Body Attack BCAA 10800 - 120 kapslí

Značka: Body Attack

 • Praktický příjem ve formě kapslí
 • Plných 10,8 g BCAA na denní porci
 • S cenným vitamínem B
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 4250350523001
329 Kč
Body Attack BCAA 10800 - 120 kapslí
Značka: Body Attack

Chtěli byste všestranný bezstarostný balíček během vašeho tréninku? Pak už není cesta kolem kapslí BCAA 10800. Každá kapsle obsahuje vaše cíle růstu svalů. Optimální poměr ( 2:1:1) esenciálních aminokyselin Leucin, Isoleucin a Valin dělá z proteinových stavebních kamenů všestranného pomocníka pro vaše svaly. Vysoce dávkované a s účinnými aktivními složkami v kapslích Maxi. Snadno vzít s sebou, přímo spolknout a připraven k práci. S Body Attack BCAA ve vaší tašce jste dobře připraveni na svou osobní misi růstu svalů.

Doporučené dávkování: Užívejte 3 kapsle každý den ráno, odpoledne a před spaním, zapijte dostatečným množstvím tekutiny (300 ml). V den kdy trénujete, užívejte 3 kapsle ráno a také před a po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: L-Leucin (44 %), L-Valin (22 %), L-Isoleucin (22 %), Želatina (kapsle (hovězí)), Pyridoxin hydrochlorid, Barvivo (oxid titaničitý).

Doplněk stravy pro sportovce ve formě kapslí s vysokou dávkou aminoskupin kyseliny. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy dieta a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud je uchováván neotevřený v a chladné, suché místo, minimální trvanlivost do konce/číslo šarže: viz obal. Chraňte před přímým teplem a světlem.

Nutriční hodnoty:

Denní dávka (9 kapslí)
L-Leucin
5400 mg
L-Isoleucin
2700 mg
L-Valin
2700 mg
BCAA celkem
10800 mg
Vitamín B6 2,3 mg

 

 BCAA = aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) 

Kapsle BCAA 10800 jsou perfektní volbou pro podporu následujících cílů:

 • Podpora růstu svalů
 • Definice svalů
 • Údržba svalů
 • Intenzivnější cvičení

Pro koho jsou kapsle BCAA 10800 vhodné:

 • Fitness sportovci
 • Sportovci a siloví sportovci
 • Vytrvalostní a herní sportovci
 • Lidé s vědomím postavy 

STAVEBNÍ DĚLNÍCI MUSKULATURY - POTÝKAJÍ SE S BCAA!

Co jsou BCAA? Krátce a stručně: Takzvané „aminokyseliny s rozvětveným řetězcem“ jsou hlavními stavebními kameny ve vašich svalech a vaše tělo si je nedokáže vyrobit samo. Bez pozitivního vlivu čtyř písmen za sebou seřazených se vám v těle bude sbíhat málo – růst svalů určitě ne! Dostatečný důvod, že pomáháme ve formě kapslí. Není divu, že proteinové stavební kameny kolem aminokyselin Leucin, Isoleucin a Valin se staly nepostradatelnou součástí doplňků fitness nadšenců. I v tom vašem?

Co přinášejí BCAA? V souladu s vyváženou stravou a intenzivním cvičením je zvýšený obsah BCAA pro vaše svaly nezbytný. Zejména leucin hraje důležitou roli a má silnější vliv na růst svalů (50 až 25 až 25) ve srovnání s Valinem a Isoleucinem. To je důvod, proč v těchto BCAA suplementech, jako jsou kapsle BCAA 10800, najdete ideální poměr míchání 2:1:1 (leucin k valinu a isoleucinu).

Kdy mám užívat BCAA? Kdy má smysl užívat BCAA, závisí na vašem tréninkovém rytmu. Ve dnech odpočinku doporučujeme užívat tři tobolky ráno po probuzení a s hlavním jídlem v poledne a večer. Ve dnech cvičení byste měli také užít tři kapsle po vstávání a před a po cvičení. Správný přísun a dávkování aminoskupin nemůže být praktičtější a jednodušší!

1038_5

VITAMÍN B & BCAA – TATO KOMBINACE PROSTĚ SEDÍ!

Vysoce dávkované kapsle Maxi nabízejí další přidanou hodnotu pro vaše cvičení: Vitamin B . Intenzivní tréninkové fáze znamenají pro tělo vysoký metabolický výkon. Během těchto vysokých fází je zvýšená potřeba vitamínů, která musí být pokryta. Vitamín B6 obsažený v tabletách BCAA podporuje energetický metabolismus a tím předchází příznakům únavy. V souladu s důležitými stavebními kameny bílkovin jsou na dosah špičkové sportovní výkony. Využijte proto plný výkon kapslí BCAA k ideálnímu zásobení svalů během tréninku.

CO JE LEPŠÍ - EAA NEBO BCAA?

Velká otázka, na kterou raději odpovídáme „a“ než „nebo“. Ve struktuře bílkovin se podílí 20 aminokyselin. EAA ( esenciální aminokyseliny) obsahují všech osm esenciálních aminokyselin a musí být dodávány ve stravě. Čím více těchto bílkovinných stavebních prvků je v potravě obsaženo, tím vyšší je kvalita bílkovin pro vaše svaly. Pokud chcete svému tělu zpřístupnit plnou sílu aminokyselin, máte pravdu s EAA. BCAA zajišťují nejen udržení svalů, ale také cíleně lepší tréninkový výkon díky fit kombinaci s vitamínem B. Využijte výhod obou doplňků! 

Doplňkové parametry

Kategorie: BCAA aminokyseliny
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 101-300 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo