Body Attack BCAA 10800 - 120 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Body Attack

 • Praktický příjem ve formě kapslí
 • Plných 10,8 g BCAA na denní porci
 • S cenným vitamínem B
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Kód: 4250350523001
399 Kč
Body Attack BCAA 10800 - 120 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Body Attack
Aminosaeuren JPG 600x1200 BCAA 10800 120 Caps
Novinka

Chtěli byste všestranný bezstarostný balíček během vašeho tréninku? Pak už není cesta kolem kapslí BCAA 10800. Každá kapsle obsahuje vaše cíle růstu svalů. Optimální poměr ( 2:1:1) esenciálních aminokyselin Leucin, Isoleucin a Valin dělá z proteinových stavebních kamenů všestranného pomocníka pro vaše svaly. Vysoce dávkované a s účinnými aktivními složkami v kapslích Maxi. Snadno vzít s sebou, přímo spolknout a připraven k práci. S Body Attack BCAA ve vaší tašce jste dobře připraveni na svou osobní misi růstu svalů.

Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle každý den ráno, odpoledne a před spaním, zapijte dostatečným množstvím tekutiny (300 ml). V den kdy trénujete, užívejte 3 kapsle ráno a také před a po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: L-Leucin (44 %), L-Valin (22 %), L-Isoleucin (22 %), Želatina (kapsle (hovězí)), Pyridoxin hydrochlorid, Barvivo (oxid titaničitý).

Doplněk stravy pro sportovce ve formě kapslí s vysokou dávkou aminoskupin kyseliny. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy dieta a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud je uchováván neotevřený v a chladné, suché místo, minimální trvanlivost do konce/číslo šarže: viz tiráž. Po otevření rychle spotřebujte. Chraňte před přímým teplem a světlem.

Nutriční hodnoty:

Denní dávka (9 kapslí)
L-Leucin
5400 mg
L-Isoleucin
2700 mg
L-Valin
2700 mg
BCAA celkem
10800 mg
Vitamín B6 2,3 mg

 

 BCAA = aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) 

Kapsle BCAA 10800 jsou perfektní volbou pro podporu následujících cílů:

 • Podpora růstu svalů
 • Definice svalů
 • Údržba svalů
 • Intenzivnější cvičení

Pro koho jsou kapsle BCAA 10800 vhodné:

 • Fitness sportovci
 • Sportovci a siloví sportovci
 • Vytrvalostní a herní sportovci
 • Lidé s vědomím postavy 

STAVEBNÍ DĚLNÍCI MUSKULATURY - POTÝKAJÍ SE S BCAA!

Co jsou BCAA? Krátce a stručně: Takzvané „aminokyseliny s rozvětveným řetězcem“ jsou hlavními stavebními kameny ve vašich svalech a vaše tělo si je nedokáže vyrobit samo. Bez pozitivního vlivu čtyř písmen za sebou seřazených se vám v těle bude sbíhat málo – růst svalů určitě ne! Dostatečný důvod, že pomáháme ve formě kapslí. Není divu, že proteinové stavební kameny kolem aminokyselin Leucin, Isoleucin a Valin se staly nepostradatelnou součástí doplňků fitness nadšenců. I v tom vašem?

Co přinášejí BCAA? V souladu s vyváženou stravou a intenzivním cvičením je zvýšený obsah BCAA pro vaše svaly nezbytný. Zejména leucin hraje důležitou roli a má silnější vliv na růst svalů (50 až 25 až 25) ve srovnání s Valinem a Isoleucinem. To je důvod, proč v našich BCAA suplementech, jako jsou kapsle BCAA 10800, najdete ideální poměr míchání 2:1:1 (leucin k valinu a isoleucinu).

Kdy mám užívat BCAA? Kdy má smysl užívat BCAA, závisí na vašem tréninkovém rytmu. Ve dnech odpočinku doporučujeme užívat tři tobolky ráno po probuzení a s hlavním jídlem v poledne a večer. Ve dnech cvičení byste měli také užít tři kapsle po vstávání a před a po cvičení. Správný přísun a dávkování aminoskupin nemůže být praktičtější a jednodušší!

1038_5

VITAMÍN B & BCAA – TATO KOMBINACE PROSTĚ SEDÍ!

Vysoce dávkované kapsle Maxi nabízejí další přidanou hodnotu pro vaše cvičení: Vitamin B . Intenzivní tréninkové fáze znamenají pro tělo vysoký metabolický výkon. Během těchto vysokých fází je zvýšená potřeba vitamínů, která musí být pokryta. Vitamín B6 obsažený v tabletách BCAA podporuje energetický metabolismus a tím předchází příznakům únavy. V souladu s důležitými stavebními kameny bílkovin jsou na dosah špičkové sportovní výkony. Využijte proto plný výkon kapslí BCAA k ideálnímu zásobení svalů během tréninku.

CO JE LEPŠÍ - EAA NEBO BCAA?

Velká otázka, na kterou raději odpovídáme „a“ než „nebo“. Ve struktuře bílkovin se podílí 20 aminokyselin. EAA ( esenciální aminokyseliny) obsahují všech osm esenciálních aminokyselin a musí být dodávány ve stravě. Čím více těchto bílkovinných stavebních prvků je v potravě obsaženo, tím vyšší je kvalita bílkovin pro vaše svaly. Pokud chcete svému tělu zpřístupnit plnou sílu aminokyselin, máte pravdu s EAA. BCAA zajišťují nejen udržení svalů, ale také cíleně lepší tréninkový výkon díky fit kombinaci s vitamínem B. Využijte výhod obou doplňků! Zde najdete chuťové varianty našich EAA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 0.2 kg
Země Původu: Německo