Easy Body Skinny Lipitek - Fat Burner - 90 kapslí

Značka: Easy Body

- Pomáhá spalovat kalorie
- Kontrola hmotnosti
- Přispívá k odbourávání tuků

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: EB00113
399 Kč
Easy Body Skinny Lipitek - Fat Burner - 90 kapslí
Značka: Easy Body

Lipitek je ideálním partnerem pro váš program hubnutí. Tento spalovač tuků šetrný k tělu vám pomůže mít pevné nohy, vyklenuté hýždě a ploché břicho. Jeho přírodní složky povzbudí váš metabolismus a pomohou vám získat zpět tělesný tonus. Doplněk stravy Lipitek, ideální pro pohodu a rovnováhu vašeho těla, je vhodný pro všechny aktivní lidi a sportovce, kteří chtějí zhubnout.

MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝ SPALOVAČ TUKŮ
Doplněk stravy Lipitek je spalovač tuků, který přispěje ke kontrole hmotnosti a metabolismu tuků. Byl speciálně navržen tak, aby přispíval ke spalování tuků a vy si tak udrželi krásnou postavu. Jeho složení bylo obohaceno o složky pro maximální působení na hubnutí. Ideální partner vašich redukčních diet, doplněk stravy Lipitek je vhodný pro všechny, kteří jsou aktivní, a sportovce, kteří chtějí zhubnout.

Díky všem složkám obsaženým v tomto doplňku pomůže Lipitek spálit maximum tuku. Jeho rychlá asimilace v těle navíc podpoří jeho působení na metabolismus. Stimulací metabolismu, který se zaměřuje na sacharidy, a využitím tukových zásob vašeho těla můžete získat zpět tělesný tonus a redukovat tuk.

Lipitek by se měl užívat jako doplněk zdravé a vyvážené stravy, aby stimuloval hubnutí. Zvýší schopnost spalovat kalorie tím, že vám pomůže znovu získat svalový tonus, který vám následně dodá krásnou postavu. Zároveň vám pomáhá pečovat o vaše tělo.

SPALOVAČ TUKU S PŘÍRODNÍMI SLOŽKAMI
Vyhledávaný přípravek Lipitek obsahuje přírodní složky, které vám pomohou účinně zhubnout. Všechny jeho složky z něj činí vysoce účinný spalovač tuků s kompletním působením na celé tělo. Složky tohoto doplňku stravy na spalování tuků, který je ideální pro vaši pohodu a rovnováhu v těle, přispějí k tomu, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Je ideální pro všechny aktivní lidi, jeho působení v těle pomůže spálit maximum tuku.

Lipitek obsahuje přírodní složky, jako je yerba maté, která je při hubnutí nezbytná, zejména díky svému termogennímu působení. Tato vlastnost spalování tuků, obsažená také v zeleném čaji, zrychluje metabolismus, a tím spaluje kalorie. Lipitek obsahuje také guaranu, rostlinu pocházející z Amazonie, která se pro své blahodárné účinky používá již mnoho let. Kromě stimulace organismu přispívá guarana také k energizujícímu účinku. Lipitek obsahuje i další složky, jako je extrakt z chilli, jehož účinné látky pomáhají snižovat chuť k jídlu a zároveň stimulují metabolismus a termogenezi. Mezi další klíčové složky přípravku Lipitek patří pampeliška, jejíž přírodní účinné látky jsou známé pro své četné zeštíhlující účinky a odstraňování toxinů. Navíc přináší stimulační účinek, který povzbudí tělo k většímu výdeji energie na spalování většího množství tuku.

Každá složka přípravku Lipitek je přínosem pro každého, kdo chce mít lepší kontrolu nad svou hmotností, a to zejména díky stimulaci spalování tuků. Lipitek, bohatý na řadu účinných látek, které vám pomohou spalovat tuk, se rychle stane vaším oblíbeným partnerem při hubnutí. Nečekejte déle a objevte Lipitek, spalovač tuků s přírodními složkami prospěšnými pro vaše tělo.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli ráno a v poledne s vodou. Nepřekračujte. Neužívejte mezi jídly.

Složení: Fosforečnan vápenatý, extrakt z yerba maté (Ilex Paraguariensis), želatina, extrakt z pepře (Capsicum Annum L.), guarana (Paullinia Cupana Kunth. Ex), extrakt ze zeleného čaje (Camellia Sinensis), extrakt z pampelišky (Taraxacum Officinale Weber), objemové činidlo: E470b, resveratrol, extrakt z granátového jablka (Punica Granatum), chrompikolinát.

Nutriční hodnoty:
2 kapsle 100 g
Extrakt z Yerba maté 250 mg 16276 mg
Extrakt z pepře 200 mg 13021 mg
Guarana 200 mg 13021 mg
Kofein 80 mg 5210 mg
Extrakt ze zeleného čaje 200 mg 13021 mg
Extrakt z pampelišky 100 mg 6510 mg
Resveratrol 25 mg 1628 mg
Extrakt z granátového jablka 25 mg 1628 mg
Chrom 24 μg 1560 μg

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie