O nás

Jsme dynamicky rostoucí společnost  Inside Fit s.r.o. Našim hlavním zaměřením je distribuce prémiových značek v oblasti sportovní a zdravé výživy.

Jsme exkluzivní distributor pro tyto značky:

1. FAST- špičková kvalita pro aktivní a zdravý způsob života!

FAST Sports Nutrition je finská společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing sportovní výživy. FAST je lídrem na finském trhu od roku 2001. Produkty FAST Sports Nutrition jsou ideální pro aktivní životní styl a podporu vnitřní rovnováhy - ať už jste běžným konzumentem či špičkovým sportovcem. Všestranná nabídka zahrnuje práškové výrobky, výživné proteinové tyčinky, proteinové nápoje připravené rovnou k pití a jiné speciální výrobky. Produkty FAST Sports Nutrition jsou čisté a bezpečné pro použití. Všechny suroviny jsou dodávány zaručenými a důvěryhodnými partnery.

 

Fast_insidefit_cz

 

2. Celsius- světová jednička v oblasti funkčních energetických nápojů.

Celsius uvádí na trh funkční nápoje s vysokým obsahem živin, ale bez cukru - v 12 různých příchutích. Unikátní nápoje Celsius obsahují přírodní ingredience, jako je zelený čaj, zázvor, guarana, kofein a vitamíny. Jedinečná směs ingrediencí byla vyvíjena po celá léta, aby například zlepšila metabolismus vašeho těla a podpořila imunitní systém. Celsius energetické nápoje jsou ideální volbou pro ty,kdo žijí aktivním a zdravým způsobem života.

Celsius_insidefit_cz

3. CocoVi- nejoblíbenější superpotraviny ve Finsku!

Bohaté na živiny, superpotraviny CocoVi vám usnadňují doplnění a zlepšení stravy. Rozmanitý výběr superpotravin CocoVi obsahuje jak produkty založené na surovinách přímo z přírody, tak vysoce výživné tyčinky, které dělají perfektní svačinu. Všechny produkty CocoVi Superfood jsou přirozeně bez lepku a mléka.

Cocovi_insidefit_cz

 4. QNT

QNT je belgická společnost založená v roce 1991, která je v současnosti jednou z předních společností v Evropě s nejmodernějším závodem vyrábějicí doplňky výživy pro sportovce i pro bězné spotřebitele. QNT s více než 30 let zkušeností distribuuje své produkty ve více než 60 zemích. Neustále investuje do moderních technologíí a inovací, aby tak nejlépe sloužila svým zákazníkům. V současné době má na skladě více než 300 produktů a nabízí širokou škálu tyčinek, nápojů, prášků a kapslí. Má své pobočky např. ve Velké Británii, Belgii, Spojených státech, Indii, Nizozemsku a v Brazílii.

 

 

5. Hester's Life

Hester's Life byla založena v roce 2016. Produkty Hester's Life zjednodušují zdravé a vědomé stravování bez kompromisů a neobsahují žádný přidaný cukr, lepek, mléko ani sóju. Mohou je užívat lidé žijící s potravinovou intolerancí či alergií nebo ti, kteří se bez těchto složek v každodenní stravě prostě cítí lépe.

„Naším posláním bylo – a stále je – vyrábět produkty, které lze upřímně komunikovat a uspokojit skutečné potřeby. Produkty, které jsme sami hledali, ale v žádném obchodě jsme je nenašli. Něco kreativního, vzrušujícího, nového vzhledu a hodnotného svým obsahem. Naše krédo, jímž je ukazovat obsah statečně a hrdě, ukazuje naši vizi a postoj k potravinářským výrobkům, které podporují zdravý životní styl.“ – Eszter Porkoláb, majitelka a dietoložka.

6. Protella- oříškové krémy s proteinem

Značka Protella® se zrodila v roce 2017 ve Španělsku jako odpověď na tržní poptávku po čokoládových výrobcích vyrobených udržitelným způsobem a vhodných pro ty, kteří se zajímají o zdravé stravovací návyky. Po měsících výzkumu s jedním z nejodbornějších výrobců čokolády ve Španělsku vyvinuli řadu produktů s velmi rozlišenou chutí a kvalitou. Před Protellou bylo myšlení společného trhu: Lahodné  +  sladké  +  textura  =  nezdravé jídlo. Posláním společnosti Protella je vyrábět produkty, které jsou : Delicious  +  Gourmet  +  Sweet  +  Great Texture  =  Kompatibilní se zdravou stravou. 

Produkty jsou vyráběny v jejich vlastní továrně Panacella, která se nachází ve Vilafranca del Penedés. Tradiční proces výroby čokolády a použití nejjemnějších postupů jsou hlavními rozdíly a konkurenčními výhodami továrny Panacella . Klíčovým faktorem pro dosažení Gourmet produktů je zajistit, aby byly použity pouze ty nejkvalitnější ingredience. 

 

7. R-water- funkční sportovní nápoje

Značka R-water byla založena v roce 2008, kdy díky změnám na trhu nealkoholických nápojů začala společnost vyrábět funkční nápoje včetně sportovních nápojů a zrodila se řada Absolute life. Neustále rozšiřují portfolio funkčních nápojů, kdy např. v roce 2012 vytvořili novou řadu nápoju s logem Power fruit a v té době se zrodil slogan „Zdraví je náš životní cíl“ nebo v roce 2019 vytvořili např. řadu Smart Vitamin. Denní výrobní kapacita je 35 000 kusů sportovních a/nebo funkčních vitamínových nápojů. V roce 2015 spustili vlastní laboratoř specializovanou na mikrobiologické testování, aby mohli za všech okolností garantovat kvalitu jejich produktů.

 

8. MBG- BCAA Effect energetické nápoje

Založení P.O.S. Marketing + Vertrieb GmbH v roce 1993 znamenal začátek celosvětového úspěchu. Skupina MBG měla vždy zvláštní místo na trhu nápojů díky svému jasnému růstu. Jejich inovativní vlastní značky, renomované prodejní značky, přesvědčivá koncepční práce a neuvěřitelná dynamika jí umožňují vytvářet silné on-trade i off-trade značky po celém světě. Skupina MBG, která zaměstnává 250 lidí, má roční tržby více než 200 milionů eur a produkci přes milion hektolitrů.