PureGold CLA - 60 Kapslí

Značka: Puregold

Doplněk stravy měkké želatinové kapsle s obsahem konjugovaných linolových kyselin (CLA).

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kód: 3535
189 Kč –15 % 159 Kč
PureGold CLA - 60 Kapslí
Značka: Puregold
CLA konjugált linolsav kapszula 60 caps
Akce
189 Kč –15 %

Kapsle s konjugovanou kyselinou linolovou CLA

CLA je doplněk stravy z měkké želatinové kapsle obsahující konjugované kyseliny linolové. Jedna dávka přípravku obsahuje 3000 mg konjugované kyseliny linolové.

Snad nejznámější a největší přínos, který CLA nabízí, je zvýšený úbytek tuků. Konkrétně je to užitečné pro ty, kteří se snaží ztratit tělesný tuk bez obětování svalové hmoty. Jak pravděpodobně víte, držení diety kvůli show nebo focení může způsobit ztrátu části těžce vydělaných svalů spolu s přebytečným tukem. Mnoho lidí hlásí zlepšení tělesného složení, když suplementují CLA a zároveň jedí v kalorickém deficitu a ztrácí tělesný tuk. Existuje několik různých mechanismů, kterými CLA podporuje snížení tělesného tuku. Za prvé, zdá se, že ovlivňuje určité receptory známé jako PPAR-gama receptory. Působením na tyto receptory CLA inhibuje ukládání tuku i tvorbu tukových buněk. CLA může také pomoci zvýšit energetický výdej, což vám umožní spálit více kalorií během tréninku a během dne. CLA je užitečná i pro ty, kteří drží dietu, protože často pomáhá zlepšit pocit sytosti. Když jej suplementujete, budete se cítit sytější a zároveň méně jíst, což pomůže snížit vaše šance na přejídání a usnadní vám udržení se v kalorickém deficitu.

Doporučené dávkování:  Užívejte 3 měkké želatinové kapsle denně s hlavním jídlem. 

Balení:  60 měkkých želatinových kapslí (20 porcí) - 1 porce: 3 měkké želatinové kapsle

Čistá hmotnost:  84g

Informace pro alergeny:  Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové ořechy, ryby a přísady z korýšů.

Složení:  Konjugovaná kyselina linolová (ze šafránového seklice oleje), obal kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), antioxidant (dl-alfa-tokoferylacetát).

1 porce: 3 měkké želatinové kapsle Balení: 20 porcí
Obsah živin:  

Konjugovaná kyselina linolová 3000 mg


Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Produkt nenahrazuje smíšenou stravu a zdravý životní styl! Nepřekračujte doporučené denní množství! Obsahuje složky, které mohou ovlivnit rovnováhu vodní bilance těla, za tímto účelem konzumujte přiměřené množství vody!

Zachovává si kvalitu:  Do konce měsíce uvedeného na obalu (měsíc/rok).

Skladování:  Výrobek skladujte chráněný před slunečním zářením nebo jiným teplem, při teplotě 6 až 26 °C a při relativní vlhkosti 65 % !

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Maďarsko