TOP5 Nano AntiCovid cerf. 99,9% respirátor RespiPro Carbon – 3ks

KO5565
Neohodnoceno

Jediný respirátor s antiCovid certifikátem a filtrací 99,9 % včetně aktivního uhlí proti pachům

Antivirový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon zajišťuje díky nanovlákenné membráně 99,9% záchyt veškerých virů, bakterií, prachu, smogu, pylu a alergenů. Vrstva aktivního uhlí - carbonu eliminuje pachy. Respirátor má unikátní anatomický tvar, díky kterému perfektně padne na obličej a nedochází tak k nežádoucímu podsávání vzduchu.


 • Skladem - ihned k odeslání
  Můžeme doručit do: 25.10.2021
349 Kč
Kategorie: Respirátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Balení: 3 ks
Určení: univerzální
 

Doporučujeme za firmu Mobler.
Jediný respirátor přes který se dýchá díky nano membráně nejlépe z dostupných respirátorů a hlavně po několika hodinách nedochází k rapidnímu snížení účinnosti jako u klasických respirátorů, které do 4h zvlhnou a jejich elektrostatický výboj nepřitahuje viry. Účinnost tohoto respirátorů je po FFP3 3M druhý nejvyšší jaký jsme měli možnost prodávat vůči viru Covid19.

Certifikáty ke stažení zde ...

TOP5
Takto označené produkty jsou přeměřeny naší spolupracující laboratoří a potvrzují deklarované filtrace. Mimo jiné tento respirátor jako jediný získal certifikaci antiCovid, která potvrzuje 99,99% filtraci vůči viru Covid19.
poznámka: tento respirátor se vyznačuje bezkonkurenčním pohodlím s min. odporem, tzn. lidově řečeno, přes tento respirátor se nejlépe dýchá, pro osobní užití se může nosit opakovaně (doporučujeme dezinfikovat RespiClean)

 

Antivirový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon neutralizující pachy

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne RespiPro Carbon profesionálním pracovníkům, jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté, pocit jistoty. Tento všestranný nano respirátor však najde využití i v běžném životě. Kvalitní nanovlákna zajišťují ochranu nejen před škodlivými patogeny, ale rovněž nositele chrání proti zápachům. To vše se zachováním neobvyklé prodyšnosti. 

 • RespiPro Carbon zachycuje 99,9 % virů, bakterií, smogu, prachu, pylů a dalších patogenů, ale také eliminuje zápachy.
 • RespiPro Carbon je certifikovaná jako respirátor třídy FFP2  Splňuje standardy EN 149:2001+A1:2009, GB2626/2006 a KN95.
 • Unikátní ergonomický tvar bezchybně padne na každý obličej. Nosní klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami.
 • Na obličeji masku drží dvojice gumiček (pro lepší přizpůsobení využijte plastovou sponu na sepnutí gumiček za hlavou).
 • Ideální volba pro profesionály v povoláních, která kladou důraz na bezpečnost, jako jsou zdravotníci, záchranáři, hasiči, vojáci či policisté.

Jak antivirový respirátor FFP2 RespiPro Carbon funguje?

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON®, která se skládá z extrémně husté sítě vláken. Tato vlákna brání průchodu i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale i vaše okolí.

Proti čemu vás respirátor FFP2 ochrání? 

 • viry
 • bakterie
 • prach
 • plísně
 • smog
 • pyl
 • roztoči 

Navíc vrstva aktivního uhlí spolehlivě zachycuje pachy.

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon?

Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem dožluta. V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům a bakteriím, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme respirátor dezinfikovat naší dezinfekcí na nanovlákenné respirátory RespiClean

 

Důležité upozornění: tento produkt není vhodný pro děti pod 2,5 let věku. Pokud používají produkt děti, tak vždy pod dohledem rodičů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.