PureGold CLA - 60 Kapslí

Neohodnoceno
Značka: Puregold

Doplněk stravy měkké želatinové kapsle s obsahem konjugovaných linolových kyselin (CLA).

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kód: 3535
189 Kč
PureGold CLA - 60 Kapslí
Neohodnoceno
Značka: Puregold

Kapsle s konjugovanou kyselinou linolovou CLA

CLA je doplněk stravy z měkké želatinové kapsle obsahující konjugované kyseliny linolové. Jedna dávka přípravku obsahuje 3000 mg konjugované kyseliny linolové.

Konjugovaná kyselina linolová je omega-6 mastná kyselina, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je maso a mléčné výrobky. Je to produkt trávení, konkrétně prostřednictvím mikrobů v prvním žaludku (bachoru) zvířat, která se živí trávou, jako jsou krávy. Z tohoto důvodu je nejhojnější v živočišných produktech ze zvířat krmených trávou a hotových zvířat. CLA se ukázalo být účinným nástrojem pro ty, kteří chtějí ztratit tělesný tuk, aniž by museli obětovat svou čistou svalovou hmotu. Z tohoto důvodu je oblíbený v celé kulturistické komunitě. Kvůli jejímu postavení jako omega-6 mastné kyseliny mají někteří lidé obavy z konzumace CLA. Je pravda, že ve velkém množství a bez dostatečné konzumace omega-3 mastných kyselin mohou omega-6 mastné kyseliny způsobit zánět v celém těle a vyvolat nebo zhoršit určité zdravotní problémy. Tělo však potřebuje omega-6 mastné kyseliny, včetně CLA, aby prosperovalo a fungovalo tím nejoptimálnějším způsobem. Zdá se také, že CLA v těle funguje spíše jako omega-3 mastná kyselina. V důsledku toho může pomoci snížit zánět. 

Výhody:

  • Zvýšení úbytku tuku - snad nejznámější a největší přínos, který CLA nabízí, je zvýšený úbytek tuků. Konkrétně je to užitečné pro ty, kteří se snaží ztratit tělesný tuk bez obětování svalové hmoty. Jak pravděpodobně víte, držení diety kvůli show nebo focení může způsobit ztrátu části těžce vydělaných svalů spolu s přebytečným tukem, což je něco, s čím se nikdo (ale zejména kulturista) nechce mít. Mnoho lidí hlásí zlepšení tělesného složení, když suplementují CLA a zároveň jedí v kalorickém deficitu a ztrácí tělesný tuk. Existuje několik různých mechanismů, kterými CLA podporuje snížení tělesného tuku. Za prvé, zdá se, že ovlivňuje určité receptory známé jako PPAR-gama receptory. Působením na tyto receptory CLA inhibuje ukládání tuku i tvorbu tukových buněk. CLA může také pomoci zvýšit energetický výdej, což vám umožní spálit více kalorií během tréninku a během dne. CLA je užitečná i pro ty, kteří drží dietu, protože často pomáhá zlepšit pocit sytosti. Když jej suplementujete, budete se cítit sytější a zároveň méně jíst, což pomůže snížit vaše šance na přejídání a usnadní vám udržení se v kalorickém deficitu.
  • Posílení imunitního systému - kromě výhod při odbourávání tuků může CLA také přispět k posílení imunitního systému. Díky svým protizánětlivým vlastnostem může pomoci imunitnímu systému fungovat optimálněji a usnadnit tělu bojovat s infekcemi. Nic nezbrzdí pokrok v posilovně jako náhlá nemoc a suplementace CLA může pomoci tomu zabránit.
  • Lepší kontrola krevního cukru - některé výzkumy ukazují, že vyšší hladiny CLA v těle byly spojeny se sníženým rizikem cukrovky 2. typu. Zdá se, že CLA může také přispět ke zvýšení inzulínové senzitivity (čím je člověk citlivější na inzulín, tím snáze dokáže transportovat glukózu z krve do svalových buněk, kde může být energeticky využita). Suplementace CLA sama o sobě samozřejmě nezabrání rozvoji diabetu. Když je však spojen se zdravou nízkoglykemickou stravou, může to být užitečný nástroj pro podporu lepšího celkového zdraví a kontroly hladiny cukru v krvi. CLA může také prospět těm, kteří již bojují s diabetem 2. typu, protože jim pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi v závislosti na konkrétních doporučeních jejich lékaře.
  • Zvýšení síly kostí - návštěvníci posiloven a sportovci hodně myslí na posilování svalů. Ne vždy však zvažují důležitost mít silné kosti. Silné a zdravé kosti jim pomohou snížit riziko zlomenin a jiných zranění, zejména s přibývajícím věkem, a bylo prokázáno, že CLA podporuje zvýšenou pevnost kostí. Zvyšuje schopnost těla absorbovat vápník a snižuje aktivitu osteoklastů, buněk, které odbourávají kosti.
  • Zvýšení zdraví srdce - CLA může také zlepšit zdraví srdce. Některé nedávné studie ukázaly, že může pomoci předcházet ateroskleróze, hromadění tukových plátů na tepnách, což je spojeno s vážnými zdravotními stavy, jako jsou srdeční choroby, infarkty a mrtvice. Vědci navrhli, že účinek CLA na zdraví srdce souvisí se skutečností, že může zlepšit funkci jater. To zase pomáhá předcházet hromadění plaku, protože játra jsou schopna efektivněji metabolizovat tuk.

Doporučené dávkování:  Užívejte 3 měkké želatinové kapsle denně s hlavním jídlem. 

Balení:  60 měkkých želatinových kapslí (20 porcí) - 1 porce: 3 měkké želatinové kapsle

Čistá hmotnost:  84g

Informace pro alergeny:  Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové ořechy, ryby a přísady z korýšů.

Složení:  Konjugovaná kyselina linolová (ze šafránového seklice oleje), obal kapsle (želatina, glycerin, čištěná voda), antioxidant (dl-alfa-tokoferylacetát).

1 porce: 3 měkké želatinové kapsle Balení: 20 porcí
Obsah živin:  

Konjugovaná kyselina linolová 3000 mg


Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Produkt nenahrazuje smíšenou stravu a zdravý životní styl! Nepřekračujte doporučené denní množství! Obsahuje složky, které mohou ovlivnit rovnováhu vodní bilance těla, za tímto účelem konzumujte přiměřené množství vody!

Zachovává si kvalitu:  Do konce měsíce uvedeného na obalu (měsíc/rok).

Skladování:  Výrobek skladujte chráněný před slunečním zářením nebo jiným teplem, při teplotě 6 až 26 °C a při relativní vlhkosti 65 % !

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Maďarsko