QNT Night Burner - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • aktivuje metabolismus lipidů během noci
  • přispívá k redukci tuku
  • pomáhá s regulací hmotnosti
  • Užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Kód: QNT1320
419 Kč
QNT Night Burner - 90 Kapslí
Značka: QNT
PROČ UŽÍVAT DOPLNĚK STRAVY NIGHT BURNER?

Night Burner je doplněk stravy, který vám pomůže spalovat tuky po celou noc. Jeho odborně prostudovaná receptura kombinuje složky, které urychlí metabolismus tuků tím nejoptimálnějším možným způsobem. Jeho působení v těle umožní odbourávání tuků. Night Burner je doplněk na spalování tuků, který se užívá před spaním (na rozdíl od Day Burneru, který aktivuje metabolismus během dne). Díky účinkům svých složek pomáhá tělu aktivovat metabolismus lipidů během spánku. Jeho aktivním působením během noci budete spalovat tuky a zároveň příjemně usínat.

Kromě toho vám účinky jeho kompletní receptury v kombinaci s pestrou a vyváženou stravou mohou pomoci efektivněji zhubnout. Díky přímému působení na spalování tuků vám aktivní složky obsažené v Night Burneru umožní optimálně zhubnout. Tento doplněk vám tedy pomůže udržet si váhu.

qnt-care-bruleur-nuit-ciel

Informace Zdroj 1 kapsle
Cholin L-bitartrát L-cholin bitartrát potažený 600 mg
Inositol Inositol 300 mg
Inulin Čekanka 300 mg
Suchý extrakt Citrus Aurantium Citrus aurantium 65,01mg
Synefrin aktivní u CitruCitrus aurantium 19,5 mg

SLOŽKY, KTERÉ V NOCI AKTIVUJÍ SPALOVÁNÍ TUKU.

Night Burner je doplněk stravy, který bude fungovat jako ultra účinný spalovač tuků díky svému působení na metabolismus. Jeho složky působí jako silné aktivátory pro spalování tuků. Vysoká koncentrace cholin L-bitartrátu je jednou ze složek, které aktivují metabolismus a během dne sní více tuku.

Ingredience byly vybrány pro účinnost jejich komplementarity. Tyto složky byly kombinovány tak, aby byla zachována kvalita jejich účinných látek. Cholin L-bitartrát obsažený v Night Burner pomáhá urychlit spalování tuků a tím i metabolismus. Tím, že je rychlejší a efektivnější spalovač tuků, zabraňuje jejich hromadění v těle. Kromě působení na spalování mastných kyselin přítomných v těle pomáhá cholin L-bitartrát snížit večerní pocit hladu a podporuje lepší trávení večerního jídla.

Night Burner také obsahuje vysokou koncentraci inositolu a inulinu. V kombinaci s cholin L-bitartrátem přispívají jejich aktivní složky k metabolismu lipidů a umožňují vám regulovat chuť k jídlu, což vám pomůže při regulaci hmotnosti. Úlohou inositolu je transport mastných kyselin do různých buněk našeho těla. Jeho spojení s cholin L-bitartrátem umožňuje snížit ukládání tuků v tepnách a zároveň snížit hladinu cholesterolu. Toto působení doplňuje inulin, který se v Night Burneru nachází ve vysoké koncentraci. Inulin také působí na trávení tím, že přispívá k dobrému střevnímu průchodu a dobrému stavu střevní flóry. To hraje velmi důležitou roli pro imunitu a celkové zdraví. Navíc podporuje pomalejší uvolňování cukru, což reguluje normální hladinu cukru v krvi, když spíte.

Nakonec ve složení Night Burner najdete i hořký pomeranč. Extrakty z hořkého pomeranče obsahují účinné látky, jejichž účinky podpoří hubnutí stimulací odbourávání tuků. Kromě ostatních složek jeho přítomnost pomůže zvýšit metabolickou aktivitu, která přispívá ke spalování tuků. Jednou z účinných látek hořkého pomeranče je synefrin. Tato sloučenina je velmi účinným spojencem při stimulaci hubnutí. Jeho působení na metabolismus napomáhá aktivnímu spalování tuků v těle.

Night Burner je spalovač tuků, který se užívá večer, zejména pro jeho příznivé účinky na trávení, potlačení chuti k jídlu a jeho roli v metabolismu. Složky jako cholin L-bitartrát, inositol a inulin vám pomohou aktivovat metabolismus lipidů. Jeho působení v těle spustí spalování tuků, aby se snížila jejich přítomnost v těle a podpořila se dobrá průchodnost. Night Burner vám umožní aktivovat váš metabolismus a zároveň prožít kvalitní noc.

NOČNÍ SPALOVAČ, EFEKTIVNÍ SPALOVAČ TUKU

Díky svému obzvláště účinnému složení bude Night Burner schopen aktivovat metabolismus lipidů. Po aktivaci vám pomůže uvolnit tukové zásoby aktivací jejich spalování po celou noc. Jeho přísady vám také umožní dobrou přepravu. Složky obsažené v Night Burner navíc díky svému příspěvku k metabolismu pomohou redukovat tělesný tuk. Tato akce podpoří hubnutí a zároveň sníží pocit hladu, což také pomůže při regulaci hmotnosti.

Night Burner je receptura založená na sloučeninách, které budou účinně reagovat na vaše potřeby v oblasti hubnutí. Je to kompletní řešení, které vám pomůže zhubnout spalováním tuků spotřebovaných nebo uložených v těle.

Kdy užívat Night Burner? Night Burner by se měl užívat před spaním.

Kolik kapslí? 3 kapsle s vodou před spaním.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.