocným džusem a užívat jednou denně, nejlépe po tréninku.

Užívejte každý den 6 g s vodou nebo ovocnou šťávou po tréninku.

Složení:

L-Glutamin

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  6 g 100 g
Energie kJ / kcal: 0/0 0/0
Tuky: 0 g 0 g
 -z toho nasycené: 0 g 0 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 0 g 0 g
Sůl: 0 g 0 g
L-Glutamin 6000 mg 100 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Glutamin
Hmotnost: 0.5 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie
Položka byla vyprodána…

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.