Body Attack Omega-3 - 90 kapslí

Značka: Body Attack

  • Omega 3 mastné kyseliny
  • Polynenasycené
  • Plus vitamín C
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4250350537220
199 Kč
Body Attack Omega-3 - 90 kapslí
Značka: Body Attack

Omega-3 mastné kyseliny jsou esenciální látky, které jsou životně důležité. Tyto mastné kyseliny si tělo nedokáže dostatečně vytvořit, a proto by měly být přijímány potravou. Omega-3 mastné kyseliny jsou obsaženy v oleji, např. lněném, konopném, vlašském nebo řepkovém oleji. Mořské ryby, jako je losos, atlantický sleď, ančovičky a makrela, mají také omega-3. Tyto potraviny by měly být na jídelníčku jednou týdně. Alternativně je lze užívat prostřednictvím doplňků stravy, jako je BODY ATTACK Omega-3.

Omega-3 tuky ryb jsou jednou z aktivních mastných kyselin, které obsahují velkou část mastných kyselin eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenové kyseliny (DHA).

Softgelové kapsle BODY ATTACK Omega-3 jsou vyrobeny z čistého rybího oleje a obsahují 18 procent EPA a 12 procent DHA. Posledně jmenované mohou přispívat k udržení normální funkce mozku a zraku (při denní dávce 250 miligramů) EPA a DPA přispívají k normální funkci srdce v dávce 250 miligramů.

Omega-3 rostlinného původu nejsou považovány za tak cenné jako ty živočišného, ​​protože neobsahují žádné DPA a EPA, nebo se na ně jen obtížně přeměňují. EPA a DHA se jako takové nacházejí v rybích olejích, ale pouze v mnohem menší míře v hovězím mase.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli 3x denně s jídlem a trochu tekutý. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: rybí tuk (70,6 %), měkká želatinová kapsle (želatina (hovězí), zvlhčující látka (glycerin), voda), DL-alfa-tokoferyl-acetát. Použité druhy ryb: sardinka, ančovička, sleď, makrela a losos.

Výživové údaje na denní dávku (3 kapsle)

Rybí olej
1500 mg
- z toho Omega-3 mastné kyseliny
495 mg
- z toho EPA (kyselina eikosapentaenová)
270 mg
- z toho DHA (kyselina dokosahexaenová)
180 mg
Vitamin E
30 mg

 

*EPA a DHA přispívají k normální funkci organismu
srdce. Pro dosažení pozitivního účinku je třeba denně konzumovat 250 mg EPA a DHA.
**Vitamín E přispívá
k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jaké jsou další účinné látky v BODY ATTACK Omega-3?

Kapsle BODY ATTACK Omega-3 Softgel obsahují také vitamín E. Každá kapsle obsahuje 5 mg vitamínu E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega kyseliny
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Německo
Položka byla vyprodána…