QNT Omega 3 - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • zabraňují množení tukových buněk, zejména „viscerálních“ tuků
  • napomáhají metabolismu efektivněji spalovat tuky
  • vysoce koncentrované složení 1200 mg na kapsli
  • užívejte 2 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: QNT1330
249 Kč
QNT Omega 3 - 90 Kapslí
Značka: QNT

OMEGA 3: ZÁKLADNÍ VITAMÍNY PRO VAŠE ZDRAVÍ

Tak už je to křišťálově čisté! Omega 3 jsou velmi silné mastné kyseliny, které významným způsobem přispívají k růstu a správnému fungování celého těla. Je důležité vědět, že Omega 3 se skládá ze dvou hlavních účinných látek: kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). 

Tyto vysoce koncentrované vitamíny s 1200 mg na kapsli vám zaručují denní příjem Omega 3 dostatečný k tomu, abyste mohli plně využít všech jejich výhod. Umožňují tak optimální regeneraci svalů po cvičení a podporují celkový růst svalové hmoty a zároveň jsou vynikající pro zdraví. Oleje používané v QNT Omega 3 jsou extrahovány při velmi nízké teplotě z volně žijících skandinávských ryb.

Poté jsou pečlivě vyčištěny a zapouzdřeny v Belgii pomocí moderního antioxidačního procesu. Jak můžete vidět, vše bylo uděláno pro zachování surové síly přírody, která leží v srdci těchto vzácných rybích olejů. Už nečekejte a začněte se svou kúrou Omega 3 hned, abyste vyzařovali sílu a zdraví!

qnt-care-omega-3-saumon 

Informace Zdroj 2 kapsle
Koncentrát rybího oleje 2400 mg
EPA
Ryba 432 mg
DHA Ryba 288 mg
Vit. E Dl-alfa tokoferylacetát 4,5 mg

OMEGA 3: ZÁKLADNÍ MASTNÉ KYSELINY PRO SPORT

Omega 3 jsou také užitečné při spalování tuků a hubnutí. Tyto úžasné mastné kyseliny totiž zabraňují zejména množení tukových buněk, zejména „viscerálních“ tuků. Omega 3 napomáhají metabolismu efektivněji spalovat tuky, zejména díky jejich posilujícímu účinku na anabolické hormony. Takto jsou zvláště účinné při zlepšování procesu lipolýzy v těle. Omega 3 proto pomáhají přeměňovat špatné tuky na energetické palivo, a to jak v období aktivity, tak během odpočinku tím, že podporují hubnutí a udržují si zdravou váhu.

A konečně, Omega 3 jsou také velmi užitečné pro optimální regeneraci svalů po cvičení. Ve skutečnosti budou tyto účinné mastné kyseliny působit přímo na svalové mikrotrhliny způsobené cvičením tím, že je efektivněji opravují. Pomáhají zpevňovat vazy a působí přímo na kolagenovou strukturu. Navíc, díky svému antikatabolickému působení vám umožní pokračovat v cvičení bez ztráty rychlosti a postupovat s vyšším výkonem.

Kdy užívat Omegu 3? Omega 3 se má užívat s jídlem (ideálně obědem).

Kolik kapslí? 2 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

Jedno balení? 45 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Omega kyseliny
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.