O nás

V Insidefit.cz nabízíme kvalitní suplementy, sportovní a zdravou výživu a fitness doplňky pro všechny sportovce i aktivní lidi. Pro milovníky skandinávských dobrot dovážíme lokální potraviny přímo ze Švédska. Pro ty z vás, kteří chcete mít své oblíbené produkty stále po ruce, jsme připravili výhodná balení za super cenu. 

Patříme mezi jednoho z největších distributorů sportovní výživy v ČR a naše výrobky dodáváme do firem jako je např. Relay, Form Factory, Košík, Aktin, Fitness007, Pilulka, Fitinn, Euforie nebo Factory pro.

Jsme exkluzivním dodavatelem prémiových značek 

Jsme exkluzivní distributor sportovní a zdravé výživy značek FAST, Celsius, Puregold, QNT, Hester's Life a R-water. Všechny tyto značky neustále investují do moderních technologií a inovací, aby co nejlépe sloužily svým zákazníkům. Jsou ideální volbou pro ty, kteří žijí aktivním a zdravým způsobem života.

puregold

 

Pochutnejte si na švédských potravinách 

V naší nabídce najdete oblíbené švédské sladkosti, omáčky a koření, knackebroty, sýry, ryby, nápoje, kávu a mnohé další. Vyzkoušejte dobroty, na které Švédové nedají dopustit. 

Dnes objednáte, zítra dodáme

Víme, že chcete mít své oblíbené produkty co nejdříve u sebe. Proto všechny objednávky přijaté do 11:00 odesíláme ještě ten den

Naše služby jsou prověřené zákazníky

Naši zákazníci nám věří a rádi se k nám vrací. Potvrzují to naši B2B klienti i recenze na Heurece. Děkujeme za ně!

 
Inside Fit s.r.o. - Inside Fit s.r.o. na Firmy.cz

Sdílíme rady profesionálů na blogu a sociálních sítích

Jak na vyvážený jídelníček? Co je kreatin a k čemu slouží? Jak zhubnout a nabrat svaly? Sledujte náš Blog a Instagram. Pravidelně zde sdílíme praktické tipy pro sportovce a milovníky zdravého životního stylu.

Nabízíme B2B spolupráci

Jste fitness centrum, e-shop, sportovní zařízení nebo například retail? V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte na e-mailu: gustav.hrusovsky@insidefit.cz