Body Attack Citrulline Zero - 500g

Neohodnoceno
Značka: Body Attack
  • 100% nejčistší citrulin bez přísad - o 30% vyšší účinek 
  • vegan - ze zeleninového kvašení - vysoká dávka 5000 mg
  • optimální rozpustnost - laboratorně testováno a vyrobeno v Německu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
16.8.2022
Kód: 10749
799 Kč
Body Attack Citrulline Zero - 500g
Neohodnoceno
Značka: Body Attack
Aminosaeuren JPG 688x1200 Body Attack Citrulline Zero 500g
Novinka

BODY ATTACK CITRULLINE ZERO je inovací na trhu doplňků. Je to první produkt, který obsahuje aminokyselinu citrulin ve 100% čisté formě bez dalších sloučenin. Konvenční produkty jsou vázány například na sloučeninu malátu, a proto obvykle dodávají pouze do 70 % čistého L-citrulinu.

Sportovcům a profesionálním sportovcům zajišťuje BODY ATTACK CITRULLINE ZERO dokonalou regulaci metabolismu bílkovin a může také zkrátit dobu regenerace, protože díky optimálnímu zásobování může docházet k méně oxidativnímu poškození svalů. Díky vysoké koncentraci je nejen nejúčinnější dostupnou formou citrulinu, ale umožňuje sportovci dosáhnout při stejném množství vyššího dávkování než u jiných přípravků.

Přidaný vitamín B6 je další podporou pro hladký průběh energetického metabolismu. Oddaluje také psychickou a svalovou únavu. Tímto způsobem lze svaly procvičovat intenzivněji a tvrději.

CITRULLINE ZERO zajišťuje tělu přísun L-citrulinu v metabolismu bílkovin. I když aminokyselina není esenciální, používá se k regulaci cyklu močoviny při zvýšeném stresovém metabolismu. Tam se váže a likviduje přebytečný dusík, který se hromadí díky rozloženým bílkovinám.

To také pomáhá udržovat konstantní hodnotu pH v krvi, protože pouze stabilní hodnota pH v krvi zajišťuje hladký průběh metabolických procesů. To zahrnuje tvorbu svalového paliva z kreatinu a sacharidů.

Intenzivní trénink vede k mikroskopické destrukci svalových vláken, což následně vede k hromadění molekul dusíku. Ty se také musí přeměnit a odbourat v cyklu močoviny – podle toho běží játra a ledviny na plné obrátky. V tuto chvíli je potřeba i citrulin, protože se v případě potřeby přeměňuje na L-arginin a podporuje tak metabolismus bílkovin v játrech.

PRO PODPORU PROGRAMU BUDOVÁNÍ SVALY A STRAVOVÁNÍ TUKU

Citrulin se nachází jako aminokyselina v ledvinách, ale také se v těle přeměňuje na L-arginin. Zvláště když metabolismus bílkovin běží na plné obrátky, játra jako centrální metabolický orgán potřebují L-arginin k regulaci odbourávání a přeměny. Citrulin je prakticky prekurzor L-argininu a v závislosti na metabolickém stavu se přeměňuje na L-arginin. Zejména ve velmi namáhavých sportovních fázích a také během dietní fáze se výrazně zrychlí močovinový cyklus a metabolismus bílkovin. Tělo nebo játra a ledviny se musí více rozkládat a obnovovat, což znamená, že je potřeba více vitamínu B6. Protože vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a energie.

BODY ATTACK CITRULLINE ZERO nebo L-citrulin působí jako metabolický metabolit v těchto komplexních katabolických a konstruktivních metabolických procesech a také zpřístupňuje arginin pro metabolismus jaterních bílkovin. Zejména játra jsou centrálním orgánem, který řídí anabolické procesy v těle a svalech. Citrulin se proto často používá jako booster L-argininu, protože zpřístupňuje více L-argininu pro metabolismus bílkovin a močoviny.

JAKÉ DALŠÍ SLOŽKY JSOU OBSAŽENY?

Přídavek vitaminu B6 slouží k metabolizaci aminokyselin, včetně L-citrulinu. Má tedy synergický efekt, pokud je obsažen vitamín B6. Kromě toho může snížit únavu a únavu při vysoké svalové a psychické zátěži. Potřeba vitaminu B6 a L-citrulinu může být zvýšena zejména během namáhavé tréninkové fáze a při vysoké tréninkové zátěži. Vitamin B6 také zajišťuje, že metabolismus bílkovin a sacharidů (glykogenu) pokračuje normálně, to znamená, že během tréninku je vždy zajištěn tok energie. To znamená, že svaly jsou schopny lépe využívat glykogen jako energii, což umožňuje svalům trénovat intenzivněji a usilovněji.

Složení: L-Citrulin (CitruSyn®) (99,99 %), Pyridoxin hydrochlorid

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (5g)
Energie 65 kj / 15 kcal
L-citrulín 5000 mg
Vitamín B6 0,21 mg

 

Doplněk stravy v práškové formě s L-citrulínem a vitamínem B6. Doplňky stravy by se neměly používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Pokud bude zachován neotevřené na chladném a suchém místě

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače
Hmotnost: 0.5 kg
Země Původu: Německo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení