Seated Leg Press SPL-0300

Značka: True

Pro mnoho návštěvníků posiloven je den nohou klíčovou součástí jejich fitness rutiny a pomáhá jim dosáhnout jejich cílů. Maximalizujte dny nohou svých klientů tím, že jim poskytnete to nejlepší vybavení do posilovny pro trénink nohou ve vašem fitness centru.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: SPL0300
264 040 Kč
Seated Leg Press SPL-0300
Značka: True
SPL 0300 35 Acrylic front 960 (2)
Novinka

Uživatelé všech úrovní, od začátečníků až po profesionály, budou mít prospěch z pokročilé biomechaniky stroje Palladium Series SPL-0300 Seated Leg Press. Tento posilovací stroj na nohy se snadno používá a nabízí spoustu přizpůsobení cvičení, což uživatelům umožňuje přizpůsobit trénink nohou jejich dovednostem, velikosti a potřebám. Nastavitelná zádová podložka a jedinečná nastavitelná platforma pro chodidla vyhovují širokému spektru uživatelů a umožňují více poloh nohou a sedu pro větší variaci cvičení.

Funkce SPL-0300 Seated Leg Press:

  • 9 poloh sestavy sedadla, které lze snadno nastavit pod úhlem 20 stupňů ze sedadla.
  • 5 poloh opěrky zad, které se mění o 20 stupňů s pomocí plynové láhve, umožňují uživatelům určit rozsah pohybu, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.
  • 4 různé úpravy polohy podnožky pod úhlem 15 stupňů, které mění umístění chodidla a zároveň zachovávají neutrální polohu kotníku.
  • Více barevných variant čalounění vám umožní zachovat profesionální, soudržný a přitažlivý vzhled tělocvičny.
  • Matný černý povrch k dispozici s vlastními barevnými možnostmi.
  • 18 možností čalounění v široké škále barev.

Přidání SPL-0300 Seated Leg Press do vašeho fitness centra nabízí mnoho výhod, které zvednou den nohou a zážitky klientů. SPL0300-Seat-Assembly_500px

Montáž sedadla 9 poloh nastavitelné sedadlo s ergonomicky navrženou rukojetí pádla pro rychlé a snadné nastavení sedadla.

SPL0300-Adjustable-Back-Pad_500px

Nastavitelná opěrka zad 5 polohově nastavitelná zádová podložka s pomocí plynového válce umožňuje uživatelům určit rozsah pohybu, který nejlépe vyhovuje jejich individuálním potřebám a/nebo změnit zaměření cvičení.

SPL0300-Adjustable-Foot-Plate_500px

Nastavitelná nožní deska Jedinečné pro TRUE – 4 polohy nastavitelná nožní deska umožňuje uživatelům nastavit úhel, který vede k neutrální poloze kotníku v celém rozsahu pohybu pro různé polohy zad a nohou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TRUE PALLADIUM
Zásobník na příslušenství: Ano
Rozměry: 219cm x 117cm x 168cm
Možnosti zásobníku hmotnosti: 195 kg
Položka byla vyprodána…