QNT Kick Drink Příchuť Citron - Box 12 kus

Značka: QNT
  • energetický nápoj pro tělo i duši 
  • obsahuje 660 mg extraktu z guarany
  • obsahuje celkem 105 mg kofeinu na 250 ml lahvičku
  • obsahuje 2000 mg Beta alaninu
  • 0 g cukru
  • zesilovací efekt pro lepší výkon
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 1629
420 Kč –9 % 379 Kč
QNT Kick Drink Příchuť Citron - Box 12 kus
Značka: QNT
Kick Energy Drink Lemon Lime Pack
420 Kč –9 %

KONCENTROVANÁ ENERGIE V OSVĚŽUJÍCÍM NÁPOJI

Jsme hrdí, že vám můžeme představit nejnovější z QNT novinek KICK, energetický nápoj s povzbuzením. V ideální velikosti 250 ml vám tento nový nápoj poskytne veškerou energii, kterou potřebujete, abyste mohli čelit svým dnům a tréninku optimálním způsobem a bez zpomalení. Tento osvěžující nápoj, dostupný ve dvou lahodných příchutích, citron a malina, je ideálním partnerem pro aktivní lidi, kteří chtějí nabít energii a pomoci jim dosáhnout svých cílů. Tento nápoj stimulující mysl a tělo vám pomůže udržet krok ve vašem tréninku a být silnější a efektivnější, protože udrží vaši hlavu čistou a bez ztráty koncentrace.

Díky své receptuře obohacené o extrakt ze semene guarany (Paullinia Cupana) a bezvodý kofein vám tento nový nápoj KICK zaručí rychlý a dlouhý přísun energie, který vás podpoří během vašich nejintenzivnějších sezení nebo vás udrží silnými po celý den. Snadno se konzumuje a pohodlně si vezmete kamkoli, KICK obsahuje pouze 10 kcal na 250 ml lahvičku. Explozivní nové složení, osvěžující nápoj se skvělou chutí a výbušným účinkem, KICK vám jistě pomůže dosáhnout vašeho plného potenciálu.

ENERGETICKÝ NÁPOJ S VÝBUŠNÝM SLOŽENÍM

Co odlišuje KICK drink od ostatních na trhu, je jeho vysoce koncentrovaná přirozeně výbušná receptura s 660 mg guarany,105 mg kofeinu a 2000 mg beta alaninu. Připravte se na to, že pocítíte vzpruhu, díky které budou vaše cíle explodovat!

Guarana je rostlina z Jižní Ameriky hojně využívaná v lékařství a sportu pro své mnohé pro tělo prospěšné vlastnosti. Jeho aktivní složkou je kofein, který je v semenech obsažen dvakrát až třikrát více než v kávě. Je známý především pro své povzbuzující účinky, působí na fyzickou i duševní energii. Guarana totiž výrazně pomáhá stimulovat bdělost, koncentraci, ale i obecné kognitivní schopnosti. Díky působení kofeinu guarana stimuluje centrální nervový systém a pomáhá tak snižovat únavu a bojovat proti ospalosti a ospalosti. Tento přírodní stimulant proto pomůže zlepšit koncentraci a zároveň dodá vašemu tělu ohromnou vzpruhu. Známá pro své rychlé působení, guarana působí jako skutečný energetický vzpruh, zahání všechny stopy únavy a naostřuje vaši mysl pro větší výkon během cvičení nebo na dlouhý den v práci.

Kromě guarany obsahuje KICK také 105 mg bezvodého kofeinu pro ještě výbušnější výsledek. Kofein je nejvíce konzumovanou psychoaktivní látkou na světě. Objeven v roce 1819 německým chemikem Friedliebem Ferdinandem Rungem a pro své povzbuzující vlastnosti se konzumuje již od doby kamenné. Průměrný Evropan dnes zkonzumuje asi 6 kg kávy ročně. Kofein, skutečný stimulant centrálního nervového a kardiovaskulárního systému, poskytuje stejně jako guarana významný energetický zisk a významnou podporu koncentrace. Kofein v KICK vám pomůže pokračovat v tréninku bez zpomalení a zároveň stimulovat váš výkon. Abyste co nejlépe bojovali s dočasnou únavou, sníženou motivací nebo si během cvičení udrželi co nejčistší mysl, dokáže vám kombinace guarany a kofeinu v silném nápoji KICK přinést explozi energie. aby se vaše cvičení posunulo na další úroveň.

Složení: 

Voda, okyselovadlo: E330, beta alanin, oxid uhličitý, extrakt z guarany (Paulinia cupana), aroma, regulátor kyselosti: E331, konzervanty: E202, E211, sladidla: E955, E950, bezvodý kofein.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  100 ml: 250 ml:
Energie (kcal) 4 10
Tuky 0 g 0 g
- z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
- z toho cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0,05 g 0,13 g
Extrakt z guarany 264 mg 660 mg
- z toho kofein 26,4 mg 66 mg
Bezvodý kofein 15,6 mg 39 mg
Beta alanin 800 mg 2000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače
Hmotnost: 3 kg
Forma: Nápoj
Balení: 101-500 ml
Příchuť: Citron
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.