O nás

Jsme dynamicky rostoucí společnost  Inside Fit s.r.o. Našim hlavním zaměřením je distribuce prémiových skandinávských značek v oblasti sportovní a zdravé výživy.

Jsme distributor pro tyto značky:

1. FAST- Špičková kvalita pro aktivní a zdravý způsob života!

FAST Sports Nutrition je finská společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing sportovní výživy. FAST je lídrem na finském trhu od roku 2001. Produkty FAST Sports Nutrition jsou ideální pro aktivní životní styl a podporu vnitřní rovnováhy - ať už jste běžným konzumentem či špičkovým sportovcem. Všestranná nabídka zahrnuje práškové výrobky, výživné proteinové tyčinky, proteinové nápoje připravené rovnou k pití a jiné speciální výrobky. Produkty FAST Sports Nutrition jsou čisté a bezpečné pro použití. Všechny suroviny jsou dodávány zaručenými a důvěryhodnými partnery.

 

Fast_insidefit_cz

 

2. Celsius- Světová jednička v oblasti funkčních energetických nápojů.

Celsius uvádí na trh funkční nápoje s vysokým obsahem živin, ale bez cukru - v 12 různých příchutích. Unikátní nápoje Celsius obsahují přírodní ingredience, jako je zelený čaj, zázvor, guarana, kofein a vitamíny. Jedinečná směs ingrediencí byla vyvíjena po celá léta, aby například zlepšila metabolismus vašeho těla a podpořila imunitní systém. Celsius energetické nápoje jsou ideální volbou pro ty,kdo žijí aktivním a zdravým způsobem života.

 

Celsius_insidefit_cz

 

3. CocoVi- Nejoblíbenější superpotraviny ve Finsku!

Bohaté na živiny, superpotraviny CocoVi vám usnadňují doplnění a zlepšení stravy. Rozmanitý výběr superpotravin CocoVi obsahuje jak produkty založené na surovinách přímo z přírody, tak vysoce výživné tyčinky, které dělají perfektní svačinu. Všechny produkty CocoVi Superfood jsou přirozeně bez lepku a mléka.

 

Cocovi_insidefit_cz

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.