PureGold One Beauty - 60 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Puregold

Jedna kapsle doplňku stravy Beauty s extraktem z pupalky dvouleté, kyselinou hyaluronovou, koenzym Q10, vitamíny.

Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Kód: 3373
279 Kč
PureGold One Beauty - 60 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Puregold

PureGold One Beauty
Mezi nejdůležitější složky receptury One Beauty patří výtažek z pupalky dvouleté, výtažek z kozlíku asijského, výtažek z hroznových jadérek, dále kyselina hyaluronová a koenzym Q10 a také četné vitamíny. 

Pupalka dvouletá- přírodní poklad pro ženské zdraví

Pupalka dvouletá je až 2 m vysoká bylina, kvetoucí sytě žlutým vonným květem. Dříve byla využívána zejména pro svůj dužnatý kořen jako kořenová zelenina, čerstvé lodyhy sloužily jako krmivo. Později proslula hlavně jako léčivá rostlina, ze které se sbírají semena, z nichž se za studena lisuje pupalkový olej. Ten obsahuje esenciální mastné kyseliny linolenovou, linolovou a olejovou (GLA), které se podílejí na imunologických funkcích lidského organismu. GLA kyseliny mají v lidském organismu nezastupitelné místo. Tyto látky (někdy souhrnně označované jako vitamín F) si tělo nedokáže samo vyrobit a je tedy odkázáno na jejich příjem z potravy.

 • Kyselina linolová je silný antioxidant a účastní se v těle celé řady důležitých metabolických procesů.
 • Kyselina gama-linolenová je známá především svými pozitivními vlastnostmi na kůži a uplatňuje se také při ženských hormonálních potížích souvisejících s menstruačním cyklem a menopauzou.

Pupalka přispívá k udržení zdravé pokožky, pomáhá udržovat její pružnost, jemnost a celkové zdraví. Podporuje kardiovaskulární systém, imunitní systém a optimální komfort před a během menstruace. Přispívá k podpoře snižování tělesné hmotnosti, při redukci tuků a přispívá k udržování zdravých kloubů. Olej z pupalky pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, také známá jako hyaluronan nebo glykosaminoglykan, je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Nejvíce se nachází v pokožce, pojivové tkáni a očích. Její hlavní funkcí je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost.

Výhody:

- dodává pokožce potřebnou hydrataci a pružnost
- pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky na povrchu pokožky
- podporuje syntézu kolagenu a elastinu
- chrání organismus proti zhoubným účinkům volných radikálů
- podporuje pohyblivost kloubu a zabraňuje vzájemnému tření chrupavky
- snižuje příznaky suchého oka

Koenzym Q10:

Koenzym Q10 je sloučenina, která je esenciální pro většinu našich buněk v těle. Její význam spočívá v tom, že se podílí na mnoha důležitých biologických procesech. Z nich klíčové jsou především ty, které souvisejí s tvorbou energie z přijaté stravy.

Koenzym Q10 známe také pod názvem ubichinon, přičemž je ve velké míře podobný vitamínům. Naše tělo si jej dokáže vyrábět samo a zároveň i uskladnit pro budoucí použití. Nachází se zejména v játrech, ledvinách a srdci. To znamená v orgánech, které spotřebovávají větší množství energie. Vyšší hladiny koenzymu Q10 naznačují, že člověk žije zdravěji a s předpokladem pro delší život.

Účinky:

 • Reguluje metabolismus - je nezbytným pro výrobu energie, která je potřebná pro práci všech našich buněk. Tím, že se přímo podílí na výrobě energie pro buňky (ATP), reguluje také celý metabolismus a jeho energetický výdej.
 • Chrání srdce - s poklesem hladiny koenzymu Q10 klesá i množství energie, které jsou schopny mitochondrie produkovat. A to je problém hlavně pro naše srdce, které té energie potřebuje hodně. Jeho pravidelné doplňování proto může pomoci ke zlepšení celé kardiovaskulární činnosti a pomoci při problému s vysokým krevním tlakem.
 • Stimuluje energetické procesy v buňce - nízké hladiny koenzymu Q10 se běžně vyskytují v případě snížené činnosti nadledvinek. A to vede ke stresu, ztrátě vitality, k trvalé únavě, přibývání na váze, suché pokožce a pomalému trávení či vylučování.
 • Chrání buňky před poškozením - nebezpečné jsou zejména volné radikály. Jedná se o reaktivní molekuly, které stojí za řetězovou reakcí poškození našich buněk. Ty následně nedokážou vykonávat svou práci čehož důsledkem je nakonec snížení činnosti celých orgánů a tkání. Koenzym Q10 je výborným společníkem dalšího silného antioxidantu - vitamínu E.
 • Zlepšuje plodnost - plodnost žen klesá s věkem v důsledku poklesu počtu a kvality dostupných vajíček. Tento proces se účastní i koenzym Q10. Jeho pravidelné doplňování však může do určité míry tento proces zvrátit nebo oddálit.
 • Udržuje zdravou pokožku - pokožka je největší orgán. Ohrožují ji však jak vnitřní, tak vnější faktory. Přímá aplikace na pokožku však na základě antioxidačních vlastností koenzymu Q10 dokáže v tomto procesu pomoci a pokožku udržovat mladou a bez vrásek.
 • Pomáhá při migréně - nesprávná funkce mitochondrií může vést ke zvýšenému příjmu vápníku buňkami a nadměrné produkci volných radikálů. A to vede v mnoha případech ik migréně a ke snížení antioxidační ochrany. Koenzym Q10 však zvyšuje funkci mitochondrií a proto dokáže pomoci i při bolestech hlavy.
 • Zvyšuje tělesnou kondici - a to hlavně snížením oxidačního stresu v buňkách a zlepšením mitochondriálních funkcí.
 • Pomáhá při cukrovce - podle jedné studie, pravidelné doplňování koenzymu Q10 výrazně snížilo hladinu cukru v krvi nalačno u pacientů s diabetes mellitus typu.
 • Snižuje riziko rakoviny - nízké hladiny koenzymu Q10 jsou přímo spojeny s až o 53,3 % vyšším rizikem rakoviny. Rovněž se spolupodílejí na špatné prognóze různých typů rakoviny.

Vitamín C:

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a tím k udržení: 

- normálního stavu a činnosti krevních cév
- normálního stavu kostí
- normálního stavu a funkce pokožky
- normálního stavu zubů
- přispívá k normální činnosti nervové soustavy
- přispívá k normální funkci imunitního systému

Zinek:

Zinek přispívá k udržení:

- normálního duševního fungování
- normálního stavu kostí
- normálního stavu vlasů
- normálního stavu nehtů
- normálního stavu pokožky
- normální funkce imunitního systému

Složení  Voskový kukuřičný škrob, jedlá želatina, extrakt z Oenothera biennis (semena) 4:1, kyselina L-askorbová, kyselina hyaluronová, extrakt z Vitis vinifera (semena) 120:1, extrakt z Centella Asiatica (celá rostlina), niacin, oxid zinečnatý, DL-Alfa-tokoferylacetát, beta-karoten, kyselina pantotenová, Q10, barvivo (oxid železitý), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid.

 

1 dávka: 2 kapsle   Počet porcí: 30
Nutriční informace:   NRV %*

Kyselina L-askorbová 250 mg  
Vitamín C 160 mg 200% 
Kyselina hyaluronová 60 mg  
Extrakt z hroznových jader                    50 mg  
Extrakt z asijského bahňáka                     50 mg
        
 
Vitamín B3 16 mg 100% 
Zinek 10 mg 100%
Vitamín E 2,9 mg 24%
Beta-karoten (Vitamín A) 800 ug 100% 
Vitamín B5 6 mg 100% 
Koenzym Q10 4 mg  
Vitamín D3 12 ug 240% 
Vitamín B6 1,2 mg 86%

* NRV%: Denní referenční příjem pro dospělé.Informace pro alergeny:  Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové ořechy, ryby a přísady z korýšů.

Doporučené dávkování:  Užívejte 2 kapsle denně s jídlem. Zachovává si kvalitu: Do konce měsíce uvedeného na obalu (měsíc/rok). 

Skladování:  Výrobek skladujte chráněný před slunečním zářením nebo jiným teplem, při teplotě 6 až 26 °C a při relativní vlhkosti 65 %!

Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Produkt nenahrazuje smíšenou stravu a zdravý životní styl! Nepřekračujte doporučené denní množství!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály na vlasy, nehty a pleť
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Maďarsko