Body Attack Calcium + D3 - 100 kapslí

Značka: Body Attack

  • Vápník a vitamín D3
  • 1200 mg uhličitanu vápenatého na porci
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: 4250350537664
209 Kč
Body Attack Calcium + D3 - 100 kapslí
Značka: Body Attack

Vápník tělo potřebuje k udržení normálního stavu kostí a zubů, stejně jako srážení krve a funkci svalů. Nejlépe se integruje do kosti pomocí vitamínu D. Vitamín D3 aktivuje bílkoviny vázající vápník ve střevě a přispívá k vstřebávání a využití vápníku, udržení normální funkce svalů a normální činnosti imunitního systému. 


Pro lidi, kteří neabsorbují dostatek vitamínu D vystavením slunci nebo potravinám bohatým na vitamín D, jako jsou houby, vejce, margarín, játra a losos, může být užitečným doplňkem BODY ATTACK Calcium + D3. Jedna porce (2 tablety) BODY ATTACK Calcium + D3 má 1 200 mg uhličitanu vápenatého a 10 μg cholekalciferolu (vitamín D3) .

Doporučené dávkování: Užívejte 2 tablety 2x denně s jídlem a dostatkem tekutin (200 ml). Nepřekračujte doporučenou denní dávku dávku.

Složení: uhličitan vápenatý, maltodextrin, separační činidlo (stearát hořečnatý), rostlinný olej (kokosový), cholekalciferol, separační činidlo (oxid křemičitý).

Výživové údaje na denní dávku (2 tablety)

Vitamín D3

10 μg = 400 I.E.
Vápník
1200 mg

 

S jakými produkty lze BODY ATTACK Calcium + D3 nejlépe kombinovat?

Až do věku 35 let by člověk měl zajistit adekvátní příjem vápníku, protože do tohoto věku lze vytvořit maximální kostní zásobu vápníku. To se vyznačuje nástupem degradačních procesů souvisejících s věkem a nízké zásoby vápníku v kosti mohou vést k předčasné slabosti kostí. Vitamin D3 je důležitý nejen pro metabolismus kostí, ale přebírá v těle i řadu dalších úkolů: Podílí se na dělení buněk, růstu a zrání a je také zodpovědný za činnost imunitního systému. Zajišťuje také vyvážený metabolismus vápníku, který reguluje přenos signálů mezi neurony a svalovými buňkami. Vitamin D je také považován za důležitou roli ve vývoji svalů. Předpokládá se, že vitamín D podporuje příliv vápníku do svalových vláken.

Vyplatí se vědět: Jaká je potřeba vitamínu D3 v lidském těle?

Denní strava mládeže a dospělých obsahuje v průměru 2 až 4 μg vitaminu D3 denně. Množství, které je nedostatečné ke kompenzaci nedostatku endogenního vitaminu D3 během tmavých zimních měsíců; je syntetizován vystavením slunečnímu záření během léta. Potřeba vitamínu D u dětí, mládeže a dospělých je 20 mikrogramů denně. Toto množství tělo potřebuje pro normální metabolismus vápníku a kostí. To znamená, že vitamín D může pomoci lépe začlenit vápník do kostní tkáně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín D
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Německo