QNT Vápník, Hořčík a Zinek- 60 Kapslí

Značka: QNT
  • pomáhá udržovat kosti a svaly
  • podporuje krevní oběh a funkce enzymů
  • podílí se na správném fungování imunitního systému
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: QNT1282
249 Kč
QNT Vápník, Hořčík a Zinek- 60 Kapslí
Značka: QNT

PROČ UŽÍVAT VÁPNÍK - HOŘČÍK - ZINEK?

Minerály mají vliv na imunitní systém a jsou nesmírně důležité pro celkovou pohodu organismu. Protože se mnoho minerálů po aktivním dni nebo tréninku vyloučí, musíme se postarat o to, abychom tyto ztráty doplnili. Nedostatek může vést k oslabení organismu, imunitního systému a vitality.

Díky tomuto komplexu vápník - hořčík - zinek získáte zpět veškerou energii a najdete svou skvělou postavu. Užíváním tohoto doplňku můžete překonat nedostatky způsobené nedostatkem těchto živin, které se v naší každodenní stravě nenacházejí vždy v ideálním poměru. Vápník, hořčík a zinek jsou nezbytnými minerály pro dobré zdraví organismu, protože působí na kosti a svaly. Užívání tohoto doplňku je také ideální pro aktivní lidi, kteří chtějí kvalitní příjem pro podporu správného fungování svého imunitního systému.

PROČ JSOU VÁPNÍK, HOŘČÍK A ZINEK DŮLEŽITÉ?

Vápník je nejhojnějším minerálem v těle a funguje hlavně na úrovni kostí. Jeho úlohou je udržovat dobré zdraví kostí tím, že zasahuje do jejich tvorby. Ve skutečnosti se vápník váže přímo na kosti a zvyšuje jejich pevnost. Proto hraje důležitou roli při zachování pevnosti kostí. Vápník se také podílí na tvorbě zubů. Působení vápníku nekončí u udržování síly kostí, protože působí také na svaly tím, že podporuje jejich kontrakci. Podporuje také přenos nervových vzruchů a je nezbytný pro srážlivost krve.

Tento komplex obsahuje také vysoký obsah hořčíku. Tělo si tento minerál nevytváří, ale má pro tělo mnoho výhod. Hořčík má zvláštní přínos pro srdce. Pomáhá podporovat normální funkce srdce a může působit preventivně při kardiovaskulárních onemocněních. Podporuje také funkce nervové soustavy, umožňuje dobré prokrvení a podílí se na správném fungování různých enzymatických reakcí. Stejně jako vápník působí také na kosti tím, že je jednou ze složek kostí. Konečně umožňuje správné fungování svalů tím, že stimuluje syntézu bílkovin a svalovou kontrakci.

V neposlední řadě tento komplex obsahuje vysokou koncentraci zinku, který se účastní četných enzymatických reakcí v těle a hraje důležitou roli při posilování imunitního systému. Zinek, který se v těle nachází v hojném množství a je známý pro své příznivé působení na pokožku, je vynikající antioxidant. Svým působením pomáhá v boji proti volným radikálům a zánětům a zároveň omezuje únavu. Stimuluje také produkci a udržování testosteronu, přirozeného hormonu, který podporuje růst svalů. Jeho působení ve svalech nekončí, podporuje také metabolismus bílkovin v těle.

Komplex Vápník - Hořčík - Zinek je tak kompletním doplňkem pro dobrou údržbu kostí, svalů a enzymatických funkcí organismu. Navíc pomáhá v boji proti únavě a bolestem svalů. Tento komplex minerálů je ideálním doplňkem pro každodenní posílení imunitního systému.

Složení: Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, objemové látky: E341/E470b, bisglycinát zinečnatý, bisglycinát železa, bisglycinát manganu, jodid draselný.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem.

Nutriční hodnoty:

  100g 1 kapsle
Energie kcal: 23 1
Tuky: 0,7 g 0,2 g
 -z toho nasycené: 0,7 g 0,2 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 0 g 0 g
Sůl: 4 g 0,09 g
Vápník: 22 727 mg 500 mg
Hořčík: 11 318 mg 249 mg
Zinek: 1023 mg 22,5 mg
Železo: 614 mg 14 mg
Mangan: 225 mg 5 mg
Jód 5199 μg 115  μg

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie
Položka byla vyprodána…

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.