QNT Joint+ - 60 kapslí

Značka: QNT
  • pomáhá vašim kloubům pohybovat se hladce
  • pomáhá udržovat pojivovou tkáň
  • poskytuje odolnost proti stlačení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Brzy skladem
Můžeme doručit do:
3.7.2024
Kód: QNT1075
239 Kč
QNT Joint+ - 60 kapslí
Značka: QNT

JOINT + od QNT je velmi užitečný doplněk pro lidi, kteří potřebují zachovat pružnost svých kloubů. Čas a fyzická aktivita jsou zodpovědné za degradaci kloubů, zejména u aktivních lidí. Sportovci jsou ještě více vystaveni kloubnímu stresu a někdy potřebují používat doplňky k hojení chrupavek a podpoře ohebnosti kloubů. JOINT + kombinuje dvě složky známé pro své blahodárné vlastnosti: glukosamin a chondroitin. Přídavek vitaminu D umožňuje této formuli být ještě účinnější, protože tento vitamin přispívá k udržení normální struktury kostí.

Joint + by QNT obsahuje glukosamin a chondroitin

Tělo si vytváří glukosamin z glukózy a glutaminu. Poruchy tvorby této látky mohou vést k problémům s chrupavkou a k osteoartróze. Glukosamin ve formě suplementu zajišťuje dostatečný přísun této nesmírně důležité látky. Postupem času se potřeba glukosaminu zvyšuje, protože opotřebení kloubů se může stát problémem, zejména pro starší lidi a oddané sportovce, kteří stále zvedají těžká břemena nebo kteří se věnují dlouhodobému úsilí, jako jsou maratony nebo triatlon.

Pro posílení účinků glukosaminu obsahuje JOINT + také chondroitin, základní složku chrupavky, a také vitamín D, který pomáhá udržovat normální strukturu kostí. Tento vitamín hraje velmi důležitou roli ve zdraví kostí a zubů a metabolismu vápníku v těle. Protože siloví sportovci mají tendenci zvedat extrémně těžká břemena, jejich kosti, stejně jako jejich klouby, jsou často vystaveny velkému stresu. Užívání JOINT+ tedy pomůže sportovcům získat maximální užitek z jejich tréninku, zejména když jsou jejich klouby nadměrně namáhány intenzivním nebo dlouhodobým úsilím.

Joint+ se snadno bere

Pro optimální výsledky se doporučuje užívat 2 kapsle JOINT + denně s jídlem. Tento snadno integrovaný doplněk zdravé výživy vám umožní pomoci vašemu tělu zlepšit flexibilitu a odolnost vůči fyzické zátěži.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně s jídlem

Složení: Glukosamin sulfát (korýši), chondroitin sulfát, uhličitan vápenatý, želatina, plnidlo: E470b, protispékavá látka: E551, vit. D3 (cholekalciferol).

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 g 2 kasple
Glukosamin sulfát 41,3 g 800 mg
Chondroitin sulfát 23,2 g 450 mg
Vápník 7434 mg 144 mg
Vitamín D3 77,4 μg 1,5 μg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie
Položka byla vyprodána…

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.