My Supps 100% Beta Alanine - 300g

Značka: My Supps

  • 100% čistý Beta Alanin
  • Bez přísad
  • Ideální pro silové a závodní sportovce
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 4250507105784
379 Kč –29 % 269 Kč
My Supps 100% Beta Alanine - 300g
Značka: My Supps
My Supps 100% Beta Alanine - 300g
Akce
379 Kč –29 %

Doporučené dávkování: Užívejte 2x 2,5 g prášku (1 odměrka) během dne s dostatečným množstvím tekutiny (200 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: Beta Alanin (99,99%), Pyridoxin hydrochlorid.

Nutriční hodnoty:

Na jednu denní dávku*
Energie
63 kJ/15 kcal
Beta Alanine
5000 mg
Vitamin B6
0,5 mg

 

*5 g prášku ve 200 ml vody

Karnosin, produkovaný po příjmu Beta Alaninu , může pomoci vyrovnat zásoby karnosinu a oddálit překyselení svalů. Je proto zvláště vhodný pro sportovce, kteří chtějí předejít předčasné svalové únavě .

100% Beta Alanine od My Supps je neesenciální aminokyselina s přirozeným výskytem, ​​která se po vstupu do těla váže s aminokyselinou Histidinem . Obecně je Histidin v těle vždy přítomen za předpokladu, že výživa zůstává bohatá na bílkoviny, např. konzumací dostatečného množství potravin, jako je kuřecí maso, sójové boby a tuňák.

Karnosin vzniká v těle vazbou mezi přidanou aminokyselinou Beta Alanin a endogenní aminokyselinou Histidinem.
Karnosin má za úkol tlumit a neutralizovat vodíkové ionty. Toto tlumení znamená, že hodnota pH ve svalech neklesá, a tím zabraňuje jakémukoli okyselení a předčasné svalové únavě .
Kyselina mléčná je produkována ve velkém množství, zejména během krátkého intenzivního tréninku, jako je silový trénink.
100% Beta Alanine od My Supps je také ideální pro lidi, kteří si chtějí udržet výživu bohatou na sacharidy a zároveň jíst jen malé množství bílého masa.
Co je dobré vědět: Co je karnosin?
Karnosin se nachází především v bílých svalových vláknech, kde se spojuje s hořčíkem a vápníkem při normální regulaci hodnoty pH .
Zejména sportovci s krátkými intenzivními dávkami silové námahy mají vyšší rezervy karnosinu díky anaerobnímu metabolismu.
Námaha během anaerobního tréninku znamená, že se tělu zadýchá dech , a tím vzniká deficit kyslíku. Ačkoli se sacharidy spalují hlavně v této metabolické situaci, vede to k akumulaci kyselin mléčných.
Kyselina mléčná zpomaluje tok energie a nutí svaly předčasně přerušit silovou námahu.
Karnosin a minerál hrají důležitou roli vudržování hodnoty pH svalů , především neutralizací nahromaděných kyselin. To stabilizuje hodnotu pH na 7 a zachovává tak pokračující produkci energie ve svalech.
To znamená: Svaly budou schopny produkovat větší množství adenosintrifosfátu (ATP) z kreatinfosfátu (KP) během krátké a intenzivní tréninkové zátěže.
ATP je přímé svalové palivo při tréninku; lze jej vyrábět z tuků, sacharidů a také bílkovin. Při výbušném silovém tréninku nebo vzpírání jsou hlavními zdroji energie sacharidy a kreatin , protože jsou schopny dodat největší množství energie v nejkratším čase.
Vzhledem k tomu, že anaerobní metabolismus jde ruku v ruce s nedostatkem kyslíku a produkcí kyseliny mléčné, je tělo nuceno používat karnosin a minerály, aby byl zajištěn tok energie . Nedostatek ATP by totiž ohrozil přežití svalových buněk.
To je důvod, proč tělo produkuje karnosin v tekutinách, kde se během metabolických procesů produkuje více kyselin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beta alanin
Hmotnost: 0.4 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo