QNT Vlasy, Kůže a Nehty - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • stimuluje růst vlasů
  • pomáhá zlepšit stav pokožky
  • pomáhá zpevnit nehty
  • užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: QNT1327
329 Kč
QNT Vlasy, Kůže a Nehty - 90 Kapslí
Značka: QNT

Jsou vaše vlasy poškozené? Je vaše pleť denně pod útokem? Jsou vaše nehty příliš křehké? V QNT vyvinuli recepturu kombinující přísady, které přispějí k dobrému zdraví vašich vlasů, pokožky a nehtů tím nejlepším možným způsobem. Hair-Skin-Nails je doplněk, který vám pomůže získat zpět lesklé vlasy, špičkovou kvalitu nehtů a zdravou, zářivou pokožku.

PROČ POUŽÍVAT NÁŠ DOPLNĚK HAIR-SKIN-NAILS?

Hair-Skin-Nails je dynamická receptura složená z 10 vitamínů, minerálů, aminokyselin a olejů. Tyto složky byly zkombinovány, aby tělu dodaly živiny potřebné pro lepší péči o vlasy, pokožku a nehty.

Tato směs byla pečlivě nakombinována tak, aby doplnila jakýkoli nedostatek základních živin, které mohou být přítomny v každodenní stravě. Všechny vitamíny a minerály obsažené v našem doplňku Hair-Skin-Nails poskytují všechny požadované denní nutriční hodnoty. Toto silné složení umožňuje získat to nejlepší z každého prvku, aby se podpořila pevnost vlasů, pokožky a nehtů.

qnt-care-hair-skins-nails-cuillieres

HAIR-SKIN-NAILS, INGREDIENCE PRO PORAZENÍ NEDOSTATKŮ

Tento doplněk stravy vám umožní bojovat s nutričními nedostatky, které jsou příčinou slabých vlasů, nehtů a pokožky. 15 ingrediencí obsažených v Hair-Skin-Nails bylo odborně zkombinováno, aby působilo proti nedostatkům, které mohou způsobit lámavé vlasy, křehké nehty a suchou pokožku. Kombinace těchto složek, které budou působit synergicky, umožňuje maximální biologickou dostupnost tohoto doplňku. Navíc tyto účinky umožňují vyživovat zevnitř, abyste zachovali krásu svých vlasů, pokožky a nehtů.

Hlavní složkou Hair-Skin-Nails je rybí tuk. Pochází z volně žijících ryb vybraných pro svou kvalitu tak, aby nabízel čištěný olej bez sebemenší stopy zbytků škodlivin nebo těžkých kovů. Tento nesrovnatelný olej obsahuje vysoké hladiny omega 3. Tyto mastné kyseliny, které si tělo samo nesyntetizuje, pomáhají zlepšit rovnováhu ve vlasech.

Brutnákový olej je druhým olejem ve složení tohoto doplňku stravy. Brutnák lékařský je rostlina známá pro své blahodárné účinky na vlasy, kůži a nehty. Bohaté na omega 6 a gama linoleovou, neobvyklou mastnou kyselinu, o které je známo, že pomáhá udržovat krásnou pokožku a přispívá k udržení její pružnosti. Brutnákový olej svým výživným působením přispívá ke kráse pokožky. Pomáhá přitom omezovat stárnutí pokožky a pomáhá prodloužit elasticitu pokožky. Jeho regenerační a regenerační působení revitalizuje lámavé nehty a posiluje poškozené vlasy.

L-Cystine nachází své místo také v doplňku stravy Hair-Skin-Nails. Tato aminokyselina pomáhá v péči o vlasy, pokožku a nehty. L-Cystin se podílí na syntéze keratinu, základního prvku pro zdravé vlasy a nehty. Pomáhá také regenerovat buňky pokožky hlavy a tónovat vlasová vlákna. Kromě toho se tato aminokyselina podílí na procesu tvorby melaninu, který chrání pokožku před škodlivými vlivy vnějších agresí a stárnutím.

Informace Zdroj 1 kapsle
Rybí tuk Ryba 690 mg
Olej z brutnáku lékařského Semeno brutnáku lékařského 180 mg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 18,09 mg
Vit. C Kyselina askorbová 240 mg
Vit. B1 (thiamin) Thiamin mononitrát 3,3 mg
Vit. B2 (riboflavin) Riboflavin 4.2 mg
Vit. B3 (niacin) Nikotinamid 48 mg
Vit. B6 (pyridoxin) Pyridoxin hydrochlorid 4,2 mg
Vit. B9 (kyselina listová) Kyselina listová 498 μg
Vit.B12 Kyanokobalamin 7,8 μg
Biotin D-Biotin 150 μg
Vít. B5 Pantothenát vápenatý 18 mg
Železo Fumarát železnatý BP (Fe 30,57 – 32,87 %) 20,1 mg
Zinek Trihydrát citrátu zinečnatého 15 mg 
L-cystin Ptačí peří 150 mg

VITAMÍNY A MINERÁLY KOMBINOVANÉ PRO POSÍLENÍ VLASŮ, KŮŽE A NEHTŮ

Hair-Skin-Nails obsahuje také sadu 10 vitamínů, které budou působit společně. Působení těchto vitamínů je nezbytné pro péči o vlasy, pokožku a nehty. Velký význam má vitamín C, který se v našem doplňku nachází ve velkém množství. Přispívá k tvorbě kolagenu, tohoto základního proteinu, který se podílí na vývoji a regeneraci pokožky. Další výhodou tohoto vitaminu je jeho role jako antioxidantu, který pomáhá chránit stav pokožky tím, že bojuje proti vnějším agresím. Tento doplněk obsahuje také komplex vitamínů B8, které budou působit v symbióze. Jejich různé účinky posilují, regenerují a hydratují pokožku a pomáhají udržovat pevnou a zářící pokožku. Pomohou také stimulovat produkci kolagenu a reprodukci buněk. Jejich působení navíc stimuluje produkci keratinu, což má za následek zlepšení růstu vlasů a posílení nehtů. A konečně, vitamín E hraje roli antioxidantu vedle stimulace produkce kolagenu. Tento vitamín podporuje krevní oběh, což je akce, která podpoří rychlejší růst vlasů a lepší udržení pružnosti pokožky.

Najdete zde také zinek a železo, dva stopové prvky nezbytné pro péči o vaše vlasy, pokožku a nehty. Zinek působí v těle obecně. Kromě toho, že zinek působí na imunitní systém a pomáhá udržovat zdravé vlasy, pokožku a nehty, chrání buňky před oxidativním stresem. Hraje také roli při produkci elastinu, klíčového prvku, který dodává pokožce pružnost a pevnost. Zinek se také podílí na výrobě keratinu, který dodává vlasům sílu a lesk. Železo, další klíčová složka tohoto doplňku stravy, zajišťuje okysličení buněk. Tato akce podpoří správné fungování buněk tím, že zabrání vypadávání vlasů nebo zpevní nehty. Tyto ingredience byly v QNT spojeny dohromady, protože se vzájemně doplňují a pomáhají posílit vaše vlasy, zlepšit pokožku a posílit nehty. Tento doplněk stravy je vhodný pro ženy i muže a pomáhá čelit nedostatkům, které oslabují zdraví vašich vlasů, pokožky a nehtů. Hair-Skin-Nails vám pomůže znovu získat lesklejší vlasy, nehty pevné jako ocel a také pevnou a zářivou pokožku.

Kdy užívat Vlasy, pleť a nehty? Vlasy, kůže a nehty by se měly užívat během dne.

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály na vlasy, nehty a pleť
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.