Proteiny

V našem výběru najdete řadu lahodných proteinových koncentrátů, izolátů a hydrolyzátů od skandinávské společnosti FAST, které vám díky moderním filtračním metodám poskytují pouze vysoce kvalitní syrovátkové bílkoviny, díky kterým nejen podpoříte růst a udržení svalové hmoty, ale taky urychlíte regeneraci po náročném tréninku a rovněž se skvěle hodí jako náhrada rychlé svačiny v průběhu dne.

Přinášíme vám FAST proteiny v 5 skvělých příchutích: čokoláda, vanilka, jahoda, borůvka-vanilka a cookies cream.

Lidská svalová tkáň je tvořena bílkovinami složenými z 20 různých aminokyselin. Aby si člověk vybudoval novou svalovou tkáň, musí získat z potravy alespoň devět esenciálních aminokyselin, z nichž tělo může tvořit zbývajících 11 aminokyselin. Tento proces tvorby celých proteinů z jednotlivých aminokyselin se nazývá syntéza proteinů.

Při konzumaci dostatečného množství vysoce kvalitních bílkovin každý den je možné vybudovat novou svalovou hmotu a zabránit rozpadu svalové tkáně, tj. tzv. katabolický stav. Kromě růstu svalů má dostatečný příjem bílkovin několik pozitivních účinků na zlepšení výkonu, zotavení a regulaci hmotnosti.

Zejména po náročném treninku je důležité zajistit dostatečné množství vysoce kvalitního proteinu ve snadno vstřebatelné formě, aby se zajistilo úspěšné zotavení po výkonu.

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 23 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.