Body Attack Vitamín B-Complex - 100 kapslí

Značka: Body Attack

  • Vitamín B1, B2, B6 a B12
  • Kyselina listová
  • Kyselina pantothenová

 

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kód: 4250350545218
179 Kč
Body Attack Vitamín B-Complex - 100 kapslí
Značka: Body Attack

Většinu vitamínů si lidské tělo nedokáže vyrobit samo. Jsou nezbytné, to znamená, že se musí přijímat potravou. Klíčovou roli zde hraje vitamín B, který ovlivňuje téměř všechny metabolické procesy v těle. Do každodenního jídelníčku by proto měly být zařazeny potraviny s vysokým obsahem vitamínů skupiny B. Mezi zvláště dobré zdroje patří ovoce, zelenina, ryby, maso a mléčné výrobky. BODY ATTACK Vitamin B Complex může být alternativou pro všechny, kteří nepřijímají dostatek vitaminů B stravou.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli ráno s nebo po snídani s velkým množstvím tekutiny (200 ml). Nesmí se brát na prázdný žaludek. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: maltodextrin, želatina (kapsle (hovězí)), nikotinamid, kalcium-D-pantothenát, pyridoxinhydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, separační činidlo (stearát hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

Nutriční hodnoty:

Denní dávka (1 kapsle)
Thiamin
3,9 mg
Riboflavin
4,5 mg
Niacin
51 mg
Vitamin B6
4,5 mg
Kyselina listová
600 μg
Vitamin B12
9 μg
Biotin
180 μg
Kyselina pantotenová
18 mgDoplněk stravy Body Attack B-Complex obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a B12. Každý z nich má však své vlastní zaměření. Vitamín B1 tak přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a činnosti nervové soustavy. Vitamín B2 může dokonce snížit únavu a vyčerpání. Normální metabolismus bílkovin a glykogenu je podporován vitamínem B6 (pyridoxin). Zvláštností je vitamín B12 (kobalamin). Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Například viry nachlazení jsou nejaktivnější zejména na jaře a na podzim. To znamená tvrdou práci pro imunitní systém, protože musí odrazit malé vetřelce. Je užitečné, když se s obranou začne včas. Pravidelné návštěvy lázní, cvičení a vysokovitamínová strava účinně přispívají k obraně. BODY ATTACK Vitamin B Complex je opět užitečnou alternativou k doplnění stravy.

Vyplatí se vědět: Co se stane v případě nedostatku?

Specifické situace v životě, jako je nepravidelný příjem potravy, velký stres, těhotenství nebo výkonnostní sport, mohou vést ke zvýšené potřebě vitaminu B. Pokud tato není naplněna, může to vést k nedostatku. To se projevuje různými příznaky. Patří mezi ně ztráta chuti k jídlu, bolest hlavy, anémie, deprese a nespavost. V takových situacích lze použít doplněk stravy jako BODY ATTACK Vitamin B Complex.


Pravidelné intenzivní cvičení udržuje metabolismus ve vysokých otáčkách. Zvyšuje se potřeba energie, kterou si tělo vyrábí z potravy. Pokud je přísun energie nedostatečný, uchýlí se nejprve k energetickým zásobám uloženým ve svalech a játrech. Následky se rychle projeví na síle a vytrvalosti. Požadovaný efekt cvičení se několikrát zpomalí. Alternativou může být opět BODY ATTACK Vitamin B Complex.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín B
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Německo