Body Attack Zinek Bisglycinate - 90 kapslí

Značka: Body Attack
  • Zinek přispívá k normální syntéze bílkovin
  • Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 4250350545836
219 Kč
Body Attack Zinek Bisglycinate - 90 kapslí
Značka: Body Attack

Je všestranný, pokud jde o tělesné funkce. Důležitý pro váš imunitní systém, pro pokožku a vlasy a nepostradatelný účastník syntézy bílkovin. Dovolujeme si představit: Zinek. Vysoce kvalitní kapsle BODY ATTACK ZINC BISGLYCINATE mají vše. Doslova. Kromě minerálu obsahuje BODY ATTACK ZINC BISGLYCINATE další výhody imunitní obrany.

Minerální multitalent: Důležitý, důležitější, zinek! K čemu je dobrý zinek? Stopový prvek je všeuměl v našem těle. Kromě své hlavní role v metabolismu bílkovin, sacharidů a tuků přispívá mimo jiné k tvorbě pokožky a vlasů.

Dále se podílí na zpracování bílkovin, což ovlivňuje procesy růstu a vývoje. Jinými slovy: bez zinku mnoho biochemických mechanismů v našem těle prostě nefunguje. S Body Attack ZINC BISGLYCINATE však ano.

Dávkování zinku: dokonale pokryto přípravkem PRO

BODY ATTACK ZINC BISGLYCINATE vám poskytne pořádnou porci 25mg tobolky ZINC BISGLYCINATE. Zejména během vrcholných sportovních fází vaše tělo potřebuje více minerálů. Dostatečný důvod, proč pomáhá! Aby vaše regenerace, růst buněk a také budování svalů a hojení ran nezapadly do suterénu, příděl zinku nastartuje podporu minerálů. 

Zinek a vitamíny: Skuteční týmoví hráči

Zinc není sólový hráč, ale spíše skutečný týmový hráč. To je důvod, proč je nutriční kombinace doplněna o stopový prvek a cenné vitamíny. Zinek a vitamín C – dokonalé duo! Zejména pro imunitní obranu je vitamín C nezbytným partnerem. Navíc chrání vaše svaly během tréninku před možnými záněty způsobenými oxidativním stresem. Je to dostatečný důvod, že dostane zvláštní místo v týmu zinku. B-vitamín kyselina pantotenová se může hned od začátku těšit na další využití. Chrání nervy a předchází známkám únavy. Ideální pro váš další trénink! 

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli minimálně 2 hodiny před popř. po jídle nebo před spaním zapijte dostatečným množstvím tekutiny (200 ml vody). Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Poznámka: Vhodné pouze pro dospělé a sportovce. Příjem jiných doplňků stravy obsahujících zinek se nedoporučuje.

Složení: rýžová mouka, obalovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza), bisglycinát zinečnatý, kyselina L-askorbová, L-Histidin, D-pantothenát vápenatý.

Nutriční hodnoty:

Denní dávka (1 kapsle)
L-Histidin
50 mg
Kyselina pantotenová (vitamín B5)
12 mg
Vitamín C
80 mg
Zinek
25 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zinek
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Německo
Položka byla vyprodána…