AMINO BOOST 10.000mg (Ampoules) Orange - 25 ml

Značka: QNT

AMINO BOOST je doplněk aminokyselin v tekuté formě. Dodává se v 25 ml ampulích, z nichž každá obsahuje 10 000 mg čistých aminokyselin volné formy s vysokou koncentrací BCAA. Tento vzorec byl také obohacen o L-ornithin a L-arginin, pro ještě větší účinnost. AMINO BOOST je zvláště doporučován sportovcům, kteří potřebují skutečnou podporu pro rozvoj a udržení své svalové hmoty nebo pro zrychlenou regeneraci po intenzivním tréninku.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: MAS0027
35 Kč
AMINO BOOST 10.000mg (Ampoules) Orange - 25 ml
Značka: QNT

Rychle vstřebatelné aminokyseliny

Aminokyseliny jsou základními jednotkami bílkovin. Jsou užitečné v řadě metabolických procesů, které probíhají v našem těle, a jsou stavebními kameny všech bílkovin, včetně těch, ze kterých jsou vytvořena svalová vlákna. Ampulka AMINO BOOST obsahuje 10 000 mg aminokyselin, které jsou velmi důležité pro růst a obnovu svalů.

Jeho formule je také bohatá na BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-valin), esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a musí je přijímat potravou. Jsou velmi důležité, zejména pro sportovce, kteří procházejí velmi intenzivními tréninky a potřebují rychlé a efektivní zotavení. BCAA jsou základními prvky při budování svalů a tekutá forma díky rychlé absorpci tělem urychluje proces regenerace.

Amino Boost-Website1600x450

 Vzorec bohatý na L-arginin a L-ornithin

Receptura AMINO BOOST je také obohacena o L-arginin a L-ornithin, dvě velmi důležité aminokyseliny, které působí synergicky a jsou velmi cenné pro sportovce.

Složení:

Voda, volné formy aminokyselin, okyselující látka: E330, aromata, sladidla: E951 (obsahuje zdroj fenylalaninu), E952, E950, E954, konzervant: E200, vitamíny: B1, B5, B6.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny komplexní
Hmotnost: 0.025 kg
Forma: Nápoj
Balení: 1-100 ml
Příchuť: Pomeranč
Balení: 20 kus
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.