QNT Tribulus Terrestris - 60 kapslí

Značka: QNT
  • pomáhá zvyšovat přirozenou hladinu testosteronu
  • pomáhá stimulovat libido
  • mužská mužnost a růst svalů
Dostupnost Skladem - ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Kód: QNT1046
229 Kč
QNT Tribulus Terrestris - 60 kapslí
Značka: QNT

Tribulus terrestris je sluncem milující tropická rostlina, která roste na písčitých a suchých půdách. Pěstuje se hlavně v teplých subsaharských oblastech Afriky a Spojených států. Známá pro své přínosy pro sexuální energii a sportovní výkon, popularita této rostliny sahá až do počátku 80. let 20. století. Říká se, že Tribulus má přirozený anabolický účinek, který pomůže zvýšit vytrvalost a růst svalů a zároveň inhibuje tukovou hmotu.

Vysoce ceněný v oblasti kulturistiky, konzumace tribulusu přirozeně přináší hormonální úpravu pro lepší sexuální a sportovní výkon.

TRIBULUS TERRESTRIS: GENERÁTOR TESTOSTERONU

Tribulus terrestris je fytomodulační rostlina, což znamená, že ovlivňuje změnu hormonů. Tento doplněk pomůže zvýšit hladinu testosteronu v těle, což přináší mnoho výhod, jako je vitalita, sexuální energie, dobrá nálada, efektivnější budování svalů nebo dokonce klidnější spánek. Testosteron, klíčový hormon pro růst, sílu a vytrvalost, je přímo stimulován příjmem tribulus terrestris. 

Zejména tribulus terrestris je silný stimulant testosteronu, protože obsahuje velké množství saponinů. O této aktivní složce je známo, že napomáhá produkci testosteronu v metabolismu. Tento hormon, přirozeně přítomný v těle (u mužů 8x koncentrovanější), je ve světě kulturistiky mimořádně populární. Testosteron, který působí jako silné přírodní anabolické činidlo, je zvláště účinný při zvyšování svalové hmoty, ale také při růstu všech buněk v těle. Testosteron se přizpůsobuje potřebám těla podle fyzické námahy, posiluje zuby, vlasy a kosti a také napomáhá rekonvalescenci po zranění.

TRIBULUS TERRESTRIS: PŘÍRODA VE SLUŽBÁCH VAŠEHO TĚLA

Tato rostlina je také známá pro své sexuální výhody. Stimuluje libido, Tribulus terrestris také pomáhá bojovat proti nedostatku sexuální touhy. Stimulací mužské mužnosti se tato rostlina stala obzvláště oblíbenou, protože zlepšuje celkovou sexuální výkonnost (výdrž, touhu, vitalitu). Tribulus terrestris, který působí jako silné afrodiziakum, je rostlina s kompletním účinkem, která pomůže stimulovat vaši mužnost, vaši sebedůvěru, vaši pohodu, stejně jako vaše sexuální a sportovní výkony.

Doporučené dávkování: 2 kapsle s dostatečným množstvím tekutiny (300 ml) nejlépe předem nebo konzumujte po svalovém tréninku. V netréninkové dny užívejte 2 kapsle dostatek tekutiny (300 ml) ráno po probuzení nebo večer předtím, než jdete spát. Uvedený doporučený denní příjem nesmí být překročen.

Složení: Extrakt z Tribulus terrestris, želatina, objemové látky: E341/E470b, maltodextrin.

Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého způsobu života. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty:

  Jedna dávka (2 kapsle)
Tribulus Terrestris Extrakt 1000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Forma: Kapsle
Balení: 1-100 kapslí
Země Původu: Belgie

Doplňky stravy QNT – nejoblíbenější doplňky stravy mezi sportovci

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii.  Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další.