Easy Body Skinny Waterless - 90 kapslí

Značka: Easy Body

- Pomáhá v boji proti zadržování vody
- Pomáhá při hubnutí
- Pomáhá snižovat otoky a nadýmání

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Kód: EB00112
399 Kč
Easy Body Skinny Waterless - 90 kapslí
Značka: Easy Body

Cítíte se někdy těžcí a nafouklí? Když se tak stane, chcete se cítit opět lehce? Waterless je doplněk stravy, který vám pomůže obnovit vaši formu a ladnost. Doplněk stravy Waterless, jehož složení obsahuje přírodní produkty používané ke zlepšení vylučování přebytečné vody, vám pomůže v boji proti zadržování vody. Kromě účinků na snížení a odstranění přebytečné vody v těle vám kompletní složení přípravku Waterless pomůže zhubnout.

Přípravek Waterless, vyvinutý z vědecky formulované směsi přírodních rostlin, jako je pampeliška, pomůže v boji proti zadržování vody v citlivých oblastech, jako je pas, boky a stehna. Užívání tohoto doplňku stravy je ideálním řešením proti účinkům zadržování vody. Přípravek Waterless pomůže snížit nepříjemné pocity spojené se zadržováním vody, které může způsobovat i otoky a nadýmání.

BOJ PROTI ZADRŽOVÁNÍ VODY
Věděli jste, že tělo je tvořeno téměř ze 60 % vodou? Hydratace a pravidelný přísun vody jsou nezbytné, protože voda umožňuje udržovat normální tělesné funkce a teplotu. Voda je vylučována při fyzické aktivitě, během trávení nebo jednoduše močí.

Někdy však tělo již není schopno přebytečnou vodu vyloučit a začne ji ukládat, což se nazývá zadržování vody. Zadržování vody mohou způsobovat různé faktory, například konzumace příliš velkého množství soli, nedostatek bílkovin nebo věk. K zadržování vody dochází, když má tělo potíže s cirkulací tekutin v těle.

Tento přebytek vody může narušit správné fungování organismu, což může způsobit nevzhledné otoky v dolní části těla, jako jsou nohy nebo kotníky, a také v oblasti břicha. Přebytečná voda se také může zachytit v tukových buňkách, což může vést k tvorbě celulitidy. Dalším důsledkem, ke kterému dochází při zadržování a hromadění vody v těle, je náhlé přibývání na váze, které je obvykle doprovázeno pocity těžkosti nebo nadýmání.

WATERLESS, ŘEŠENÍ PROTI ZADRŽOVÁNÍ VODY
Zadržování vody je jev, který může postihnout mnoho lidí a má různé příčiny. Může být způsobena přítomností přebytečné vody v našem těle. Problémem tohoto hromadění vody je, že se uloží v našich tkáních, což způsobuje nerovnováhu a otoky v těle. Doplněk stravy bez vody vám nabízí účinné řešení, jak odvést přebytečnou vodu obsaženou v těle. Pomůže vám tak znovu získat pocit lehkosti, abyste se ve svém těle cítili lépe.

Silné stránky doplňku Waterless spočívají v jeho kompletním složení založeném na přírodních složkách. Účinky jednotlivých rostlinných složek pomohou odstranit zadržování vody tím, že zlepší odvodnění organismu. Kromě odvádění vody z těla vám tyto složky pomohou cítit se lehčeji. Waterless obsahuje složky s přirozenými diuretickými vlastnostmi, jako je pampeliška, která se vyskytuje ve vysokých koncentracích. Přispívá ke zvýšení produkce moči, a tím k vyloučení vody přítomné v těle. Kompletní složení přípravku Waterless je složeno z užitečných rostlin (jalovec, celer, buchu...), které odstraňují zadržování vody. Kromě toho tím, že zmírňují zadržování vody, vám pomohou zhubnout a vyloučit toxiny.

Waterless je také obohacen o hořčík, minerál nezbytný pro správné fungování organismu. Přidání hořčíku do stravy pomáhá snižovat zadržování vody. V neposlední řadě je Waterless obohacen také o vitamin B6 (obsahuje všechny doporučené nutriční dávky). Vitamin B6 hraje významnou roli v rovnováze vody v těle a má zásadní význam v boji proti zadržování vody. Waterless je proto ideálním doplňkem stravy, který vám pomůže eliminovat zadržování vody a umožní vám získat pocit lehkosti a zároveň podpoří hubnutí.

Doporučené dávkování: Užijte 3 kapsle před spaním a zapijte velkou sklenicí vody. Nepřekračujte.

Složení: extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), extrakt z jalovce obecného (Juniperus communis), extrakt z pampelišky lékařské (Taraxacum officinale), želatina, protispékavá látka: E470b, vit.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

  3 kapsle 100 g
Extrakt z kopřivy dvoudomé 600 mg 33,66 g
Extrakt z jalovce 600 mg 33,66 g
Extrakt z pampelišky 300 mg 16,83 g
Vitamín B6 (pyridoxin HCL) 3,75 mg 210 mg

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie