QNT Curcuma - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • snižuje hladinu histaminu a tím snižuje tvorbu kortizolu
  • posiluje imunitu, snižuje hladinu cholesterolu a cukru a bojuje proti volným radikálům
  • obohacené složení, které zvyšuje účinky kurkumy
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: QNT1321
299 Kč
QNT Curcuma - 90 Kapslí
Značka: QNT

KURKUMA +: SÍLA PŘÍRODY

Tento doplněk stravy Curcuma + se získává z extraktu kořene kurkumy dlouhé. Tuto odrůdu v QNT speciálně vybrali, abyste mohli těžit z nejlepších možných výsledků. Má vysokou biologickou dostupnost v kurkuminu, který je všestranný antioxidant. Jak jste možná pochopili, curcuma longa je nepopiratelně nejúčinnějším druhem kurkumy.

Jednou ze složek kurkumy je kurkumin. Jedná se o aktivní složku přítomnou v kurkumě, která dokazuje, že je skutečnou silou této rostliny.  Kurkuma je v Asii považována za posvátnou rostlinu a někdy bývá řazena mezi zázračné potraviny kvůli svým aktivním složkám kurkuminu. QNT Curcuma + se skládá ze silné koncentrace 1200 mg kurkuminu. Tento vysoký obsah kurkuminu zvyšuje jeho přínosy desetkrát a přitom je lehce stravitelný.

KURKUMA +, VÝBUŠNÁ KOMBINACE

Aby byly zvýšeny účinky kurkumy, rozhodli se v QNT ji zkombinovat s boswellií serrata a vitamínem C. Tato kombinace kurkuminu a extraktu z boswellie zvyšuje jejich účinnost díky jejich synergickým účinkům. Účinnost našeho doplňku Curcuma + je proto ještě účinnější díky síle všech jeho složek.

V QNT zkombinovali kurkumu s rostlinou boswellií, která je již mnoho let známá pro své zdraví prospěšné účinky. Roste v horách Indie a sklízí se v suchých obdobích. Aktivními složkami boswellie, které optimalizují účinky kurkumy, jsou boswellové kyseliny přítomné v pryskyřici rostliny. 

K této již tak senzační receptuře byl přidán vitamín C. Ten dodá kurkuminu další antioxidační účinek. Tento vitamín funguje jako skutečný štít, který bude chránit buňky před různými poškozeními, kterým naše tělo čelí. Vitamin C také stimuluje krevní oběh tím, že se podílí na tvorbě červených krvinek. Jeho cílené působení tak umožňuje lepší zásobení našeho těla živinami.

 

Kdy kurkumu užívat? Kurkumu je třeba užívat během dne.

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedno balení? 30 dní.

qnt-care-curcuma-articulations

Složení:

Suchý extrakt kurkuminu (Curcuma longa), kapsle: E464/E407/E508, suchý extrakt ze stromu kadidlovníku (Boswellia serrata), vit.C, protispékavé látky: E470b/E551, voda.

Informace:

 Informace Zdroj 3 kapsle
Suchý extrakt z kurkuminu 10% suchý extrakt kurkuminu 1200 mg
Boswellia serrata suchý extrakt 65% suchý extrakt z kadidlovníku 225 mg
Vit.C (kyselina askorbová) Kyselina askorbová 48 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nootropika a adaptogeny
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.