Body Attack Citrulline Zero - 500g

Značka: Body Attack
  • 100% nejčistší citrulin bez přísad - o 30% vyšší účinek 
  • vegan - ze zeleninového kvašení - vysoká dávka 5000 mg
  • optimální rozpustnost - laboratorně testováno a vyrobeno v Německu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 10749
699 Kč
Body Attack Citrulline Zero - 500g
Značka: Body Attack

BODY ATTACK CITRULLINE ZERO je inovací na trhu doplňků. Je to první produkt, který obsahuje aminokyselinu citrulin ve 100% čisté formě bez dalších sloučenin. Konvenční produkty jsou vázány například na sloučeninu malátu, a proto obvykle dodávají pouze do 70 % čistého L-citrulinu.

Sportovcům a profesionálním sportovcům zajišťuje BODY ATTACK CITRULLINE ZERO dokonalou regulaci metabolismu bílkovin a může také zkrátit dobu regenerace, protože díky optimálnímu zásobování může docházet k méně oxidativnímu poškození svalů. Díky vysoké koncentraci je nejen nejúčinnější dostupnou formou citrulinu, ale umožňuje sportovci dosáhnout při stejném množství vyššího dávkování než u jiných přípravků.

Přidaný vitamín B6 je další podporou pro hladký průběh energetického metabolismu. Oddaluje také psychickou a svalovou únavu. Tímto způsobem lze svaly procvičovat intenzivněji a tvrději.

CITRULLINE ZERO zajišťuje tělu přísun L-citrulinu v metabolismu bílkovin. I když aminokyselina není esenciální, používá se k regulaci cyklu močoviny při zvýšeném stresovém metabolismu. Tam se váže a likviduje přebytečný dusík, který se hromadí díky rozloženým bílkovinám.

To také pomáhá udržovat konstantní hodnotu pH v krvi, protože pouze stabilní hodnota pH v krvi zajišťuje hladký průběh metabolických procesů. To zahrnuje tvorbu svalového paliva z kreatinu a sacharidů.

Intenzivní trénink vede k mikroskopické destrukci svalových vláken, což následně vede k hromadění molekul dusíku. Ty se také musí přeměnit a odbourat v cyklu močoviny – podle toho běží játra a ledviny na plné obrátky. V tuto chvíli je potřeba i citrulin, protože se v případě potřeby přeměňuje na L-arginin a podporuje tak metabolismus bílkovin v játrech.

PRO PODPORU PROGRAMU BUDOVÁNÍ SVALY A SPALOVÁNÍ TUKU

Citrulin se nachází jako aminokyselina v ledvinách, ale také se v těle přeměňuje na L-arginin. Zvláště když metabolismus bílkovin běží na plné obrátky, játra jako centrální metabolický orgán potřebují L-arginin k regulaci odbourávání a přeměny. Citrulin je prakticky prekurzor L-argininu a v závislosti na metabolickém stavu se přeměňuje na L-arginin. Zejména ve velmi namáhavých sportovních fázích a také během dietní fáze se výrazně zrychlí močovinový cyklus a metabolismus bílkovin. Tělo nebo játra a ledviny se musí více rozkládat a obnovovat, což znamená, že je potřeba více vitamínu B6. Protože vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a energie.

BODY ATTACK CITRULLINE ZERO nebo L-citrulin působí jako metabolický metabolit v těchto komplexních katabolických a konstruktivních metabolických procesech a také zpřístupňuje arginin pro metabolismus jaterních bílkovin. Zejména játra jsou centrálním orgánem, který řídí anabolické procesy v těle a svalech. Citrulin se proto často používá jako booster L-argininu, protože zpřístupňuje více L-argininu pro metabolismus bílkovin a močoviny.

JAKÉ DALŠÍ SLOŽKY JSOU OBSAŽENY?

Přídavek vitaminu B6 slouží k metabolizaci aminokyselin, včetně L-citrulinu. Má tedy synergický efekt, pokud je obsažen vitamín B6. Kromě toho může snížit únavu a únavu při vysoké svalové a psychické zátěži. Potřeba vitaminu B6 a L-citrulinu může být zvýšena zejména během namáhavé tréninkové fáze a při vysoké tréninkové zátěži. Vitamin B6 také zajišťuje, že metabolismus bílkovin a sacharidů (glykogenu) pokračuje normálně, to znamená, že během tréninku je vždy zajištěn tok energie. To znamená, že svaly jsou schopny lépe využívat glykogen jako energii, což umožňuje svalům trénovat intenzivněji a usilovněji.

Složení: L-Citrulin (CitruSyn®) (99,99 %), Pyridoxin hydrochlorid

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (5g)
Energie 65 kj / 15 kcal
L-citrulín 5000 mg
Vitamín B6 0,21 mg

 

Doplněk stravy v práškové formě s L-citrulínem a vitamínem B6. Doplňky stravy by se neměly používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud bude zachován neotevřené na chladném a suchém místě

Doplňkové parametry

Kategorie: Citrulin
Hmotnost: 0.5 kg
Forma: Prášek
Balení: 101-500 g
Příchuť: Natural
Země Původu: Německo