QNT AAKG 4000 - 100 kapslí

Značka: QNT
  • podpora svalů
  • pomáhá při růstu svalů
  • optimalizuje regeneraci a sílu
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kód: QNT1156
329 Kč –21 % 259 Kč
QNT AAKG 4000 - 100 kapslí
Značka: QNT
QNT AAKG 4000 - 100 kapslí
Akce
329 Kč –21 %

AAKG je doplněk určený pro každého, kdo provozuje sport. Jedná se o směs L-argininu a alfa-ketoglutarátu. Kombinace těchto dvou prvků dělá z tohoto suplementu prekurzor oxidu dusnatého (NO), který pomůže zlepšit zásobení svalů kyslíkem. S koncentrací 4000 mg AAKG vám tento doplněk s vysokou biologickou dostupností pomůže dosáhnout vašich cílů. Podpoří růst svalů, přetížení a sníží únavu pro lepší sportovní výkon.

CO JE AAKG?

AAKG je doplněk, který kombinuje L-arginin a alfa-ketoglutarát. Spojení mezi touto aminokyselinou a touto ketonovou kyselinou, která se podílí na výrobě energie, činí z tohoto doplňku jeden z nejlepších transportérů dusíku. Kombinace AAKG mu dává optimální asimilaci a mnohem rychlejší rychlost vstřebávání než samotná forma L-argininu. AAKG je prekurzorem oxidu dusnatého také známého jako oxid dusnatý (NO) a kreatinu. Kombinace těchto dvou prvků umožňuje umocnit a vylepšit jejich výhody, abyste si je mohli užívat rychleji.

Působení AAKG, prekurzor oxidu dusnatého, způsobí rozšíření krevních cév v těle. Tím, že AAKG pomáhá zvýšit produkci oxidu dusnatého, zlepší krevní oběh. Tělesné buňky se tak lépe okysličí a usnadní se transport živin. AAKG pak zesílí účinky vašeho cvičení zvýšením vašeho výkonu a podporou přetížení pro efektivní cvičení, a to i při vysoké intenzitě.

JAKÉ JSOU VÝHODY AAKG?

AAKG umožňuje lepší okysličení krve zvýšením průtoku krve. Tento doplněk také zlepšuje přísun živin do svalů, což bude stimulovat růst svalů. Lepší krevní oběh ve svalech přispěje k růstu svalů díky zvýšení síly a vytrvalosti, kterou absorpce AAKG umožňuje. Kromě toho dalším účinkem AAKG v těle je pomoc při stimulaci syntézy bílkovin, živin ideálních pro rozvoj svalů.

Tím, že pomáhá zvýšit hladinu oxidu dusnatého, pomůže AAKG rozšířit krevní cévy. Tato akce bude mít za následek lepší průtok krve pro optimální svalové překrvení. Během cvičení pak budete moci cítit lepší pocity ve svalech. Zlepšením krevního oběhu pomůže AAKG také snížit krevní tlak a přispěje ke zlepšení kardiovaskulárního systému.

AAKG má také pozitivní vliv na aminokyseliny tím, že omezuje jejich ztráty v krvi. Vzhledem k tomu, že potřeba aminokyselin se během tréninku zvyšuje kvůli jejich užitečnosti v různých metabolických procesech, jejich přítomnost podporuje lepší regeneraci a regeneraci svalů po tréninku. Vyšší příjem kyslíku a živin vytvořený AAKG také pomůže oddálit účinky únavy tím, že podpoří rychlé zotavení a zlepší výkon. Jeho rychlá asimilace vám umožní provádět intenzivnější tréninky, pomůže vám zvýšit vaši sílu a také svalovou hmotu.

AAKG JE PRO KOHO?

Díky mnoha výhodám je AAKG určen pro každého, kdo sportuje. Ať už jste amatér nebo zkušený sportovec, užívání AAKG pomůže zvýšit produkci oxidu dusíku, což je prospěšné pro růst svalů, přetížení a regeneraci. Konzumace tohoto doplňku je ideální, pokud provozujete sport, který vyžaduje sílu nebo vytrvalost. AAKG 4000 mg, dostupný ve vhodné tabletové formě, má vysokou biologickou dostupnost. Abyste mohli využít mnoha výhod tohoto doplňku stravy, stačí užít 4 tablety denně 30 minut před tréninkem. Už nečekejte, abyste dosáhli svých cílů tím, že si vychutnejte výhody AAKG na vaše svaly a váš výkon.

Složení: AAKG, plnidla: E460i/E470b/E1201/E553b, protispékavá látka: E551.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 g 4 kasple
Energie kJ / kcal: 0/0 0/0
Tuky: 0 g 0 g
 -z toho nasycené: 0 g 0 g
Sacharidy: 0 g 0 g
 -z toho cukry: 0 g 0 g
Bílkoviny: 0 g 0 g
Sůl: 0 g 0 g
AAKG 50000 mg 4000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Hmotnost: 0.5 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.