QNT Digestion - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • zlepšuje střevní komfort
  • přispívá k ochraně střevní flóry
  • podporuje asimilaci živin
  • užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: QNT1322
239 Kč
QNT Digestion - 90 Kapslí
Značka: QNT

PROČ KONZUMOVAT DOPLNĚK STRAVOVÁNÍ DIGESTION?

Přetrvávající bolest žaludku nebo přílišné nadýmání, které se objeví po jídle, mohou být příznaky špatného trávení. Doplněk stravy Digestion podporuje trávicí mechanismus a usnadňuje tok živin v těle.

Navíc obsahuje enzymový komplex, který napomáhá trávení, takže se stává pohodlnějším.

qnt-care-digestion-fleur

Informace Zdroj 3 kapsle
Pankreatin 8X
Prasečí slinivka 300 mg
Lipáza Část pankreatu 13 500 Ph.Eur.Units
Amylase Část pankreatu 13 500 Ph.Eur.Units
Proteáza Část pankreatu 900 Ph.Eur.Units
Papain Papája 300 mg
Bromelain Ananas 300 μg

PROČ PODPOROVAT TRÁVENÍ?

Trávení je metabolismus, který přeměňuje jídlo, které jíme, na živiny, které tělo může použít k výživě buněk těla. Pokud tento mechanismus nefunguje správně, může to mít dopad na dobré zdraví těla a tedy i na imunitní systém. Právě tímto procesem můžeme z jídla, které jíme, odstranit všechny základní živiny. Když jíme, enzymatické působení začíná v ústech, kde slinná amyláza iniciuje trávení škrobů. V žaludku pepsin štěpí bílkoviny, zatímco žaludeční lipázy zahajují hydrolýzu tuků. Bez dostatečné produkce enzymů by naše tělo, zejména trávení, procházelo náročným obdobím, které by mohlo vést k různým chronickým poruchám.

Nezdravé jídlo, chronický stres a/nebo špatné žvýkání, užívání některých léků a stárnutí jsou všechny příčiny, které zpomalují nebo inhibují trávicí sekreci. Následky jsou různé a mohou být četné: špatné trávení a vstřebávání, plynatost a nadýmání, střevní nepravidelnosti, potravinové intolerance nebo alergie, záněty, netěsné střevo. Tyto poruchy trávení mohou navíc vést k únavě v důsledku vynaložené energie a mohou zanechat stopy na pleti. Doplněk stravy Digestion obsahuje složky, které svým působením těmto nepříjemnostem zabrání.

ÚPLNÁ KOMBINACE ENZYMŮ

Enzymy jsou proteiny určené k podpoře chemických reakcí v našem těle. V doplňku stravy Digestion naleznete soubor enzymů (pankreatin a rostlinné enzymy: papain a bromelain), jejichž úkolem je přeměnit přijímané komplexní potraviny na esenciální živiny, které procházejí krevním řečištěm a dostávají se do tkání a buněk celého těla. Pancreatin je komplex získaný z pankreatického prášku živočišného původu, který obsahuje lipázu, amilázu a proteázu. Bromelain obsažený ve stonku ananasu a papain, který se nachází v latexu mezi kůrou a dužinou papáji, jsou nejúčinnějšími proteolytickými rostlinnými enzymy podporujícími obtížné trávení, zejména bílkovin. Rostlinné trávicí enzymy se primárně používají ke snížení zátěže vašich pankreatických a jaterních enzymů tím, že pomáhají „předtrávit“ potravu.

Působení těchto enzymů působících synergicky podpoří trávení. Doplněk stravy Digestion pomáhá tělu odbourávat bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu, aby z potravy získalo maximum živin.

POSÍLENÁ STŘEVNÍ FLÓRA

Trávicí enzymy také odstraňují toxiny ze střev, zmírňují zácpu a pomáhají budovat a udržovat adekvátní trávicí systém. Trávení pomáhá tělu zachovat střevní flóru, která chrání tělo tím, že zabraňuje množení špatných bakterií, které mohou mít negativní dopad na tělo. Užívání doplňků stravy s trávicími enzymy pomáhá tělu rozkládat bílkoviny, tuky, sacharidy a vlákninu, aby získalo maximum živin z potravy. Doplněk stravy Digestion je ideálním partnerem, který vám umožní přestat se bát střevních potíží. S tímto doplňkem najdete potěšení z jídla, aniž byste se museli stresovat svými trávicími problémy. Doplněk stravy Digestion je tou správnou volbou pro vaše střeva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vitamíny
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.