QNT Sugar Stop - 90 Kapslí

Značka: QNT
  • udržuje normální hladinu glukózy v krvi
  • pomáhá kontrolovat váhu
  • stimuluje metabolismus sacharidů
  • Užívejte 3 kapsle denně
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: QNT1326
319 Kč
QNT Sugar Stop - 90 Kapslí
Značka: QNT
PROČ UŽÍVAT SUGAR STOP?

Doplněk stravy Sugar Stop je ideálním partnerem pro udržení normální hladiny cukru v krvi. Aktivní složky jeho složek pomáhají kontrolovat vstřebávání sacharidů. Tím, že se Sugar Stop podílí na stabilizaci hladiny krevního cukru, pomáhá snižovat ukládání tuku v těle. Tento doplněk stravy vyvolává příznivé kaskádové reakce pro udržení zdravého těla. Nejen, že udrží normální hladinu cukru v krvi, ale také pomůže předcházet hromadění tuků.

Sugar Stop obsahuje přírodní aktivní složky, které fungují jako skutečné senzory cukru. Snížením vstřebávání sacharidů tento doplněk stravy zabraňuje jejich ukládání v těle a je optimálním pomocníkem při hubnutí. Je to proto, že Sugar Stop pomáhá snížit chuť na svačinu.

qnt-care-sugar-stop-citron

SUGAR STOP REGULÁTOR CUKRU V KRVI

Receptura Sugar Stop je navržena tak, aby fungovala jako blokátor cukru pro udržení normální hladiny cukru v krvi. Této dobré regulace krevního cukru je dosaženo pomocí inzulínu, který umožňuje glukóze vstoupit do buněk, aby produkovala energii. Když se tělo potýká s příliš velkým množstvím cukru, zadržuje ho, což způsobuje zvýšení inzulinu. Přebytek glukózy v krvi se pak přemění na triglyceridy, složku tuku. Sugar Stop pomůže inzulinu v těle optimálně pracovat k udržení normální hladiny cukru v krvi. Navíc, když je hladina glukózy v krvi dobře regulována, chuť na sladké klesá. Vzhledem k tomu, že přibírání na váze je často spojeno se sladkými jídly, Sugar Stop je spojenec, který vám pomůže vyrovnat se s neočekávanou touhou po cukru.

Informace Zdroj 3 kapsle
Suchý extrakt z bílých fazolí 399.99 mg
Suchý extrakt skořice 350,01 mg
Suchý extrakt z kořene Konjac 300 mg
Chrom 90 μg
SUGAR STOP PODPORUJE METABOLISMUS TUKŮ

Doplněk stravy Sugar Stop obsahuje chrom, ultraúčinný stopový prvek. Chrom je kofaktorem inzulinu, jeho působení také umožňuje kontrolovat příchod cukru do krve a stabilizovat jeho rychlost na normální úrovni. Bohužel si tělo může vytvořit rezistenci na inzulín, což vytváří nedostatek chrómu. Cukry spotřebované a nevyužité tělem se proto přemění na lipidy a uloží se jako tuky. Sugar Stop obsahuje vysoký obsah chrómu, který zabraňuje této akci, když se objeví nedostatek. Tento doplněk stravy zachycující cukr zabraňuje zvýšení hladiny glukózy, což má dopad na ukládání tuku.

SUGAR STOP PRO LEPŠÍ UDRŽOVÁNÍ VÁHY

Inzulínová rezistence může povzbudit usazování tuků v oblasti žaludku. Tato reakce může vést k nadváze v důsledku nadměrného ukládání tuku. Snížený přísun inzulinu může ovlivnit syntézu bílkovin a tím i udržení svalové hmoty. Sugar Stop pomáhá udržovat účinek inzulínu, aby se předešlo těmto nepříjemnostem. Pomůže aktivovat proces štěpení cukru na energii kvůli jeho roli jako stimulantu při syntéze bílkovin. Podpoří pak spotřebu energie pro základní funkce metabolismu. Tím, že stimuluje spalování kalorií, pomáhá zvýšit svalovou hmotu a udržovat správnou váhu.

SLOŽKY PŮSOBÍCÍ V SYMBIOZE PRO BLOKOVÁNÍ CUKRŮ

Kromě chrómu, jehož hlavní devizou je udržování hladiny krevního cukru, se Sugar Stop skládá ze tří dalších složek, které podpoří jeho působení v těle. QNT receptura obsahuje výtažky z bílých fazolí, jejichž přednosti pomáhají podporovat účinky Sugar Stop. Přidání bílých fazolí se provádí z několika důvodů. Jedná se o luštěninu bohatou na vlákninu, která zvyšuje metabolismus sacharidů a tím pomáhá snižovat přebytečný tuk. Extrakt z bílých fazolí může pomoci neutralizovat sacharidy omezením enzymů alfa-amylázy, které přeměňují škrob na cukr. Tato vlastnost extraktu z bílých fazolí může pomoci zhubnout. Tento zdroj bílkovin s nízkým obsahem kalorií bojuje proti špatnému cholesterolu. Poté byla do receptury tohoto doplňku stravy zkombinována i skořice. Jeho kombinace s dalšími složkami zlepšuje biologickou dostupnost Sugar Stop. Skořice je také vynikající antioxidant, který chrání tělesné buňky. Tyto účinné látky zlepšují účinnost blokátorů cukru. Jeho vlastnosti totiž urychlí přeměnu metabolismu glukózy na energii, což sníží hladinu krevního cukru. Navíc jeho konzumace přirozeně zvyšuje tělesnou teplotu. Skořice proto aktivuje celkový metabolismus těla, což bude mít za následek spalování kalorií.

Konečně najdete Konjac, asijskou rostlinu s neuvěřitelnými přednostmi. Jeho kořen obsahuje glukomannan a právě tento poslední prvek mu dodává úžasné vlastnosti. Je to nízkokalorická složka s vysokým obsahem vlákniny, která po vložení do tekutiny dokáže absorbovat až 100násobek svého objemu. Jeho nový stav v přítomnosti jiné tekutiny mu umožňuje zachytit cukry a tuky, což reguluje hladinu glukózy. Kromě své role lapače cukru čistí střeva tím, že eliminuje špatné toxiny. Konjac také pomáhá naplnit žaludek a zároveň pomáhá uspokojit pocit plnosti. Díky vlastnostem svých složek, které působí v symbióze, je Sugar Stop ideálním doplňkem stravy, který vám pomůže udržet normální hladinu cukru v krvi.

Kdy užívat Sugar Stop? Sugar Stop se má užívat před jídlem.

Kolik kapslí? 3 kapsle denně.

Jak užívat kapsle? Jednoduše je zapijte velkou sklenicí vody.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuku
Hmotnost: 0.25 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Příchuť: Natural
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.