Body Attack Ashwagandha - 120 kapslí

Značka: Body Attack
  • 600 mg ASHWAGANDHY na denní porci
  • značková surovina KSM-66
  • podporuje budování svalů snížením stresu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 2676
449 Kč
Body Attack Ashwagandha - 120 kapslí
Značka: Body Attack

Nejlepší superpotravina pro váš nejlepší výkon má jméno: ASHWAGANDHA od BODY ATTACK. Od této chvíle získáte vysokou dávku veganské ASHWAGANDHY s 600 mg značkové suroviny KSM 66 na denní porci! Ájurvédská medicína již dlouho spoléhá na indický ženšen pro jeho schopnost snižovat biologický stres.

K budování svalové hmoty potřebujete optimální regeneraci a toho dosáhnete s extra hořčíkem, zinkem a vitamínem B6, které jsou obsaženy v každé z vašich kapslí ASHWAGANDHA!

ASHWAGANDHA – UVNITŘ SE POČÍTÁ!

ASHWAGANDHA je zvláště vhodná pro tato použití:

  • Jako obohacení každodenní stravy
  • Pro podporu mnoha procesů v těle

Pro koho je ASHWAGANDHA vhodná?

  • Lidé, kteří nepřijímají dostatek mikroživin
  • Lidé, kteří chtějí normalizovat hladinu testosteronu v krvi***
  • Účinkující, kteří chtějí umožnit zvýšený svalový růst prostřednictvím optimalizovaných metabolických procesů

ASHWAGANDHA – SUPERPOTRAVINA SUPERLATIVŮ

Ashwagandha, také známá jako spící bobule nebo indický ženšen. Uvádí se, že má zvláštní vliv na vnímání stresu a navozuje spánek.

Silné tělo, uvolněná mysl! Tým pro vaše budování svalů. Pokud chcete efektivně budovat svaly, je tu jedna věc, kterou rozhodně nepotřebujete: stres. Každodenní život a jeho výzvy mohou způsobit stres, který se odráží na vašem výkonu. Nebojte se, máme optimální řešení pro vaše nejlepší budování svalů: ASHWAGANDHA Caps od BODY ATTACK. 

Pro váš výkon Body Attack sestavil skutečný hvězdný tým zabijáků stresu! Kromě prémiové Ashwagandha KSM-66 získáte také zinek, hořčík a vitamín B6! Tři mikroživiny, které mají řadu pozitivních účinků na vaše metabolické procesy**!

Sbohem oxidačnímu stresu! Řekli jsme "zabiják stresu" a mysleli jsme to vážně! Špatná výživa a hektický každodenní život mohou zajistit, že se v těle tvoří oxidační stres. Co to přesně je? Tato forma stresu je náročná, protože vzniká buněčným dýcháním, jakmile je v těle přítomno velké množství volných radikálů. Pokud je těchto volných radikálů ve vašem těle příliš mnoho, může to bránit vaší regeneraci a tím i budování svalů! Aby Body Attack podpořil vaše budování svalů a vyhlásil válku stresu, vložili do kapslí hodnotné bonusové aktivní složky*! Aktivní složka KSM-66! ASHWAGANDHA se skládá ze 100% ze značkové suroviny KSM-66! Prášek se vyrábí šetrným procesem, čímž nedochází ke ztrátě cenných účinných látek. Kvalita - Made in Germany, Made by BODY ATACK.

* Zinek pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

**Zinek přispívá k normálnímu metabolismu makroživin

***Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle během dne s dostatečným množstvím tekutina (300 ml), nejlépe s jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: Extrakt Ashwagandha , Trimagnesium dicitrate, Povlak (Hydroxypropylmethylcelulóza), bisglycinát zinečnatý, vitamín B6. 1 KSM 66®

Doplněk stravy ve formě kapslí se sekundárními fytochemikáliemi, minerály a vitamínem B6. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyváženou stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte neotevřené na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým teplem a světlem.

Nutriční hodnoty: 

  Denní dávka (2 kapsle)
Extrakt Ashwagandha 600 mg
- z toho withanolidy 30 mg
Hořčík 65 mg
Zinek 2 mg
Vitamín B6 0,22 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika a adaptogeny
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Země Původu: Německo