My Supps 100% L-Citrulline Malate - 250g

Značka: My Supps

  • Citrulin a malát
  • Aminokyselina L-citrulin
  • Ideální při vysoké fyzické námaze
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 4250507104299
429 Kč –30 % 299 Kč
My Supps 100% L-Citrulline Malate - 250g
Značka: My Supps
My Supps 100% L-Citrulline Malate - 250g
Akce
429 Kč –30 %

My Supps 100% L-Citrulin Malate je vhodný pro sportovce, kteří kvůli vysoké fyzické námaze zatěžují svůj energetický a bílkovinný metabolismus. To je způsobeno skutečností, že v obdobích námahy, jako je sport, se v důsledku rozpadu svalových bílkovin tvoří amoniak, což vede k předčasné únavě. My Supps 100% L-Citrulin Malate je navíc vhodný pro osoby s nízkou spotřebou energie, které vystavují své tělo značné námaze.
Doporučené dávkování: 4 g prášku (2 odměrky) zapijte dostatečným množstvím tekutiny (200 ml), nejlépe 45 minut před intenzivním cvičení. V netréninkové dny vezměte 4 g prášku s velkým množstvím tekutiny (200 ml) první věc ráno nebo znovu před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: L-Citrulin malát (99,9%), Pyridoxinhydrochlorid

Nutriční hodnoty:

Na jednu denní dávku*
Energie
17 kJ/4 kcal
L-citrulin malát
4 g
z toho L-citrulin
2,7 g
Vitamin B6
3,3 mg

 

*4 g prášku ve 200 ml vody

Co je dobré vědět: Co je to citrulin?
Název citrulín pochází z Citrullus vulgaris = vodní meloun, protože vysoké koncentrace této aminokyseliny se nacházejí v kůře tohoto ovoce. Citrulin je zodpovědný za důležité tělesné funkce. Je to například hráč v cyklu močoviny, který probíhá většinou v játrech a ledvinách. Cyklus močoviny je důležitým prvkem metabolismu bílkovin, protože tam probíhají procesy budování a rozpadu. Zde dochází k rozkladu neužitečných bílkovin, a tím k produkci kyselých metabolitů, jako je amoniak. Tělo se musí tohoto amoniaku zbavit, aby zajistilo hladké fungování energetického a bílkovinného metabolismu. Koneckonců, enzymy žádané k vytvoření bílkovin a energeticky bohatých látek, jako je kreatinfosfát a adenosintrifosfát, v těle reagují velmi citlivě na kyseliny.

Co je dobré vědět: Co je malát?
Malát je organická ovocná kyselina, známá také jako „sůl kyseliny jablečné“ a nachází se v nezralém ovoci a ve víně. Organickou sloučeninu si tělo vytváří i v tzv. cyklu trikarboxylových kyselin , ve kterém probíhají všechny důležité biochemické reakce a také se mohou doplňovat všechny endogenní látky. v tomto je malát meziproduktem a používá se jako nosná látka pro procesy budování a rozpadu, jak postupují. Vzhledem k tomu, že tělo tuto látku zná, lze ji snadno vtáhnout do vlastního metabolismu.
Často se říká, že organické sloučeniny může tělo vstřebat snadněji než anorganické sloučeniny, které si tělo není schopno vyrobit samo. V My Supps 100% L-Citrulin Malate jsou molekuly citrulinu spojeny s organickou sloučeninou Malát, aby tělo mohlo citrulin snadněji vstřebat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrulin
Hmotnost: 0.3 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo